Шкідлива молекула• 28 января 2024
Антибіотик. Терміново
Лікар виписав на 10 днів дитині аугментин. Сьогодні 9-тий день і її сильно посипало. Супрастин даю. Але вона вже повністю добре себе почуває, і завтра вже до школи виписали довідку. Чи можна не продовжувати пити аб? На що це вплине? Знаю що требо або 5 або 7 або 10 днів. Чому саме така кількість? Дитині 11 років.
Дякую!
Шкідлива молекула
• 28 января 2024
Почитала про мононуклеоз, не він. Моноцити у дитини в нормі (5), лейкоцити в нормі (8,1). Тож не він.