любименькая• 27 января 2024

Відносини без обовязків.

Як би ви відносилися до таких стосунків. Можливо я застаріла, і такого не розумію. У друга є жінка, він до неї ходить тільки для сексу, домовленіть без обов"язків. Кожн живе своїм життям, вони практично не спілкуються по телефону, раз на рік ходять в кафе. При одить о 15 і о 18-2 дома. Я запитую, чому так, можна ж розвивати стосунки. Вона не пристосована для сімейного життя, дітьми не ціавиться, готує не смачно, що він готує краще. Ні в нього ні в неї немає дітей. Ніколи до себе не запрошує, з нами її не знайомить. Якщо людині важливі ці принципи, то чому він не шукає ту, що зможе дати, те що він хоче.
Варена цибуля• 27 января 2024
Значить йому це не так важливо, як просто секс

Грамотний хвіст• 27 января 2024
потому что найти ту - та еще задача..
не все так просто как кажется
Рассказница• 27 января 2024
а вы прямо активно лезете в его жизнь и свечку держите.

или сами глаз положили?
Вот Она Я• 27 января 2024
Кожен будує ті стосунки, які вміє. Їм так зручно. Я б не лізла з порадами
Моя улюблена страшко• 27 января 2024
Ви це пишете кожні 3 дні. Не набридло? Як ви у нього, щоб потішити своє самолюбство, так і вона доя сексу.
Ваше кількагодинне спілкування телефоном його теж ні до чого не зоьов´язує.
Хоча я думаю, що він просто імпотент і ця жінка для сексу - вигадка.
Рассказница• 27 января 2024
Прекрасные отношения
Почему люди считают, что отношения должны обязательно ’идти к свадьбе’, дети-внуки?
Отношения разные могут быть
По потребностям
И все они нормальные
Стрекозей• 27 января 2024
Видимо он тоже не подарок и не котируется у женщин, имеющих четкое представление каким должен быть нормальный муж и будущий отец ее детей.
автор любименькая • 27 января 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
не знаю про що ви, в мене чоловік та діти. Хочемо йому щастя.
Варена цибуля• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Ваш син?

Варена цибуля• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Чому Ви вважаєте, що він нещасний?
автор любименькая • 27 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Чому Ви вважаєте, що він нещасний?
якщо він на пряму говорить, що він хоче, але вона його в цьому плані не влаштовує, то нащо вона йому.
Моя улюблена страшко• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Ну тема слово в слово. Лінь шукати. Я в таки співпадіння не вірю.
Анонимба• 27 января 2024
Знову ви? Відцепіться від людини
Анонимба• 27 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Автор в нього закохана
Парова машина• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Значит у вас что-то с мужем не так, иначе в субботнее утро вас бы овощ посторонний не интересовал.
Варена цибуля• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Якщо він нічого не робить, то його все влаштовує. Ніколи не слухайте людей - дивіться на їх дії
фан L.O.S.T.• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Не хоче витрачати гроші на простітуток чи на нормальні залицяння? Просто використовує ту жінку.
Жадібний.
Золота орда• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Чому ви вирішили, що його щастя саме таке, як ви уявляєте?
Вони обоє дорослі, змогли домовитись про те, що їх влаштовує. Нащо ви лізете?)
Пишу_граммотно!• 27 января 2024
Ответ длялюбименькая
Та ви що?))) Тьотя , якій 45 років, а мужику 52, хоче бути з ним, а йому бажана інша. Вам вчора писали, що вас , як жінку не розглядає, ви не приваблюєте його, того і триндить з вами по телефону , а не ахає.

Пишу_граммотно!• 27 января 2024
В нас тут нова появилась, яка буде писати серіали, як Вєра, Полячка.
Мене не любять і не хочуть, но я не здаюсь.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3475749