Кубик Рубика• 28 января 2024
Коли Ви обзиваєте дітей недолугими, нездатними, Ви ж розумієте, що
Це Ваші діти і Ви напряму маєте відношення до того, що дитина «не така»: погано вчиться, не слухається, не наділена талантами, не може потоваришувати, ледача, безініціативна і тд.
От коли чую, що дитину обзивають різними недрукованими словами - одразу задаюсь питанням, а чи розуміють ті батьки, що обзивають вони не дитину і звинувачують в першу чергу не дитину, а самого себе?
Знаю одну родину, де батько постійно матюкає сина, що він «не такий». Я дивлюсь і прямо бачу, що стоїть цей «супер-батько» перед зеркалом і принижує сам себе