Шкідлива молекула• 28 января 2024
Антибіотик. Терміново
Лікар виписав на 10 днів дитині аугментин. Сьогодні 9-тий день і її сильно посипало. Супрастин даю. Але вона вже повністю добре себе почуває, і завтра вже до школи виписали довідку. Чи можна не продовжувати пити аб? На що це вплине? Знаю що требо або 5 або 7 або 10 днів. Чому саме така кількість? Дитині 11 років.
Дякую!
Шкідлива молекула
• 28 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Треба допивати.
А навіщо вже в школу? Просіть продовжити
Майже два тижні хворіла. Була ангіна. Вже виписали, бо одужала.
Замрійлива• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Точно мононуклеоз
Сдайте печеночные пробы
Мона Лиза• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Одужала це коли допила ліки і здала повторні аналізи
Замрійлива• 28 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
То не реакція при мононуклеозі?
Уверена ,что именно она
Писала выше
Автор ,ребенку в школу не нужно еще
Почитайте про мононуклеоз
Писала выше
Автор ,ребенку в школу не нужно еще
Почитайте про мононуклеоз
Просто каралева• 28 января 2024
Думаю это реакция на антибиотик.
Я бы прекратила пить. У моего ребенка такое было, но он был ещё совсем маленький. Отменили сразу препапат.
Тем более вы уже 9 дней пьете.
Выздоравливайте.
Тем более вы уже 9 дней пьете.
Выздоравливайте.
Шкідлива молекула
• 28 января 2024
Дівчата, про або що робити? Зараз час або давати або ні.
З хворобою будем розбиратись.
Замрійлива• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
Не давать
В каком вы городе ?
ЧупакабраЗеБест• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
точно не давать. чем меньше мы действуем,тем меньше мы вредим.
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
Сходіть до лікаря. Якщо Ваш не приймає, сходіть до чергового в тій же амбулаторії чи полікліниці, порадьтесь. Ще варіант - подзвоніть своєму лікарю або напишіть у Вайбер, покажіть фото висипань.
Плакулька• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
Я б не давала !!!!
КарамбОлька• 28 января 2024
Так, давати до кінця. Це типова реакція на амоксицилін. Можете почитати: амоксициліновий висип. Проходить через пару днів. Нічого робити не треба.
Миллениалка• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
пити 10 днів
Щедрик ведрик• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Больше не давайте. Пс врач
КарамбОлька• 28 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Больше не давайте. Пс врач
Поганий лікар, судячи з відповіді.
Щедрик ведрик• 28 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Поганий лікар, судячи з відповіді.
Я то врач, какой- не вам судить, а вы - кто такая, чтобы давать медрекомендации??? Варите тихо борщ
КарамбОлька• 28 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, отож лікар стоматолог?))) бо ви нічого не тямите в педіатрії і терапії)))
Щедрик ведрик• 28 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Почему каждая поломойка считает, что знает лучше врача?
Шкідлива молекула
• 28 января 2024
Йоксєль моксєль. Відповідей 50/50. Обгрунтуйте будь ласочка вашу відповідь.
младокошкина• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
З хворобою будем розбиратись.
Покажитесь врачу с этой сыпью, пока не давайте ребенку лекарство. У дочки после второй дозы Аугментина пошла сыпь по всему телу и отек, мы сразу поехали к врачу, глаза врача помню до сих пор, ее фраза - Я такого еще не видела за всю практику. Кололи антигистаминное там на месте, ребенка наблюдали, сейчас в карте запись, что аллергия на группу пенициллиновых.
Шалена невинність• 28 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Якщо нема можливості з´їздити до чергового лікаря, наберіть 103, вони проконсультують
Соображалочка• 28 января 2024
У моєї доньки був висип на аугментін з клавулановою кислотою, читала що на цю кислоту алергія, хто зна. Висип стався на 2 день прийому, я не давала більше, дала антигістамінне і педіатр міняв антибіотик. Другий антибіотик на 5 день дав біль у животі, відмінила під свою відповідальність, лікували наслідки місяць. Був гайморит.
Пс сфоткайте висип, щоб було. І доречі, в стоматології відмовили у знеболенні без алергопроб, коли взнали про алергію на антибіотик.
Шалена невинність• 28 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
До чого тут, ваша порада, як лікаря про борщ? Чи, лікарі борщ не їдять?