Контрольница• 28 января 2024
порадьте пробіотики і гепатопротектор
якісні, маю приймати 2 тижні два антибіотика ( метронідазол та доксициклін)
що пити паралельно для печінки та шлунку ?
дякую
Не за Будка• 28 января 2024
Эссенциале, и пробиотик не нужен на этапе антибиотиков, нужен флюконазол. А с какой проблемой вам доксициклин назначили? Он очень токсичный и малоэффективный, профессионалы его не используют
Простецкая• 28 января 2024
Нічого не потрібно, нічого з вашою печінкою та флорою не трапиться.
Простецкая• 28 января 2024
Ответ дляНе за Будка
А ви саме той професіонал? В країнах Європи його доволі часто призначають, навіть є схема лікування акне де саме цей АБ приймається рік і навіть більше
Контрольница
• 28 января 2024
Ответ дляНе за Будка
хрон. ендометри потрібно пролікувати,
купила юнідркс солютаб імпортний
в перший день мені ще разово прописала цефтриаксон вколоти
купила юнідркс солютаб імпортний
Попадалочка• 28 января 2024
Ентерожерміна форте, ещё 1 раз в день за 2 часа или после 2-х часов приёма антибиотика. Гепабене самый хороший.
Не за Будка• 28 января 2024
Ответ дляКонтрольница
хрон. ендометри потрібно пролікувати,
купила юнідркс солютаб імпортний
Очень странная схема. У вас молодой врач?
Не за Будка• 28 января 2024
Ответ дляПростецкая
Да, я именно профессионал и таких назначений не делаю
Бриджит_Фрикандо• 28 января 2024
Ответ дляНе за Будка
Есенціале також не використовують, це по суті пустишка😏
Бриджит_Фрикандо• 28 января 2024
Ответ дляПростецкая
Правильна відповідь до речі, пробіотики взагалі ніде крім постсовка не сприймають всерйоз
Простецкая• 28 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Їх призначають в країнах Європи, але страховка зазвичай не покриває. Тому вони як правило йдуть в якості БАДів і можуть продаватися не в аптеках, а типу парафармацевтики чи якось так
Бриджит_Фрикандо• 28 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Там вище автор писала про ендометріоз , силімарин, це діюча речовина препарату Гепабене, застосовувати не можна
Контрольница
• 28 января 2024
Ответ дляНе за Будка
так, доказова медицина
Контрольница
• 28 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
не ендеметріоз, а ендометри не путайте будь ласка
Не за Будка• 28 января 2024
Ответ дляКонтрольница
так, доказова медицина
Это не доказова медицина, а отсутствие профессионализма
Контрольница
• 28 января 2024
Ответ дляНе за Будка
обгрунтуйте чому?
Не за Будка• 28 января 2024
Ответ дляКонтрольница
обгрунтуйте чому?
Я ж вам написала, что доксициклин не назначают, должна быть другая группа, и в сочетании с разовым цефтриаксоном- бред полный, сходили б вы к другим врачам
Бриджит_Фрикандо• 28 января 2024
Ответ дляКонтрольница
Ви певно букву Т пропустили в кінці
Контрольница
• 29 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви певно букву Т пропустили в кінці
так ендометрит
Контрольница
• 29 января 2024
Ответ дляНе за Будка
дивно в протоколі якраз є доксициклін в лікуванні та метронідазол