Герцогиня• 28 января 2024
Замша VS кожа
Какую обувь вы предпочитаете?
Замшевую или кожаную?
Какой обуви у вас, объективно, больше - кожа или замш?
Купила себе новые ботинки кожаные, ноги мерзнут. Модель и фирма - одна и та же, как предыдущие в замше, которые относила два сезона и в хвост, и в гриву. Ни разу ноги не замерзли.
Обидно.
Замшевую или кожаную?
Обидно.
Результат:
вже голосів:
26 (53.06%)
Кожа, в основном
12 (24.49%)
Замша, в основном
9 (18.37%)
Поровну
2 (4.08%)
Не ношу натуральные материалы
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
Покажіть свої замшеві сумочки та де ви їх купували?
домой приеду, достану из шкафа, специально для вас ))
покупала в магазинах ))
но уже лет, гм, десять?! таскаю в обиходе рюкзаки
а на выход (тоже не вспомню, когда последний раз выходили) - клатч из атласа
поэтому сейчас сумки я особо не покупаю
покупала в магазинах ))
поэтому сейчас сумки я особо не покупаю
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
Що ви розумієте під «вміти доглядати»? В мене є спеціаліст щіточки, спреї для чищення, для захисту. Але мокра багнюка все одно залишає плями, навіть якщо одразу прийти додому та почистити. Якщо чорне, коричне або синє замшеве взуття можна освіжити спреєм в колір, то зі світлим так не вийде. Чи я чогось не знаю, то навчить мене. Я б залюбки зараз ті лофери носила, але шкода забруднити
защитное, пена для очистки
если защитным хорошо обрабатывать, к замше ничего не пристает особо
ну, конечно, если говорить про обычную носку, а не полями километры в дождь наматывать ))
Голубец• 28 января 2024
Ответ дляГерцогиня
покупала в магазинах ))
поэтому сейчас сумки я особо не покупаю
покупала в магазинах ))
поэтому сейчас сумки я особо не покупаю
Ну років 10 тому набагато легше було купити замшеві рукавички та сумки. Навіть в тому ж Інтертопі був вибір. А останні роки 3 я взагалі не змогла знайти хоч якусь замшеве сумку. Одна чорна була зі вставкою з замші і стразами. Все!
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
Ви замшу з нубуком не плутаєте часом? Бо тут вже якось була така розмова і потім виявилось, що багато хто не бачить різницю
ну, вот мои ботинки
носила я их очень активно - не снимая два полных сезона
они отгуляли тысяч 30 километров
могу тоже дома сфоткать их вид на сейчас
если бы подошву не пробила - таскала бы и дальше, не покупая кожу
там можно фото увеличить и рассмотреть - нубук это или замша ))
они отгуляли тысяч 30 километров
Голубец• 28 января 2024
Ответ дляГерцогиня
защитное, пена для очистки
По яких полях? Я в Дніпрі живу, їзджу на машині. А тепер давайте згадаємо де паркуються машини? Правильно, під бордюром, де максимум води та бруду, таючого снігу. Дощ то фігня, то дійсно не проблема. А ось то біда. Взимку роки 4 тому в мене на чорних замшевих уггах такі сольові розводи були, що я нічим їх прибрати не могла, була змушена під проточною водою вимивати.
Голубец• 28 января 2024
Ответ дляГерцогиня
ну, вот мои ботинки
они отгуляли тысяч 30 километров
Ви не ображайтесь. Я сама була здивована, що дехто ну бук називає замшею. Це реалії цього форуму
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
возможно )) переходите на рюкзаки
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
вы с водительской стороны выходите? там дорога, до бордюра полтора метра
я свою светлую замшу почти по полям и таскала, и ничего )
ну, такое
все носят по разному
ну, такое
все носят по разному
Герцогиня
• 28 января 2024
Ответ дляГолубец
вы мне открытие сегодня сделали 00 )
сижу смеюсь, но да, тут много цікавого та веселого ))
шо є, то є
нубук в мене теж є, але його не люблю, чимось зачениш - полоски-царапки, потім фіг виведеш. ось з тим - реально складно
шо є, то є
Голубец• 28 января 2024
Ответ дляГерцогиня
ну, такое
все носят по разному
ну, такое
все носят по разному
Таааак, з водійської сторони. Але ж на тротуар треба якось потрапити))) все одно по тій багнюці йти. Хоча бувало, що такі широченні калюжі зі сніжної каші по щиколотку, що я через пасажирські двері залазила 🙈