кураГАЛЯ• 28 января 2024

Це принизливо віддавати копійки?

Живемо з бабусею , вона часто ходить в магазин за різними дрібничками, тому завжди віддаємо їй металеві гроші, які в кого є. Це виглядає принизливо чи нормально
Результат:
вже голосів: 176
135 (76.7%) Нормально
25 (14.2%) Принизливо
16 (9.09%) Результати
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Якщо маю 5-10 євро , то тебе даю , але це рідко буває, переважно копійки залишаються з різної здачі. Вона нічого великого не купує , тому їй того вистачає .
Я тоже собираю такую мелочь у всей семьи,в столовой на курсах только наличными можно рассчитаться
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ дляAllein74999
Ни пенсии, ни социалки. Якась брехня. Укр пенсия на карту перестала падать?
Ну моя мама карту украинскую потеряла,а п24 заблокировала,пенсия на счету копится,а доступа нет
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Нема соціалки , бо вона член нашої сім´ї , а ми працюємо
Те социалка в стране есть?
Надо было ее отдельно оформлять
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляХикориДикори
То есть, если бы она приехала одна, то выплаты бы были
Теоретично так, якби вона жила окремо, то було б в р-ні 200 євро, цього не вистачило б ні на що
Проработник• 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
Те социалка в стране есть?
Надо было ее отдельно оформлять
Тогда она и жить должна была б отдельно, сама... Зачем? Только ради социалки? Просто выделить бабушке определённую сумму в месяц, и она будет чувствовать себя увереннее и спокойнее, и все будут вместе.
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
Те социалка в стране есть?
Надо было ее отдельно оформлять
Вона не може сама орендувати житло , тому ніяк окремо не оформити
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ дляПроработник
С чего вы взяли что она чувствует себя неуверенно?
Железные евро тоже деньги и я слежу чтобы они были в кошельке
vishnia89• 28 января 2024
Якщо так постійно , то на мою думку принизливо , чого не дати бумажну купюру ?Звістно , гроші є гроші , нічого поганого наче і немає . Якщо бабуся наприклад купляє там щось за декілька гривень . Може ви б в неї запитали , як їй зручніше . Бо комусь буде на це начхати а хтось буде думати , що вважаєте наче вона не вміє коштами розпоряджатися і ви до неї як до малої дитини .
Атятя_тётя• 28 января 2024
Намагайтеся давати їй приблизно її українську пенсію, тих 50-100 євро щоб вона почувала себе людиною.
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Я не знаю какая страна,но ее направили б в какое то жилье,а у вас бы тусила
Зубачистка• 28 января 2024
Ото у вас проблеми....
Проработник• 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
Я тоже слежу, и у дочки меняю постоянно, но моя мама старенькая, она с нами, и я знаю, что она привыкла копить и иметь свои деньги, и так ей спокойнее, что у неё есть какая-то заначка. Поэтому понимаю о чём пишет автор..
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Вона має більше, ніж українська пенсія
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
Вона вже не в тому віці, щоб жити самій, житло може бути лише в глухому селі за сотні кілометрів
Бабуся мороз• 28 января 2024
Абсолютно нормально.Я своей маме денег и не даю.Она не умеет тратить.Покупаю все что нужно и продукты.Но у нее есть пенсия.Которую всю она может потратить на крем и сидеть без копейки.
Атятя_тётя• 28 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Ото у вас проблеми....
Ну це добре зважати на почуття сарої людини. В мене була знайома бабуля, вона дуже страждала, що не могла використати свою пенсію, а діти не вважали, що їїй потрібні гроші, бо вони все купують. Людині важливо мати свої гроші, навіть маленьку суму, але свою. Вона мріяла поїхати в Україну від дітей.
ХикориДикори• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Яка країна?
vishnia89• 28 января 2024
Ну ви пишите , що в бабусі більше грошей немає. Поставте себе на її місце, коли щось хочеться і необхідно завжди просити , навіть якусь булочку чи шоколадку . Я б краще давала невелику хоча б суму грошей, щоб в неї вони були , ви про евро кажете , то хоч інколи давайте по 10 , вона себе комфортніше буде почувати . А то так , в Україні була пенсія і хоч якісь гроші , а зараз кожну копійчину треба просити. Може вона хоче щось інше скуштувати , але їй не зручно просто вам про це казати , бо почувається наче в боргу .
Атятя_тётя• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вона має більше, ніж українська пенсія
То ви їй так кажіть, що ми тобі даємо твою пенсію, якщо треба більше, то кажи. Може раз в місяць купюрами і копійками.
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ дляХикориДикори
Яка країна?
Около 200 это может быть Австрия,но какая разница в данном случае
Лупаю цю скелю• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Не має зараз пенсії
А де пеніс?..
Навіть якщо закордоном зараз
То начебто нараховується українцям все одно?
Або ні? 🤔
Борисфенка• 28 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Дрібні купюри рідко є в банкоматі ,тому ви не так часто в мене бувають, якщо маю по 5-10, то, звичайно, теж віддаю
І що, здачі з 50 євро не дадуть? Не видумуйте.
Дайте бабусі грошей, щоб вона не побиралася.
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Однако богатые украинцы,купюра меньше 50 это побираться))
Борисфенка• 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
Оскільки авторка точно отримує кошти для бабусі від соціальних служб, то дати бабусі з них 50 євро не є великою проблемою.
Рання пташка• 28 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Автор не оформляла социал,а оформила как свою семью
Звездолётчица• 28 января 2024
Ответ дляКупи слона
Нормально
Я фасую по 100 грн и муж расчитывается где-то
Постоянно кучи собираются, а куда их девать?
Я высыпаю мелочь в Сильпо на самокассе. Удобно, высыпал все, что есть, автомат сам посчитал, остальное добавил купюрами.
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляХикориДикори
Яка країна?
Франція
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляvishnia89
Їй нічого не потрібно просити, постійно даю я чи чоловік
автор кураГАЛЯ • 28 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А де пеніс?..
Навіть якщо закордоном зараз
Або ні? 🤔
Не нараховується тим, хто отримував через пошту
Борисфенка• 28 января 2024
Ответ дляРання пташка
То хай оформить, якщо для неї 50 євро така критична сума.