Фима Собак• 27 января 2024
Допоможіть порадою
Є я і є дівчина.Познайомились в Інтернеті.Спілкувались онлайн пів року.На днях перший раз зустрілись,тіпа побачення.Домовились на днях зустрітись ще раз.Дівчина ніби красива.Дуже подобається,як людина та й зовні гарненька.Не визначився якось з почуттями ще.Подобається з нею спілкуватись і проводити час.Відчуття:ніби і,як до подруги,але й ні би до когось більшого,ніж подруги.Що робити?І,якщо робити пропозицію зустрічатись,то на якій зустрічі краще?Вже,коли другий раз зустрінемось?Чи чекати ще?
Завчасно дякую
Пишу з калідору• 27 января 2024
Ще пару раз зустрітися а далі все зрозуміло буде, не обовʼязково пропонувати
ЗновЗдоров• 27 января 2024
Пошукайте на ноутбуці айфон 15 перед днем Валентина. І не чистять історію перегляду. Але подаруйте їй коробочку цукерок у вигляді сердечка. І тоді побачите її справжнє лице
Пишу з калідору• 27 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Жоско
Мочалкин блюз• 27 января 2024
Нє, зустрічатися прямим текстом не пропонуйте зараз. Запрошуйте на побачення, спілкуйтеся цікаво, ходіть в класні місця. Ви відчуєте далі настрій самі - приятелі чи коханці. Не треба ні поспішати, ні гальмувати