Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 января 2024
Зарплата 20, купую все найдешевше. Грошей нема все рівно, що не так?
20 тисяч на одну, квартира своя.
Що купила цього місяця:
- 2 нових постільних, покривало, подушки, фен. За все 5500
- трохи з гігієни: маску для волосся 600 грн, зубна щітка 260, гель для душу 600 , гель для інтимки 250
- 2 кофти (2500) і 3 лонги (1700)
- куртку і жилетку на весну, поки по знижках - разом 6 тисяч
Решта на їжу. Все, кінець
Яка ж я бідна…
Що купила цього місяця:
- 2 кофти (2500) і 3 лонги (1700)
Решта на їжу. Все, кінець
Яка ж я бідна…
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Покажіть хоч яку, а то друга тема про зубну щітку за 260 грн і не знаємо про що мова. Може і нам таке треба?))) Або порадимо дорожчі варіанти)))
Та curaprox
Сіточка• 28 января 2024
Ответ дляБанка з медом
Если на гель для душа есть 600 то не бедствуете
ага, точно не найдешевші
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так собі ви бізнесмен
А з чого ви взяли, шо я бізнесмен?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
А з чого ви взяли, шо я бізнесмен?
Так ви кажете що ви з чоловіком власники
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Та curaprox
Якщо вона вам підходить, то класна і це не дорого. Мені вони не подобаються зовсім.
сою не люблю• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А чим ви миєтесь?
Вы уже тогда не пишите, что покупаете самое дёшевое. В стране война, люди каждый день всего лишаются, а для вас гель для душа 600 грн самое дёшевое
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Чому?
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, власники. Але чого я буду лізти у фінансову частину? В мене для цього є чоловік, я лише витрачаю
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так чому тоді ви хвастаєтесь прибутками чоловіка, до яких жодного відношення не маєте? Заробіть своїми силами хоча б 10 тисяч і потім можете щось розказувати
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Чому?
Вона для мене м яка і нема відчуття свіжості. Мені більше PARO подобаються, але зараз чищу звуковою.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Дякую, гляну що за паро
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Автор, кем вы работаете, если не секрет, и сколько вам лет?
Працюю на роботі
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляПомидорина
Маска 1300, гель 950 )) чого мені нити
Знаєте, в мене дохід набагато більший і я не вважаю, що гель для душу за 600 грн це «все найдешевше». В мене гелі максимум по 200 грн, зараз подивилась що в Брокарді Котаж 750 мл за 300 грн і навіть не знаю чи варто купувати
Про зубну щітку взагалі не розумію 🤷♀️ я у Ватсонс купую по акціях ті, що йдуть в наборах по 3 шт - як раз нам всім твоїм дорослим
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Скільки витрачаєте на лікування зубів?
База_птеродактилей• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так ви живете сім‘єю на 20 чи дохід набагато більший?
А по вашему надо тратить все в 0?
Добро с Кулаками• 28 января 2024
Ответ дляБалаболка
Автор,ми коли були бідні з чоловіком то вирішували,чи йому туфлі які єдині і в яких треба ходити на роботу чи мені зуб полікувати. От щось одне на місяць можна було. Ви точно бідна?
І що на той час робили зуб чи туфлі ?
Светка-пипетка• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Працюю на роботі
А что за должность, компания? Мне тоже 21, но я ничего больше 10-12к не находила
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую, гляну що за паро
В них різна філософія) для вас вона може бути занадто жорстка.
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я хвалюся прибутками чоловіка? Ого у вас фантазія. Покажіть, може, де я ’хвастаюсь’ хоч чимось? До речі, я вже давно заробила. Саме тому зараз - власник ))
Помидорина• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Я купую органіку якісних виробників.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
На курапрокс схожа
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
В сенсі, ви у власного чоловіка пахали за ставку?
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скільки витрачаєте на лікування зубів?
По-різному. Минулого року замінила 2 пломби - 4200. До цього 2 роки взагалі нічого не потрібно було робити. А 3 роки тому 9 тис один зуб вийшов. Переліковували канали і це точно ніяк не залежить від щітки
База_птеродактилей• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Поки я не маю сім‘ї, то можу собі дозволити
А если заболеет или ЗП задержать? А если опять как в феврале 22 все закроют, что делать без денег будете?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Типова помилка всіх людей
Господи, та купіть ви нормальну щітку
Нормальну пасту
Ополіскувач
І не будете десятки тисяч віддавати на лікування зубів
Ну що, раді, що купували найдешевші щітки? Дуже зекономили?
Господи, та купіть ви нормальну щітку
Нормальну пасту
Ополіскувач
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, пахала я давно, на власника іншої клініки, за відсоток. А шо? ))
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви не розумієте, він якісний
Мылом обычным туалетным мойте голову и всё остальное, не покупайте разную модную дурь.
А вообще не покупайте ничего, кроме еды и неотложного, до следующей зп. Что остаётся, можно потратить, но делайте это с умом. Вы относительно много шмотья купили. Неужели всё износилось?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 28 января 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну, по-перше, зараз нічого не будут закривати
По-друге, у мене є відкладення в розмірі місячної зп