Сокодавка ще та• 27 января 2024

Ніколи не довіряйте чоловікам… і народжуйте тільки стільки

Скільки зможете самі виростити. Так в нас було: любив любив дитину і забив на дитину і на мене. Пішов від нас, будемо розлучатись. Зараз взагалі он пропав і не бачив дитину вже 3 тижні і байдуже йому, сказав переїжджає. Ніколи не вірте чоловікам. Ось так я і залишилась одинокою мамою…
Колдунья-вещунья• 27 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Просто цікаво. А дитина від першого шлюбу щось у майбутньому від нього отримає?
Батьківські настанови

Диверсификация• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ні, все мені дароване. Воно тільки моє. На ньому лише машина
А он у Вас дур....?
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Як можна жити спокійно
Коли в нього отакий букет минулого
Це на все життя пятно
Пропонуєте їй що? Дитина неспокійно, вбити всіх з його минулого?
Kusalochka• 27 января 2024
С таким подходом я б не рожала вообще. Очень глупая тема. У кого-то так, у кого-то все отлично.
Лупаю цю скелю• 27 января 2024
интересно, как так происходит, что ребенок становится мужчине чужим после расставания, неужели таких сразу не видно, зачем рожать от таких?
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Батьківські настанови
Ви вважаєте ваш чоловік правий?
Ласую колобками• 27 января 2024
блин, кто успел прочитать - что в теме про писюн было ?
я как всегда не успела ,
удалили
Метелики на душі• 27 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Що що
Конроль щодня
Як і у автора може трапитися
ДваДваВісім• 27 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Если у вас так, то по вашему так будет у всех? А ну и сейчас расскажете, что он таким не был...ага. жду
У большинства ,увы

Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Ви сейчас шутите? Так он в любом случае наследник первый всего это и в разводе все делится поровну
Ми не збираємося розлучатися. То я перестрахувалася, бо в житті надивилася різного. Все куплене на мою маму і нею даровано мені. І мені байдуже, що він може наслідувати. Головне, що він і нащі діти, мої мама і сестра. А не його донька.
культУра• 27 января 2024
Ответ дляБензопирен
Автор, згодна. У когось так, у когось не так.
Завжди треба тримати руку на пульсі і народжувати стільки, скількох в змозі виростити.
Бо чоловік— то одиниця відносна. Сьогодні кохання всього життя, а завтра десь дівся.
Як можна бути впевненою, що зможеш виростити певну кількість дітей?
Мастер Пис• 27 января 2024
Ответ дляДиверсификация
А он у Вас дур....?
В слові дебіл, немає корня дур))))
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Що що
Конроль щодня
Як і у автора може трапитися
Так все що її цікавило вже в неї, їй ні за що переживати
Злива інформації• 27 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
У большинства ,увы
Большинство живут долго и счастливо.
Колдунья-вещунья• 27 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ви вважаєте ваш чоловік правий?
В чому?
До чого тут мій?
В мого нема дітей
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ось тому, коли мені чоловік зробив пропозицію, я погодилася з умовою, що все майно буде на мені, щоб не ділити ні з його дитиною від першого шлюбу, ні з ним, якщо піде. Погодився. Живу спокійно
Фантазерка
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Він їй залишив квартиру і платив аліменти. З того, що ми нажили, їй нічого. Дав достатньо
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Як можна жити спокійно
Коли в нього отакий букет минулого
Це на все життя пятно
Який букет? Просто розвівся.
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
В чому?
До чого тут мій?
В мого нема дітей
Ні до чого
Не відслідковую ніки. Думала то я вам питання перше задала

Метелики на душі• 27 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Большинство живут долго и счастливо.
Я оцей опус і коменти читаю зараз чоловіку
Каже - що ти читаєш єрєсь
Чиїсь дурні вигадки
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляДиверсификация
А он у Вас дур....?
Ні. Дурак стільки би не заробив. Просто кохає мене
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Квартиру дитині чи бувшій дружині?
Мастер Пис• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Каже - що ти читаєш єрєсь
Чиїсь дурні вигадки
А мій каже , що вірно, більшість щастливі. Чи може нас такі оточують.
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Каже - що ти читаєш єрєсь
Чиїсь дурні вигадки
А він шо , остання інстанція?)
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Брат развёлся с женой. Дети с ним. Судились 4 года, куча аппеляций. Все разные
Вы правы, все разные.
Нас в семье было трое детей. После развода родителей, с папой встречались очень часто, обеспечивал нас и всем учебу оплатил, после школы.
Метелики на душі• 27 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А він шо , остання інстанція?)
Для мене перша і єдина
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляМастер Пис
В слові дебіл, немає корня дур))))
Тобто, якщо не віддав все дитині від першого шлюбу, а коханій дружині, то дебіл?
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Для мене перша і єдина
Але не для всіх
Сегодня не целуюсь• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Все, что вы покупаете в браке с мужем, на половину ему принадлежит. И его половина, в случае его смерти, будет делиться между вами и другими наследниками. Так что что-то вы не докумекали в этой схеме.
Метелики на душі• 27 января 2024
Ответ дляМастер Пис
Так і мій каже
У нас всі щасливо живуть по 25 років вже
Куми друзі сусіди
А звідки ці люди беруться , що тут в темі отаке пишуть