Столічна штучка• 27 января 2024
Знайомства на сайті знайомств
Чи реально там знайти когось нормального??
Можливо у вас є приклад пар ?
Боюсь там знайомитись але хочу
Можливо у вас є приклад пар ?
Боюсь там знайомитись але хочу
Барвіночка• 27 января 2024
Якщо боїтесь, то не потрібно, ви все будете сприймати не так як є. Знайомтесь вживу.
Тану на сонці• 27 января 2024
Не попробкете-не узнаете.
Боитесь-сидите дома никому не нужной.
На сайте как нормальные есть мужчины,так и придур...ки
Боитесь-сидите дома никому не нужной.
Коко На Страже• 27 января 2024
Так вам когось чи принца на майбаху?
Там всі нормальні...все питання в вас...бо з такою логікою ви після реєстрації там станите ненормольною...раз там нормальних небуває...тобто ненормальна хоче нормального знайти
Директриссимо• 27 января 2024
Там те же самые люди, что ходят по улицам, других туда не подвозят)
Если в реале нравитесь мужчинам, то и там познакомитесь
Если в реале без шанса, то и на сайте тоже
Спасу мир• 27 января 2024
Три раза знакомилась. С первыми двумя встречалась по 5 лет и расставались. За третьего вышла замуж, уже десять лет вместе. Если честно они все там с приветом, но попробовать можно.
Викасикрет• 27 января 2024
Я теж зі своїм хлопцем на сайті познайомилася
Так, там є неадеквати, але їх і на вулицях вистачає
Автор, налаштуйся на позитив - і вперед! Шанси зустріти там свою людину дуже високі
Як міряти?• 27 января 2024
Не бійтеся, всі ми люди, там звичайно більшість з приколами, але є цікаві екземпляри. Навіть якщо пару не знайдете, розважитеся.
Глаза_в_3_карата• 27 января 2024
Я на баду з чоловіком познайомилась, більше двох років у шлюбі, жили разом півтора року, ну наче норм
Ищу-брожу• 27 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Не факт, в реале есть женщины, которые незаметны для мужчин. В отличии от сз. В 35+ на улице уже не знакомятся, работа в женском коллективе, маршрут работа-магазин-кухня-дом-дети, праздники с подругами и их детьми, и так постоянно. Шансов при таком раскладе в реале практически ноль. А на сз , кто хотел, мужчин понаходили и замуж вышли.
Викачую яйцями• 27 января 2024
Зустріла коханого на сайті. Я не красуня, спортивний стиль, двоє дітей. А він побачив і пропав як потім розказував. Був дуже милий і кликав на побачення. Я пішла просто щоб відчепився вже. Зараз дуже щаслива з ним. Пробуйте.
Пекельнi Борошна• 27 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Навчіть як знайомитися вживу)