Сокодавка ще та• 27 января 2024

Ніколи не довіряйте чоловікам… і народжуйте тільки стільки

Скільки зможете самі виростити. Так в нас було: любив любив дитину і забив на дитину і на мене. Пішов від нас, будемо розлучатись. Зараз взагалі он пропав і не бачив дитину вже 3 тижні і байдуже йому, сказав переїжджає. Ніколи не вірте чоловікам. Ось так я і залишилась одинокою мамою…
Акуна_Матата• 27 января 2024
Это ужасная, просто уродская установка. Мужики и так не шибко ответственны, а вы предлагаете вообще со старта с них снимать любую ответственность и все вешать на женщину. Это путь в никуда.

Надо наоборот, поднимать вопрос о ужесточении отцовской ответственности - законодательно брать мужиков за жабры чтоб они не могли и хлеба купить не оплатив алименты. Чтоб были поражены во всех правах если уклоняются от заботы о детех после развода. Не только материальной, но и были обязаны делом участвовать в жизни ребенка.

ХвостПистолетом• 27 января 2024
Ну так ищите нормальных мужчин, а то находят идиотов,рожают им , а потом ноют. Среди моих знакомых все живут нормально и пологаютсч и доверяют мужчинам потому что они нормальные, я тоже в своем уверена на все 100
Мастер Пис• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Може то дитина коза? Чи всядітки априорі хороші? Змиріться з тим, що для чоловіка важливіша кохана жінка
Ви не по адресу, в мене немає дома козла, якого перша викинула. Якщо жінка бросила, то є за що. Лайно не підбираю))) а чоловіки , які кидають своїх дітей, то покидьки.
Звожу з розуму• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Тобто, якщо не віддав все дитині від першого шлюбу, а коханій дружині, то дебіл?
Так, саме він. Бо кохана дружина в один день може випхнути його під зад ногою і піде він бомжувати. Втішати його буде лише думка, що зато доньці від першого шлюбу нічого не дісталося
Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ми не збираємося розлучатися. То я перестрахувалася, бо в житті надивилася різного. Все куплене на мою маму і нею даровано мені. І мені байдуже, що він може наслідувати. Головне, що він і нащі діти, мої мама і сестра. А не його донька.
От прикольно буде, якщо майно мами буде ділити ваша сестра і батько ( не знаю чи він є).
Тра Ля Ля• 27 января 2024
Автор моя знакомая родила трех от кубинца ( в Киеве жил ) , жили лет 15 с ней душа в душу , стихи писал ))) потом в один день бросил ее типа кому она нужна с тремя детьми .
Началась война выехала зарубеж уже вышла замуж 😹..
главное не расстраиваться)))
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Наші батьки все поділили при житті. Сестрі будинок, мені квартира. Ви в прольоті
Звожу з розуму• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Він зі мною 20 років живе, не боюся. Не кине, бо прив´язаний ще більше, чим на початку. Я для нього все
Ну то ясно, що не кине,бо майно все на вас і на вулиці опиниться. Цим і прив´язаний як ви влучно виразилися.
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну то перша дружина може й випхала би, а в мене від закоханий і обласканий. Ніколи не кину і не вижину, і він це знає. Довіряє мені більше, ніж собі. Навіть пігулки п´є з моїх рук і не питає, що то, коли хворіє

Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Я? От халепа 😆😆😆 я так розраховувала на спадок.
То ваші батьки поділили те, що ви з чоловіком набули між вами і сестрою?
А що будете робити після смерті батьків? На кого писати?
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Мої батьки поділили своє між мною і сестрою. До чого тут мій чоловік?
ПрипоРошенная• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ось тому, коли мені чоловік зробив пропозицію, я погодилася з умовою, що все майно буде на мені, щоб не ділити ні з його дитиною від першого шлюбу, ні з ним, якщо піде. Погодився. Живу спокійно
а чем ребенок от первого брака хуже вашего ? вроде тем же членом сделан.
Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ну кращого покарання за зраду і відношення до своїх дітей і не придумаєш 😆
Жалко мужика 🤭🤣
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Жалко мужика 🤭🤣
Він не зраджував. Розвівся і тільки потім ми познайомились. Ніхто його не карав.
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Тим, що він не мій.
Звожу з розуму• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Але все це не відміняє того, що розумним чоловіком його важко назвати.
Він то може і закоханий. А завтра вам набридне і ви випхнете його під зад ногою і совість вас мучити не буде. Оце все пафосне ’ніколи’ ні про що не говорить. В житті по всякому буває
ПрипоРошенная• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Тим, що він не мій.
так он от вас ничего и не требует. а от родного отца ему и по закону и по совести положено.
Пригаю-цибаю• 27 января 2024
Ответ дляАкуна_Матата

Я так понимаю дизлайк вам поставила, та на которую муж все переписал
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Так батько їй дав житло. Совість чиста

Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, не я
Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
А до вас? 🤣
Але як би там не було гребе мужик по повній
ПесиКот• 27 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
А у вас є якась гарантія, Господом Богом підписана, що вас ніколи не кинуть?
Чи ви просто самоствердитися за рахунок автора хочете?
Так это автор самоутверждается
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляНаизнанку
А до вас? 🤣
Не гребе, а щасливий. І з чого ви вирішили, що розлучення бувають лише через зради? Інших причин не буває?
Топтунша• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
может и несчастный. только признаться боится - вы ж его обобрали, куда ему дергаться
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляТоптунша
Сам дал, не оббирала
Голена блондинка• 27 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну не тільки жінкам дурепами бути. В темі відписалось не мало) То Ви таких чоловіків обирали, сама дурна, а ми інші і у нас такого не буде, бо ми так хочемо і в це віримо)
Звожу з розуму• 27 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Це точно)) але нажаль всі живі люди і навіть люблячий чоловік може піти, і гарантій в рагсі на довге і щасливе життя ще нікому не видають