Полюю на дрони• 27 января 2024
Мої двоє невдалих стосунків, в тому числі сумісне проживання
Вбили в мені всяке бажання мати стосунки, виходити заміж і всяке таке 😒
Лінива, не каюсь• 27 января 2024
Автор без подробиць ваш опус ні про що. Які стосунки, чому розійшлися чому розчарувалися....?
Це те саме що я зараз напишу - всі люди козли
Я б такое не носила, но продаю• 27 января 2024
Займайтесь собою. Навчайтеия, працюйте, знайдіть хобі.
Я тут Живу• 27 января 2024
Автор, тоді живіть без стосунків і не травмуйте себе. Тут дівчата живуть і горя не знають, кажуть, що щастливініші набагато ніж заміжні.
Сяду на шию, дорого!• 27 января 2024
В мене було 8 серйозних відносин за все життя. Це з 19 по 37. Жила разом з чотирьма з них. Я вдруге заміжня і ще з одним до весілля не дійшло. Якби я зупинилася на двох, то залишилася б старою дівою. І про навчання- роботу тут дарма пишуть. В мене все це було паралельно з особистим життям. Я - кар´єристка і все життя воліли мати статусну роботу з нормальною зп. Паралельно будувала і кар´єру і особисте життя. Одне одному не заважає
Я тут Живу• 27 января 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Та навіщо воно нам?) Головне написано: були важкі стосунки, тепер боїться бути в стосунках. От і вся суть.
Работать надо• 27 января 2024
У меня был один опыт совместного проживания, который показал, что так мне точно не подходит и нужно по другому. Считаю это положительным опытом для лучшего понимания себя и своих целей. Но вот сейчас, если я вдруг разведусь, когда дети уже выростут, то тут я бы очень хорошо подумала, нужно ли мне это. Тут свой бесит до дыма из ушей иногда своими бытовыми привычками, так это родной уже человек, а чужого с улицы терпеть, да ну нафиг
Лінива, не каюсь• 27 января 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Суть в тому що автору не подобається її самотність.
От тільки ніхто окрім автора того не змінить. Тобто спочатку треба осмислення досвіду а потім вже шукати нові стосунки.
Бо якщо автор не зрозуміло чого постійно на ті самі граблі то без висновків розуміння не настане
Винник• 27 января 2024
Ну и отлично. Наших пацанов столько погибло, что сейчас настанет дефицит. Другим девушкам только на руку минус 1 конкурентка.
Советничаю тут• 27 января 2024
Уже 5й год одна после развода, несколько отношений было, но поняла, что очень люблю комфорт свой и мне подойдут только периодические встречи для приятного времяпровождения, мне под 40.
Я тут Живу• 27 января 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
То вряд чи , як вона напише , що сталося , їй тут допоможуть..просто кожна своє напише, і автор побаче, що всі такі офігені , і так розбираються і всім гарні чоловіки дісталися, а вона невезуча. Взагалі депресія накриє.
А тут же заклюють по любасу, і брехні напишуть, як у них все круто. За моїми спостереженнями поучать будуть, як треба робити, жінки, які самі в повній жо. І фрази :’ самадуравиновата, тут звучать через одну.
Я тут Живу• 27 января 2024
Ответ дляВинник
Ну да. Їх не вибрали і до війни, тіх дєвушек, як було більше пацанів. А тепер в них взагалі шансів 1 на мильон))))
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Аналогічно. Краще вже бути самій
А секс як робити?
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Підтримую.
Області пітьми• 27 января 2024
Автор, то все були не ваші чоловіки
Мені 44, я ось тільки два роки тому зустріла чоловіка, з яким мені комфортно!
Ми дуже схожі в побутових звичках, в бажанні мати чисту оселю, в приготуванні їжі, навіть режим сну однаковий і т.д.
До зустрічі з ним я вже думала, що пазл не складається) і буду жити одна, хоч і одній мені непогано, але з ним я ще щасливіша!
Тому у Вас ще видно час не настав!
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А сексом же хочеться займатися.
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
8 - ого
Плету интриги• 27 января 2024
Невдалі стосунки батьків відбили бажання, з дитинства знала що не хочу заміж і чорт дьорнув вийти заміж в 30
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Періодичні зустрічі підходять і мені.
Плету интриги• 27 января 2024
Ответ дляВеккy
То может проблема в вас, что вы таких выбираете. Не все же мужики говно
Абсолютно всі, деякі добре маскуються до пори
Я тут Живу• 27 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А сексом же хочеться займатися.
Вас переклинило з сексом, чі ніхто не дає?)) Сексом жінки можуть займатися без стосунків. Дива , да?) Ви вважаєте чоловікі відмовляються сексом займатися, як жінка запропонує?
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Автор, то все були не ваші чоловіки
Тому у Вас ще видно час не настав!
Всі не такі,так?
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Всі маскуються і чоловіки і жінки.