Коханозадовільна• 28 января 2024
Спадок питання всередині
В мого чоловіка є бабуся, старенька. В бабусі два сини один живе в росії, інший в Україні..той що в Україні, при смерті. Лікарі дають півроку... Бабуся не хоче щоб її майно дісталося невістці ( дружині сина при смерті).
Питання ось у чому після смерті сина невістка може ж подати на спадок? А син з росії ?
І що в такому випадку краще їй зробити дарчу чи заповіт на онука? Вона наче не проти.
Фея_3уровень• 28 января 2024
Нехай пише заповіт на кого хоче. Але якщо син тяжкий, то йому дістанеться 1/2 того, що йому належало б за законом.
Наверняка• 28 января 2024
Невістка і син цього чоловіка, який при смерті разом з чоловіком, який в рф можуть претендувати на спадкування після бабусі (за правом представлення) невістка і онук на 1/2 і той рос.син теж на 1/2.
Маю рацію• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Зробить нехай заповіт на онука.
Та вже краще дарчу робити на онука
Маю рацію• 28 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
Тому вона має оформити договір дарування на онука.
Наверняка• 28 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Та вже краще дарчу робити на онука
А як він маленький, то затягнеться процес отриманням згоди опіки? Чого дарування краще заповіту?
Маю рацію• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Тому що заповіт має свої ’але’. Якщо син повнолітній має інвалідність, то має обов´язкову частку майна, навіть якщо його не внесено в заповіт.
Наверняка• 28 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Так, але якщо і дитина неповнолітня, вона автоматично спадщину приймає, без заяви. І ще, може бабуся не хоче право власності зараз передати, оскільки живе у майні, має субсидії, до прикладу. Просто немає гірших чи кращих правочинів, просто в кожній ситуації потрібно своє вирішення. І до речі про об.частку. на неї в повній мірі розповсюджуються правила прийняття, тобто до 6 міс. подати заяву, а якщо він в рф, то це достатньо проблемно виконати в цих умовах. Ну є ще багато ’але’, але я не буду тут повну консультацію надавати...
Маю рацію• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Я пишу про випадок автор, де син вже повнолітній. Доречі, а якщо той син пенсіонер, він теж має свою обов´язкову частку спадщини? За умови, що його немає в заповіті.
Муууумие• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Який він маленький? «Бабуся чоловіка». Онук - чоловік автора
Юпитерная• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Невістка тут при чому?
Майская киска• 28 января 2024
Дарування від 10 тис грн за один документ спадщини
Мають бути всі доки в порядку
Чи є у бабусі такі гроші
Мають бути всі доки в порядку
Чи є у бабусі такі гроші
Муууумие• 28 января 2024
Ответ дляМайская киска
Мають бути всі доки в порядку
Чи є у бабусі такі гроші
Мають бути всі доки в порядку
Чи є у бабусі такі гроші
То ж онук, мабуть, заплатить. Йому ж майно переписують
Юпитерная• 28 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
Який син тяжкий?
Маю рацію• 28 января 2024
Ответ дляТвей
Краще звичайно заповіт на онука, якщо всі не проти. Сину з росії треба буде сплатити податки немалі, чи буде воно того варте.
Не краще заповіт. Краще дарчу робити.
Коханозадовільна
• 28 января 2024
Ответ дляНаверняка
Ви читали пост?))) Онук це мій чоловік це йому 37
Юпитерная• 28 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А син бабусі, який зараз присмерті, це батько вашого чоловіка?
Чумацький Шлях• 28 января 2024
Невістка може претендувати на бабусин спадок, якщо бабуся помре раніше свого сина і син успадкує її (бабусине) майно. Якщо спочатку помре хворий син, то невістка буде претендувати на його майно. На бабусине подадуть онуки, невістка вже тоді ніяк
Юпитерная• 28 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
Той, що в Україні
Якщо син тяжкий, автор пише, що присмерті, то мабуть він помре раніше своєї матері?
Чумацький Шлях• 28 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
А що, з росії ще може хтось рипнутись за спадком? Як це можливо?
Так автор не за сина з раші хвилюється а за невістку- дружину місцевого сина
И.О. человека• 28 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Не краще заповіт. Краще дарчу робити.
Багато хто боїться робити дарчу, тому що за суттю при житті залишаються ні з чим. Бояться, що їх виженуть на вулицю.