Красота неземная• 27 января 2024
А якщо холодець завтра розлити?
Варю вже 1 годину 15 хв в мультіварці. А спати хочеться. Ну навіть якщо я дотерплю і не засну ще три години, розливати вночі не хочу. Можна залишити його до ранку? Чи перепріє? Мультя виключиться, воно охолоне, якраз буде тепле на ранок...
Варю вперше в житті, тому питання)
Точная копия плова• 27 января 2024
Варите вперше і поставили о пів на одинадцяту вечора? Яка ви ризикова. Я б залишила до ранку, його ж ще розібрати, розлити...нічого йому не станеться
Красота неземная
• 27 января 2024
Ответ дляТочная копия плова
Так вийшло. Треба було терміново відлучитись, тож зробила паузу.
Міняйловна• 27 января 2024
потом главное не подогревать его бо не застынет. тогда нужно будет закипятить и разлить.
Красота неземная
• 27 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Тобто або розлить як буде (теплий/ прохолодний) , або вже вскип´ятити, вимкнути і розлити?
Міняйловна• 27 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
да. главное не подогревать.
Зрадорозганячка• 28 января 2024
Ответ дляМіняйловна
да. главное не подогревать.
Ну, я не велика газдиня, але іноді переварюю декількаденний не зовсім свіжий холодець і він знову застигає. Чи може це не той випадок?
Міняйловна• 28 января 2024
не знаю почему но если просто подогреть то не застывает, а если закипятить то все нормально.