ЖаннаНеАгузарова• 27 января 2024
Помер мій тато, хоч їдь в інше місто ..
Я втратила батька , останні два роки були з ним не дуже близькі через минулу сварку ,але тато в мене був дуже гарний. Моя велика допомога і підтримка. Жалкую , що останнім часом мало проводили часу разом. Все нагадує про нього , вдома , на вулиці , мелодія на телефоні така сама як в нього у когось в автобусі , іграшки , що приносив онуку , капці в коридорі, все і усюди.. хочеться заховатися подалі від усих і усього. Хто так само втратив близьку людину, тримайтесь , як же це тяжко ..
Оябунчик• 27 января 2024
Жаль, рано, видимо был хороший человек и отец. Зато он у вас был, замечательный и хороший. Со временем станет легче немножко, держитесь.
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Мало прожив, рано для смерті.
Співчуваю вашій втраті(😔
Дякую Вам дуже 💔
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Майже З роки як втратила тата.Корона,пневмонія,реанімація..місяць пекла,я не змогла його врятувати,звинувачую себе.65 років.Нам дуже його не вистачає.Сумую з вами.
Ось і я відчуваю свою провину .. Співчуваю Вам💔🙏🏻
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляОябунчик
Дуже хороший і тато , і дідусь , і друг😢😢 дякую вам 💔
Не гавкаю- но охраняю• 27 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Ну значить не такий і кончений раз 11 тисяч пенсії заробив.
Працював все життя на Антонова , літав на мрії один з перших
І отак зараз пьє
Останні 12 р
І отак зараз пьє
Останні 12 р
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляПочекуха
Мій тато помер в кінці листопада 2023. Неймовірно важко. Дивитись на його пусту кімнату і речі…а блокнот -то взагалі сльози. Він там записував все-то там так щиро… синок, і доця, про онуків. Не можемо нічого викинути з його речей. Рука не піднімається.
Я не уявляю як їхати до тата додому , де все залишилося як в останні дні його життя. 😰😰😰
Не гавкаю- но охраняю• 27 января 2024
Ответ дляПочекуха
Біля 50 тисяч. Скромно ховали. Людей на обіді 25 було.
Боже як дорого
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляМій не такий
Я тут підтримку шукала, дуже мені допомогли
Тато помер 6, а я 7 приїхала привітати його з днем народження, сам жив
Сьогодні цілий день плачу
Співчуваю вам, треба триматися, хоч воно і не легко.
Сьогодні цілий день плачу
І Вам співчуваю і обіймаю Вас 💔мій також жив сам
Холодная каша• 27 января 2024
4 роки назад я востаннє бачила маму живою, я завжди пам´ятати цю дату.😥
Советчица Года• 27 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
64 роки, помер в реанімації, пневмонія…дякую💔
Из всех возможных вариантов это не самая худшая смерть...
Но возраст конечно, мог бы жить и жить
У меня мама умерла намного моложе
Соболезную
Но возраст конечно, мог бы жить и жить
У меня мама умерла намного моложе
Соболезную
всегдаДаДа• 27 января 2024
Сочувствую, очень понимаю. Держитесь.
У меня папа умер в октябре 2021, корона, тромб... Не было ни одного дня, чтобы я его не вспоминала... Очень тяжело
Советчица Года• 27 января 2024
Ответ дляПочекуха
Тоже как представлю что прийдется вещи перебирать мамины...
Ее квартира (мой родной дом) осталась в оккупации
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
я 4 роки в мамину квартиру ще не заходила. все збираюсь, але не можу.
Дуже Вас розумію..
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Но возраст конечно, мог бы жить и жить
У меня мама умерла намного моложе
Соболезную
Но возраст конечно, мог бы жить и жить
У меня мама умерла намного моложе
Соболезную
Дякую 💔Ви праві , тато довго не мучився ..
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
💔💔💔😰😰😰
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
звичайно, трохи допоможе. але ж який час... це дуже довго й боляче. дайте я вас просто об1йму. сама за мамою 5й р1к ридаю кожен день. сил вам !
Дякую Вам за підтримку 🙏🏻і я Вас обіймаю ♥️♥️
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Тримайтеся 😔😔💔
Даха-сваха• 27 января 2024
Мій тато помер 1 жовтня, як він бідний настраждався, які терпів болі, нічого не знеболювало, як важко було дивитися йому у очі, він так хотів жити, як він плакав, як він мене любив...це важко, дуже.
ЖаннаНеАгузарова
• 27 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
Я Вам співчуваю дуже 💔😢😢Тримайтеся 🙏🏻🙏🏻
Даха-сваха• 27 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я Вам співчуваю дуже 💔😢😢Тримайтеся 🙏🏻🙏🏻
Дякую. Обіймаю вас.
Тирамісу на терасі• 27 января 2024
Я ’вижу’ своего не то что в другом городе... В другой стране
и мечтаю вернуться домой где его ’помнят’ стены, где остались вещи, которых он касался, фотографии