Сусановна• 28 января 2024

Скільки у вас кросівок і скільки реально носите?

Ото вибираю і ніяк не можу визначитися, варто зупинитися, досить чотирьох пар?
Сама не знаю• 28 января 2024
Чотири рази повністю достатньо. Ношу з них 2
Нічний дожор• 28 января 2024
8 пар🙈 ношу все, но не все часто
ФрекенБок• 28 января 2024
Одни для бега, одни сеточка, одни кожа. Все ношу весной и осенью.
Хропочка з гривкою• 28 января 2024
Оскільки часто ношу протягом усіх сезонів, то багато, не хочу навіть називати кількість. Всі різні — кольори, фасони, призначення. Мені особисто 4 пари було б мало. Просто є такі, що вдягаю відносно рідко.
Сиреневая цапля• 28 января 2024
Две пары белых кожаных, меняю их периодически. Это на мокрую погоду. На сухую одна тряпичная пара. Нужно еще прикупить что-то
Вам телефонограмма• 28 января 2024
Одни кожаные на зиму, и двое сетчатые, полегче, темные и светлые. И кеды
tarveldy• 28 января 2024
Пар 8 чи 9, ношу дві
Love_Love_Love_• 28 января 2024
Зараз пар 11, реально ношу 2 🤦🏼‍♀️
Кокосиха• 28 января 2024
Одні легкі, одні на осінь без сітки. Все. Їх в ношу.
Khmelnichanka• 28 января 2024
3 пари. Ношу дві.
Тень льва• 28 января 2024
3 вуличні, і 2 спортивних, для бігу.
ФрекенБок• 28 января 2024
Автор, если вы только в кроссах ходите, то подбирайте под свою одежду количество. У меня например еще есть три пары лоферов, туфли на шнурках, туфли на треке, и на каблуке. Это не считая ботинок.
Крошечка-хаврошечка• 28 января 2024
7-9, все ношу
Меня много• 28 января 2024
Є багато
Ношу 2
Психологічка• 28 января 2024
Одни кроссовки у меня всё по одному
Вот Она Я• 28 января 2024
Три, всі ношу.
автор Сусановна • 28 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Так, я весь час ношу кроси. З треніками, бо навіть джинси лінь натягати. Літом шльопанці, одні, щоб в чому була в тому й вийшла. А тут розпродажі і мене має понести на витрати, ось хочу розумну думку почути бо не хочу вже одне й те ж носити як ніби бідна нещасна
Та_все_ок_будет• 28 января 2024
Пар 10 напевне. 4 лежать взагалі нові, напевне треба продати. Ношу дві-три.
Вероятненько• 28 января 2024
5 пар
2 для бега. Постоянно ношу
Белые, черные и фисташковые кожаные ношу по улице
Залізна пані• 28 января 2024
Три, сейчас ношу одни,весной две пары
Allein74999• 28 января 2024
5, ношу активно 2.
ФрекенБок• 28 января 2024
Ответ дляСусановна
Тогда под каждые треники свои кроссы)
Возьмите кожу и ткань, это минимум.
Я еще с собаками гуляю, там своя туса и свои наряды, чаще черные кроссы, тк ноги собаки все равно истопчут и не на белой подошве))
Пусин Кукин• 28 января 2024
Пар 40 на меня с Дочками, НО у нас у всех 39 размер и они фанаты Найка и Офф -Вайт,
После 18• 28 января 2024
Купила кросівки НМ, бляха, ношу їх 7 місяців не знімаючи :())
Просто кайфую від них
люблю_тортики• 28 января 2024
Ответ дляПосле 18
Просто кайфую від них
какие?)
ТАЗератти• 28 января 2024
Одни. Городские. Ношу их с апреля по октябрь
ФрекенБок• 28 января 2024
Ответ дляПусин Кукин
О, значит вы спец, подскажите, плиз, купила дочке такие вансы, в описании пишут кожа. На ощупь тряпка тряпкой. Возвращать?
После 18• 28 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
какие?)
Ось такі
Сплюшка• 28 января 2024
Білі, з принтом і чорні...
автор Сусановна • 28 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Тогда под каждые треники свои кроссы)
Возьмите кожу и ткань, это минимум.
А це ідея, щоб не скучно було