Електрохарчування• 28 января 2024
Ребёнку больно глотать с утра. Чем лечить!?
Напишите плиз самое действенное
Таракашечка• 28 января 2024
вірус? ангіна? при вірусі нам наприклад добре допомагає Септолете, Орасепт і Фурациліном полоскати+ тепле пиття. вам може не підійти. все індивідуально.
Дивне створіння• 28 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Если это ангина, то одним полосканием обойтись нельзя будет.
Таракашечка• 28 января 2024
Ответ дляДивне створіння
ну так. я за вірус написала що нам допомагає. якщо бактеріальне, то вже антибіотик
Последний вагон• 28 января 2024
Таблетки/цукерки від болю в горлі, спрей типу тантум верде, полоскати якщо вміє. Тепле пиття часто.