Флюорография гуся• 27 января 2024
Чи мають мені повернути комісію?
Замовила в інтернеті товар з оплатою при отриманні. Доставили новою поштою.
Я дуже погано себе почувала і тому просто отримала покупку, сплатила за неї + комісія за наложку (доставка була безкоштовно). Приїхала додому відкрила посилку і побачила, що товар пошкоджений.
Зателефонувала в магазин і почалося: а чому не оглянули, а чому не перевірили при отриманні... Але, врешті, забрали той товар і повернули гроші. Але тільки за товар! Комісію повертати відмовляються. Кажуть, що, якби одразу оглянула і відмовилася від отримання, то і питань не було б. Валять, я так розумію, все на мене.
От скажіть мені, хто правий? Я, що прошу повернути всі кошти за неякісний товар, чи магазин, якій відправляє брак і не хоче повертати мені ту комісію?
Результат:
вже голосів:
136 (99.27%)
Винний покупець
1 (0.73%)
Винний магазин
Миллениалка• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
З чого б це?
Я купую товар, який заявлений як новий, плачу гроші і отримую фігню. І ще я і охрініла?
А навіщо ви отримували і оплачували цю фігню?
Ваше самопочуття - не проблема продавця, який в разі відмови від посилки міг просто отримати повернення.
Дюймовочка• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
А чому це має мене турбувати? Я оплатила товар, оплатила комісію, товар неякісний і я просто прошу повернути всі сплачені за цей товар гроші.
у продавца есть Ваши 120 грн? или не доходит, что Вы их новой почте заплатили.
А заплатили -потому что забрали
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Щоб не платити комісію оплачують наперед. Нічого вам продавець не винен. Ви оплатили за свій товар нп
Мозговая пилочка• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
120 грн сплатила додатково.
вы не правы.
с точки зрения учета.
У них на балансе товар стоимостью 1000 грн.
Они отправляют вам товар стоимостью 1000 грн.
Вы получаете товар стоимостью 1000 грн.
Они получают перевод от новой почты в размере 1000 грн.
вы инициируете возврат товара стоимостью 1000 грн. На каком легальном основании они должны вернуть вам больше, чем получили? По какой причине они долдны оплатить вместо вас стоимость услуг третьих лиц, которые оказали ыам услугу?
Новая почта берет с вас за возможность осмотреть товар и не заплатить за брак 120 грн.
с точки зрения учета.
Вы получаете товар стоимостью 1000 грн.
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
просите. а продавец вправе вам отказать. товар поврежден? поврежден. акт составлен на НП при получении? нет. кто вам доктор?
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляДюймовочка
А заплатили -потому что забрали
Продавець має оплатити за безмозглість покупця. І ще і а шо таково то?)))
Флюорография гуся
• 27 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А зачем наложкой заказывали, если даже не посмотрели?
Думала, що огляну. Завжди так роблю. Але дійсно себе тоді погано почувала і тому вирішила повірити магазину. А воно ось як вийшло.
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляМозговая пилочка
вы не правы.
с точки зрения учета.
Вы получаете товар стоимостью 1000 грн.
с точки зрения учета.
Вы получаете товар стоимостью 1000 грн.
но по логике автора
она то оплатила на 120 грн больше!
Аноним_Русалка• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
120 грн сплатила додатково.
Так 120 грн - це був ваш вибір за зручність. Ви б ще доставку курʼєром замовили, а потім гроші назад просили.
Дюймовочка• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
кому какое дело до ваших личных проблем? Вы не воспользовались услугой осмотра. это Ваши проблемы. Вам и так навстречу пошли
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ой блін, яка тупа відмазка))
пу_пугренчик• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Комісія на це не плата за товар
Аноним_Русалка• 27 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Винні саме ви. Магазин пішов вам на зустріч, хоча не мав цього робити.
14 днів вже не діють для офіційних магазинів?
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляСтебель березы
Ой блін, яка тупа відмазка))
это как во вчерашней теме
анализы с 7.30. а бахилы продают с 8. стою я, беременная, слушаю про их сны. нет что б мне, беременной!!! продать бахилы. ведь я ж тут беременная стою!
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляdulenok
Странно , что вы на продавца не возложили затраты на лечение из-за вашего плохого самочувствия
+100 за таблетки
Дюймовочка• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
так она не осмотрела товар в присутствии оператора
Я_з_Франека• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Діє, але на наложку не розпоасюджується повернення коштів.
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Тобто можна взяти додому пошкодити і повернути?))
Чарівні жіночки)
Аноним_Русалка• 27 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Про комісію мова не йде, мова про повернення товару, його навіть з наложкою можна повернути.
Кондуктор трамвая• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
120 грн сплатила додатково.
Ваши проблемы. Могли и не идти вобще, но не борзейте, вам вернули все по совести. Хоть и могли послать за кораблем
Молчунья• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
З чого б це?
Вам повернули за фігню гроші, а ви хочете повернути гроші за свій косяк, що не провірили на пошті і не відмовились.
Аноним_Русалка• 27 января 2024
Ответ дляСтебель березы
Чарівні жіночки)
Є пошкодження, які можна виявити тільки під час користування, чарівна ви наша.
Дюймовочка• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
пользованный товар можно вернуть только по соответствущей гарантии, это уже вобще другая история
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
так автор и вернул. в чем проблема?
Стебель березы• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ну і? Товар забрали, гроші повернули.
Молчунья• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
)) так за товар вам повернули, повернення комісії вимагайте у НП, магазин не має турбувати ваші комісії іншим фірмам, які дивні люди бувають.
Не обижаюсь• 27 января 2024
То вам повернули повністю вартість товару. Цю комісію продавець не отримував і ніяк не може повернути.
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
есть. только просто так этот товар никто не заберет. в лучшем случае будут долго морочить голову. потом, может, отремонтируют
ДеньгиНеСдаю• 27 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Так магазин вам і повернув що отримав