Черговий по кухні• 27 января 2024

Подруга постійно хоче мене принизити районом, там де я мешкаю. Як реагувати?

В колективі зайшла мова про райони. Де краще жити, де погано. Кожен почав висловлювати свою думку. Знайома з Теремків почала розповідати, як погано жити на Троєщині(хоча ні разу там не жила), як це не престижно та незручно. Я промовчала, тому що зрозуміла, що вона хоче мене заципити. Вона проживає в кращому районі, ніж я. Але у мене можливо, не самий кращий і популярний район, але умови значно кращі. Я винаймаю 3к квартиру в новому домі, з гарним ремонтом. А вона стареньку квартирку в старенькому домі. Приїхала колись до мене в гості на каву і тут я почула « Ну хоть условия нормальные, а вот район фу…». Я коли була у неї, нічого не говорила ні про район, ні про умови. Тому що розумію, що кожен різне ціне. Комусь важливий комфорт в квартирі, а комусь місцерозташування і що знаходиться поруч. Але чому вона хоче мене вкусити саме цим? Саме цікаве, що поки не була у мене в гостях, нічого не говорила. А після її візиту, хоче заципити місцепроживанням. Зі сторони виглядає, як якась заздрість. Вже й не хочу з нею спілкуватися. І в гості звати. Хоч вона постійно і натякає зібратися у мене дома. Як відмовити, такій людині?
Реанимация• 27 января 2024
У мене подруга постійно плаче, що Солом´янський р-н в неї - то кінець цивілізації. Магазинів мало, лавашів нема, до АТБ дуже довго і розваг нема. Звичайна жінка без понтів.

Kusalochka• 27 января 2024
Ну во первых прекратите всяких конченых называть подругами.
Леди_в_ночи• 27 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Да это и есть ее зависть)
Ахаха, Троещене? Вы стебетесь? Это самый конченный район города. В центр утром на работу 2 часа кому оно надо?
Ніколи не збрешу• 27 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Моя в Харкові стоїть. Поки не можу наважитись повернутися туди. А вона вже 9 років в Києві, щось не може ніяк купити собі.
А, ну тем более, не реагируйте вообще, у вас есть свое жилье, а у нее одни понты, ни о чем
Їжак в панчохах• 27 января 2024
Прямо сказати: Галя, у мене поганий район, тому ми зберемось у тебе, в гарному районі.
Пік Антна• 27 января 2024
автор, вы одна живете?
сама себе прекрасная• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вы путаете район для поездки на работу и район для жизни. Район для жизни прекрасный-зеленый и инфраструктура. Я не с троещины, но реально ничего плохого в нем кроме отсутствия метро нет
Пік Антна• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не преувеличивайте про два часа
Лика-прилипка• 27 января 2024
Троя - заповедник, руки прочь от неё🤣

Їжак в панчохах• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Жила там, сподобалось, що район спальний, школа, садочок, супермаркет, все було близько. І не під самою дорогою будинок.
Вся така шо куди там• 27 января 2024
Я коренная киевлянка, всю жизнь бабушки\дедушки жили в центре (старокиевский сей час это шевченковский район). Родителям при союзе дали квартиру на Троещине и что я от этого, стала маргинальным элементом? что за смешные споры о районах. Все детство прожила на Троещине, со студенческих лет опять в центре. родители же перебрались на Подол. Каким образом район характеризует людей? что за детские дебаты ’коренных киевлян’
автор Черговий по кухні • 27 января 2024
Ответ дляПік Антна
автор, вы одна живете?
Ні, чоловік і дитина,8 років.
Riesling• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
В 2024 если вам надо каждьій день ехать утром на работу - то в целом жизнь просрана. И от района не зависит
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Для мене це просто якось дивно. Навіщо так робити ? Її, якщо послухати то складається враження, що вона десь на Липках проживає, а не на Теремках.
зацИпайте її - та й пипка
Як ухурделю• 27 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Хоче вас зачепити і підняти свою самооцінку. Ігнор
і як такі люди називаються які цим займаються?
Та прям багіня• 27 января 2024
Я не розумію, чим зараз Теремки відрізняються від Троєщини, ні там, ні там зараз немає метро, і невідомо коли буде. І взагалі ви пишете подруга, а потім знайома. І чому не можете їй відповісти, якщо вам неприємно? Чому переживаєте про це, чому зразу не відповісти і висловити свою думку?
Вишиванка• 27 января 2024
на самом деле Троя норм район! вот если там жить и не ездить на работу никуда дальше то вообще отлично. Я не понимаю чего все гонят? там классные райончики возле озерцов, парки, есть свой пляж. Детские площадки. рынок огромный. короче...там норм. Чего все так говорят непойму. ну вот я живу напротив Оболонських липок) бомжей и пьяниц с наркоманами вижу с утра до ночи))))) контингент мрак)))
Ответ дляЛеди_в_ночи
То ви вже зовсім перегнули палку. Я в 7 ранку виїзджала на авто і за 20 хвилин вже була в центрі. Головне, в затори не попадати. І щоб своє авто було і проблем немає, принаймні для мене.
Леди_в_ночи• 27 января 2024
Ответ дляRiesling
Но Троещина это реально боль с этим мостом и Петровкой не знаю, чего люди возмущены. Как только появляется возможность и деньги все оттуда драпают.

Леди_в_ночи• 27 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Теремки на самом деле ближе и можно даже пешком дойти до центра если надо, а вот Троещина - это ж..па мира
Ответ дляТа прям багіня
Я не хочу опускатися до її рівня. Я раз сказала, що коли буде жити десь на Печерську тоді і поговоримо.
ЧорноброваЯ• 27 января 2024
ну хоть не на ПОХе,
это еще хуже
Планшетница• 27 января 2024
Це має бути дуже близька подруга, щоб я перлась до неї на Трою з Теремків, чи навпаки, ще і без метро. І взагалі рідко додому їздимо з подругами, набагато прикольніше зустрітись десь в центрі. Дивно, короче.
Та прям багіня• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Пішки дійти до центра, серйозно? Ну удачі
Невгамовна Бу• 27 января 2024
От про непопулярний то ви псіханули. Який район Києва ще такий знаменитий? Ту Трою кругом тулять.
Троєщина - такий же район ,як інші. Я там живу з ´93 року. Прекрасний район. Кому не подобається - ідуть на Липки
Белоснежко• 27 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Пішки?) Троє суток в путі, хіба що)))
Мамаша в бигудях• 27 января 2024
Не буду хаять оба района, была в обоих
Просто сделайте выводы , свести общение на минимум
Что за манера унижать и обесценивать, хорошие друзья такое не делают
Леди_в_ночи• 27 января 2024
Ответ дляБелоснежко
Пішки?) Троє суток в путі, хіба що)))
Відкрийте гуглмеп і не позорьтесь
Невгамовна Бу• 27 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
По ходу, метро скоро буде тільки на Хрещатику.
УраганнаЯ• 27 января 2024
А у мене була подружка, тепер уже колишня. То постійно піддьоргувала, особливо при всіх і при цьому громко ржала. Знайде зацепку дня і буде місяць нею зай...ти.
Такого не було, але наприклад: якщо я прийду в зелених носках, то вона вигадає якийсь прикол і потім всюду буде згадувати ці зелені носки. Наприклад, серед друзів на ДР: Катя , давай бери, чи тобі зелені носки заважають? Ха-ха-ха
І так постійно стібалась.
Як думаєте, навіщо?