Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2024
Брать такую кофту? 57% шерсти
не пойму как и с чем и когда ее носить...что скажете?
под куртку не очень, а просто она же тонкая или как
За ким я буду?• 28 января 2024
Вона точно не під куртку, замість неї. Прикольна, тільки колір би цікавіший. Я розумію, що він в тренді, але мені не гарний
Знаю бакси• 28 января 2024
Якщо не розумієте куди її і під що, то навіщо взагалі розглядати варіант покупки?
Трохи злякана• 28 января 2024
Покупайте лук полностью, если не знаете с чем носить. Гармонично на модели смотрится
Настасья Пицун• 28 января 2024
Прикольна річ. Носити як вітровку, чи як джинсові куртки носять, чи замість жакета.
Печальки.нет• 28 января 2024
Вона широка знизу, в ній холодно буде
Чисто для краси? Ну таке собі.
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Вона широка знизу, в ній холодно буде
Чисто для краси? Ну таке собі.
ага. дякую. это вы и правда хорошо заметили, что она снизу широкая...не очень функционально