Молода і нерозважлива• 28 января 2024

Дитина облилася в кафе какао, мокрі штани

Що б зробили Ви? Погода, як зараз.
Бабуся мороз• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Пробувала з хлопчиком, сил немає тримати, та й туалет маленький, доступ іншим перекриємо.
Вот и я об этом. Кто-то думает что другие должны сушилку ждать пока штаны будут сушить. Ещё бы волосы предложили так сушить

автор Молода і нерозважлива • 28 января 2024
Ответ дляSo_so
У Вас никогда не было подозрений на расстройство аутистического спектра?
Вопрос без сарказма.
У Вас, на жаль, з усіх ваших постів в багатьох темах, не підозра, а 100% діагноз - тотальна невихованість.
ЛолитаНеРазлита• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дім за 30 км.
Типу вам туди пішки йти через поля при -30. 30 км це максимум 30 хвилин. Що з дитиною станеться?
палка-копалка• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
В кафе в туалеті безперервно відвідувачі? Він майже завжди вільний
Даю справку• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Стоять в трусах в общественном месте? Смелая вы, я бы так точно не смогла)
Хай мама голу попу своєю курткою закриє
палка-копалка• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
То ви вже дома чи ще сидите в мокрих штанах?
Ответ дляВумна, аж страшно
Ви дивна. Дитина в кабінці, мама сушить
А всі відвідувачі - в чергу вишикувалися

ЛолитаНеРазлита• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Можна подумати. Та якщо нормальна людина таке побачить, то або зачекає, або скористається паперовими рушниками.
Бабуся мороз• 28 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Смотря какое кафе, где много посетителей у нас всегда кто-то руки моет как минимум
Леді Душка• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Всю склянку, якраз пах, стегна
Викупіть у кафе 2 бавовняні серветки, які під прибори кладуть і підкладіть між тілом і мокрою тканиною
Вумна, аж страшно• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ну навіщо чекати. Зайшла людина відійшли, почекали поки руки по сушить і далі сушити штани. Прям в кафе в туалеті аншлаг. Скільки там їх сушити.
ЛолитаНеРазлита• 28 января 2024
Ответ дляЛеді Душка
За цей час поки авторка тут пише, штани мабуть вже підсохли)))))))
Хвігура мічти• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Те кто пишут про сушку в туалете, с чего вы взяли что ребенок совсем маленький? Может это мальчик лет 10-ти. Как можно штанами дотянуться до сушки??
снять штаны и посушить. если сушка в общей комнате, ребенку зайти в сам туалет, снять штаны и дать чтоб мама просушила
ЛолитаНеРазлита• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А якщо у кабінці людина з поносом? То будуть чекати.
Не, ну а шо? Можно подумати, прям такого не буває, що кабінка довго зайнята
палка-копалка• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вам усе не підходить. То ваш варіант?
КокошинЭль• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
О, жах, от діти.
З його неуважностей це ще квіточки...
В 10 років він переписувався з якоюсь чужою бабусею пів року, переплутавши номер. Вітав її з усіма святами, писав, як він добре вчиться в школі. Поки та бабуся не вирішила йому зателефонувати, назвала його чужим іменем, а коли він смутився і кинув слухавку, то вона ще й передзвонювала і говорила: ти що, мене не впізнав? Це ж я, твоя бабуся Свєта з Сумської області :)
Вумна, аж страшно• 28 января 2024
Автор роздула проблему, і створила тему, з пустякової ситуації. Я думаю кожна мама стикалася з подібним. І ніхто тут не питав порад. І не створював тему.
Я розумію якби автор якийсь лайфхак дала.. а так. Дивна...
Хвігура мічти• 28 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
А остальные посетители ждут кабинку пока дитина настоїться. Откуда вы знаете сколько ребёнку лет и что за заведение
5-10 минут думаю посетители заведения как нибудь без туалета продержатся😅
Хвігура мічти• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
прям всем срочно понадобилось в туалет и заведение ж наверняка на 300 посадочных мест с 1 туалетом?) угадала?

Ответ дляВумна, аж страшно
Скільки дитині років?
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А зніміть в залі штанці, заверніть у куртку свою, чи у персоналу попросіть плед, може у них є. А самі штани без дитини сушіть у вбиральні. Ви як маленька, чи уяви не маєте.
Дякую!!
Рассказница• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Пробували, довге діло((((
Та хвилин 10
Рассказница• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую!!
Тобто ви ще не вдома?😅
Леді Душка• 28 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
З його неуважностей це ще квіточки...
Я вся ваша• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мокрі, неприємні, далеко їхати. Авто десь за 700 м від кафе.
Такси от кафе до авто?)
Огірок та Помідорчик• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Пройдіться навіть 100 м в мокрих наскрізь і сядьте мокрою дупкою на холодне крісло в авто. Тепло буде, приємно?
Ну идите без штанов
Великий сатирик• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мамо, оставьте дитятку в кафе, поднимите свою тёплую и сухую дупку, дойдите до машины, сядьте, заведите и доедете до кафе, где заберёте дитачку.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не хотілося перевіряти
Ответ дляпалка-копалка
Поки ми переодягалися, хвилини 3, 4 чоловік заглянуло.
Ответ дляЛеді Душка
Дякую за ідею. Візьму на замітку.