КротоТо• 28 января 2024
Потрібні поради від жінок чоловіків в зсу.
Дуже попрошу не жалітись на тему, щоб зняли анонімів. І прошу не розводити срач.
Мій чоловік стоїть на обліку як обмежено придатний. ( Гепатит с) . Вчора позвонили з воєнкомату пройти перекомісію. ( Я знаю що це не повістка) але розуміли що рано чи пізно це станеться.
Так от саме питання. Які справи потрібно владнати поки його ще не забрали. Мені тільки довіреність на дитину. І все голова пуста.
І ще, ( починається торг ) чи може він якось сприяти щоб він виконував в армії роботу по своїй цивільній спеціалізації? Він електрик і добре розбирається в у всіх цих схемах, детялях ремонт радіоелектроніки.
І так, якщо знімуть анонімів я більше писати не буду
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляГомосноб
Я також там такого не знайшла.
Таблиця додаток 1 з переліком хвороб
Гомосноб• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Таблиця додаток 1 з переліком хвороб
Там є гепатит й придатні лише ті, що без порушення функцій, все інше - непридатні чи обмежено придатні
После шести ни-ни• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Таблиця додаток 1 з переліком хвороб
Процитувати можете?
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так отож. Мені здається, що це автор ’ срач’ зранку сама вирішила розвести.
После шести ни-ни• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
фото
То ви ж не знаєте і не можете стверджувати, який буде висновок.
Чи таки знаєте?
Айпишница• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Але він реально класний радіотехніки. Перепрошивка тюнерів, налагодження камер і віддаленого спостереження, з купи брухту зробити ноутбук.
Автор, якщо Ви реально розумієте, що можуть забрати, і він в принципі не проти служити за спеціальністю, нехай помоніторе вакансії в ЗСУ і спробує себе на ті посади, де зможе працювати і приносити користь.
Мій тут шукав.
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Чи таки знаєте?
Орієнтуюсь на попередні висновки.
Так я нічого не знаю.
Може просто пройде влк і відпустять
Але, але, ...
Так я нічого не знаю.
Може просто пройде влк і відпустять
Але, але, ...
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляГомосноб
А що ж ви перші два пункти вирізали?
Ви серйозно я зробила скріншот того що мене стосується. Вище є ссилка дивіться повний перелік захворювань
Паспортний стіл• 28 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не можу сказати, вони крутять цим переліком як бог сонцем. подивіться він є у відкритому доступі. все йде до того, що буде дві категорії: придатний/ не придатний, це лише справа часу.
А де він я, як в пошук задавати?
После шести ни-ни• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Там вірусу гепатит С стосується цілий розділ, стаття 4. Ви берете тільки останній - де без порушень.
От вам і серйозно
Паспортний стіл• 28 января 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вашему мужу в военкомате своему военкому нужно говорить ( напоминать) кто он по специальности, что умеет делать и есть неплохой шанс, что его возьмут именно по специальности. Обмеженно придатных в основном если берут, то по специальности.
В анкете я думаю что он сделал на этом акцент.
Знаю систему отбора призывников изнутри.
Підкажіть,якщо людина двічі судима за хуліганку, то знімають з обліку? Не сидів, умовка по 3 роки двічі
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
От вам і серйозно
Порушення це коли вже зміни в печінці. Я орієнтуюсь на попередні огляди. Там було без патологічних змін
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ні, не знімають. Знімали за тяжкі злочини
После шести ни-ни• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Порушення можуть бути незначні і не тільки в печінці.
Ви одразу все не розказуєте, по слову потрібно витягувати.
Як міряти?• 28 января 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Вы же понимаете , кого им сейчас не хватает ? Чтоб попал туда куда вы ходите , ему башлять каждый месяц прийдеться.
Кому?
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так я ж і не лікар. В чоловіка безсимптомно протікає Гепатит.
Гомосноб• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Гепатиту стосується 4 пункти, ви вирізали 2. Якщо в чоловіка немає порушення функцій, то так, буде придатний
Паспортний стіл• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Так це тяжкі статті
КротоТо
• 28 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Так це тяжкі статті
За тяжкі умовно не дають.
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так может быть если молодой и крепкое здоровье.
У автора обмеженно придатный, таких штурмовые брать не хотят, обуза не нужна.
Там гепатит, никто не захочет, чтобы рядом с ним воевал человек с ВИЧ/гепатитом, т.к. в случае обстрела артиллерией если у многих одновременно ранния и все в крови, то это огромный риск.
После шести ни-ни• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
За тяжкі умовно не дають.
Стаття тяжка, а участь людини то вже визнається судом
Фоточки нема• 28 января 2024
по суті - довіренність на вивіз дитини обов´язково і довіренність на ведення фінансових справ, напр. в банку з його карти зняти кошти, поміняти карту. А взагалі то я б йшла до нотаріусу й просила оформити всі довіренності, які можуть допомогти у випадку, якщо чоловік ’пропав’ на війні...
Бесбардак• 28 января 2024
Ответ дляКротоТо
Так, було восений що певний перелік хвороб ( типу віч, гепатит, психічні певні захворювання) виключили з переліку
Як таке можливо? Боже, який жах ((
Паспортний стіл• 28 января 2024
Ответ дляtanya_217
А ви думаєте, то будуть афішувати?
КротоТо
• 29 января 2024
Добрий день. Кому цікаво.
Чоловік пішов до тцк. Просто перевірили документи, на влк не направляли. Виявилось то була перевірка військомату.