Вишнёвая Леди• 28 января 2024

Хто зараз хворіє чи нещодавно перехворів

Підкажіть, коли стане легше? Вже немає сил.... Дитина пожалілась на слабкість у вівторок ввечері і відтоді 39.5-39.9 треба було збивати кожні 4 години перші доби 3 точно, потім вже кожні 8 годин(проте температура йшла досить швидко, але і швидко поверталась). Зараз 37.5-37.8, сильний біль у горлі, горло червоне
Від старшої дитини захворіла я і молодший - певно, так погано я почувалась лише при ковіді. Записатись до педіатра вдалось лише на завтра, здамо аналіз крові. Але хочеться почитати чужий досвід цього вірусу - коли вже стане легше?
100%• 28 января 2024
ми удвох з сином хворіємо, і кожний по-своєму
то і маємо аж два досвіда

Цікавий писочок• 28 января 2024
може бути грип, але вже пізно вам тест робити. У сина було подібне, на 7й день кров показала бак.інфекцію, зараз 5й день на аб.
Обнемашечка• 28 января 2024
А ви пили противірусне? Поділіться і ви своїм досвідом
Качка в тапцях• 28 января 2024
Це схоже на грип, в аптеці є швидкі тести
Борщичок• 28 января 2024
2 тижні хворіла, спочатку горло, потім ломало, потім кашель і нежить, пройшло вже 10 днів, а кашель не проходить
Полюю на дрони• 28 января 2024
в сина зараз ангіна стрептококова, в класі 10 дітей хворіє.

біль в горлі, температура
Полюю на дрони• 28 января 2024
Ответ дляКачка в тапцях
при грипі в мене і моїх дітей, наприклад, горло взагалі не боліло, шарашила температура, слабкість інтоксикація, без горла.
Сильна біль в горлі, і темп більше на ангіну схоже.

Качка в тапцях• 28 января 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Біль у горлі притаманний і грипу також. Для діагностики ангіни потрібен стрептотест. І антибіотик.
Полюю на дрони• 28 января 2024
Ответ дляКачка в тапцях
для диагностики грипу теж потрібен тест
Качка в тапцях• 28 января 2024
Ответ дляПолюю на дрони
для диагностики грипу теж потрібен тест
Я вище це написала. Думаю, автору важливіше навіть зробити стрептотест, бо там антибіотик потрібен. А якщо грип, то через тиждень хвороби щось пити немає сенсу, симптоматичне лікування, як і при будь-яких вірусах
Залетна Я тут• 28 января 2024
Ковід, хворіли перед новим роком. Робили тест. Точно такі симптоми як у вас, стане легше за два тижні
drimka1979• 28 января 2024
зараз дуже багато грипу і з дуже важкими ускладненнями...
Физрукая• 28 января 2024
я, син і чоловік захворіли на ковід два тижні тому, у всіх різні симптоми. у сина температура 39 і вище, я взагалі без температури.

чужі історії навряд чи якось вплинуть на хід подій. чекайте візит до лікаря і результат аналізів.
бо зараз від історій ще накрутите себе.
Физрукая• 28 января 2024
Ответ дляКачка в тапцях
не кожна ангіна лікується антибіотиком
qusik7• 28 января 2024
В садочку діти хворіють, виявили у дитини в групі скарлатину. Але ще й висип є.
Yuliia-5161• 28 января 2024
Хворію 5й день , спочатку дуже боліло горло, прям дуже… на третій день почався такий нежить, що ніколи в житті такого не було 🤧 ллє як з відра… температури немає, ломоти немає… чомусь тільки голова болить
nataka• 28 января 2024
7 дней у ребенка была температура до 39.5, потом еще два дня до 37 на вечер. Сбивалась на пару часов и опять ползла вверх. Горло тоже было отечное и нос заложен.
Качка в тапцях• 28 января 2024
Ответ дляФизрукая
не кожна ангіна лікується антибіотиком
Якщо стрептококкова, то лікується,це можна визначити тестом
Херсон це Україна• 28 января 2024
Ответ дляYuliia-5161
таке ж саме,думаю ,що то ковід.Ви тест не робили?Бо от прям слабкість і пітливість,наче перемолотили.Температура була 1 раз 37.6 і пару разів 37.2

Yuliia-5161• 28 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, не робила( а зараз вже немає сенсу…