Фиона Шрековна• 28 января 2024
Перепись интровертов и экстравертов)
Вы -
Результат:
вже голосів:
140 (73.3%)
интроверт
31 (16.23%)
посередине
20 (10.47%)
экстраверт
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Интроверт, но при необходимости могу вести себя как 100% экстраверт.
ТрамвайGirl• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Я тоже могу, но потом упадок энергии и вырубаюсь.
бювет_в_обед• 28 января 2024
доречі за теорію А.Адлера, інтровенрт- це просто особистість, яка не змогла інтегруватись у суспільство і вибудувати з ним взаємодію, тому це форма захисту у вигляді ’втікання від проблеми’.
Я інтроверт ))
Брюлик в стразах• 28 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Аналогічно. Можу, але це дорого мені коштує.
Фиона Шрековна
• 28 января 2024
Ответ длябювет_в_обед
Я інтроверт ))
це явно невірна теорія, адже інтровертів у будь-якому суспільстві близько половини.
Брюлик в стразах• 28 января 2024
Ще й мізантроп. Бачу у людях недоліки. Багато хто не подобається.
бювет_в_обед• 28 января 2024
Ответ дляМerida
А я экстраверт. Я взорвусь, если заставят молчать
я люблю спілкування з екстравертами, бо тоді я можу мовчати😁
100%• 28 января 2024
я могу общаться, легко чувствую себя в незнакомой компании, могу быть центром внимания, выступать на публике.
но если дать выбор, я предпочту не общаться
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я экстравертом была лет 17-18), а потом надоело и спокойно живу интровертом. Так однозначно мне приятней.
Говорю-балакаю• 28 января 2024
Ответ длябювет_в_обед
Я інтроверт ))
Щось дивне. Я чудово можу спілкуватися з людьми та інтегруватися, куди треба. Просто це зусилля і вихід із зони комфорту)
Меня много• 28 января 2024
Эххх я классический экстраверт, люблю общение, тусовки, но иногда бывает нужен отдых чтоб восстановить ресурсы, а потом опять к людям 😁
Недавно была в Стамбуле и это прям мое, люблю большие шумные города и движение, по иронии судьбы живу в маленьком городе
А когда жила в Польше в небольшом городишке, то хотелось просто выть((
Легко завожу общения и знакомства прямо на улице))) в течении жизни было много знакомств, людям всегда запоминаюсь))
А муж интроверт)))
бювет_в_обед• 28 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
це просто одна з теорій) Думаю, що є люди реальні інтроверти, а є у яких не складається легко спілкування чи обмежене коло зі спільними інтересами, тому вони вже звикли до інтровертизму...Я особисто, хоча інтровертом себе відчуваю, але хотілося б бути більше серед людей))
Прикуси Язика• 28 января 2024
Все життя була екстравертом. Велике коло спілкування. Але, з війною, виїхала в іншу область і зараз ні з ким не спілкуюсь. Немає бажання навіть телефоном говорити з кимось. Є лише одна найближча подружка з якою час від часу спілкуємось телефоном.