Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 января 2024

Зарплата 20, купую все найдешевше. Грошей нема все рівно, що не так?

20 тисяч на одну, квартира своя.
Що купила цього місяця:
- 2 нових постільних, покривало, подушки, фен. За все 5500
- трохи з гігієни: маску для волосся 600 грн, зубна щітка 260, гель для душу 600 , гель для інтимки 250
- 2 кофти (2500) і 3 лонги (1700)
- куртку і жилетку на весну, поки по знижках - разом 6 тисяч
Решта на їжу. Все, кінець
Яка ж я бідна…
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляГоворилка
Мылом обычным туалетным мойте голову и всё остальное, не покупайте разную модную дурь.
А вообще не покупайте ничего, кроме еды и неотложного, до следующей зп. Что остаётся, можно потратить, но делайте это с умом. Вы относительно много шмотья купили. Неужели всё износилось?
Це жарт?
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На курапрокс схожа
Мені особисто подобається паро медік.
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В сенсі, ви у власного чоловіка пахали за ставку?
Так покажете де я ’хвастаюсь’ чи вас таки глючить з перепою? 🤣
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Типова помилка всіх людей
Господи, та купіть ви нормальну щітку
Нормальну пасту
Ополіскувач
І не будете десятки тисяч віддавати на лікування зубів
Ну що, раді, що купували найдешевші щітки? Дуже зекономили?
Як би ж то так просто все було. Не ведіться на маркетинг. Задача щітки та пасти якісно очищувати зуби та не травмувати ясна. Все. При правильній техніці це можна робити навіть без пасти 😉 але світ тримається на продажах
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
До побачення, в такому тоні діалог продовжувати не збираюсь
Говорилка• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це жарт?
Это мои реалии.

Но Вы деньги тратьте как тратите, только не плачьтесь тут, что бедная.
Садоводница• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ось це кофти, це лонги
Ось покривало (дуже класне)
Та ну, вы реальные фото покажите. Картинки то такое
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Звісно 🤣
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляГоворилка
Это мои реалии.

Чому ви свої збочені реалії нав‘язуєте мені?
Любимка-анонимка• 28 января 2024
Так не тратьте столько. Тем более если не из чего
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляСадоводница
Ой, ото мені з ліжка ще вставати
Светка-пипетка• 28 января 2024
А откуда у вас своя квартира в 21?
Чтооооооооооо?• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Типова помилка всіх людей
Господи, та купіть ви нормальну щітку
Нормальну пасту
Ополіскувач
Дитинко, проживи ще хоча б років з 20, тоді похизуєшься станом зубів🤦‍♀️
Говорилка• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я ничего не навязываю.
Это Вы или крестик снимите, или трусы наденьте. Таким, как Вы, дай хоть 200к, они всё равно будут ’бедные’.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляГоворилка
Я ничего не навязываю.
Ні, якби я мала щомісячно 200к то вкладала кудись би або хоча б міняла
А коли спати немає на чому і голову помити , то якось не до бізнес-стратегій
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
По-різному. Минулого року замінила 2 пломби - 4200. До цього 2 роки взагалі нічого не потрібно було робити. А 3 роки тому 9 тис один зуб вийшов. Переліковували канали і це точно ніяк не залежить від щітки
Здоров ´я зубів як раз в першу чергу залежить від щітки і якості чистки.
все по ГОСТу!• 28 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
А чего зубную щетку так дешево купили? За 2000 знаете какое качество!?
від неї навіть нові зуби ростуть
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Бо я бідна
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляСадоводница
Звідки реальне фото з такою зп?
olena_shch• 28 января 2024
Ответ длянеДоПриличий
Просто в этом месяце у вас были значительные траты. В следующем месяце не покупайте постельное, фен, подушки, покрывала, одежду и сэкономите 11500
Я с 5 декабря до сегодняшнего дня 320 тыс потратила. Но это же не означает, что так будет каждый месяц
Завжди щось буває - зуби, ліки, аналізи, масаж, нові тренування, психолог, поїздка, др, машина. І це замкнене коло.
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дійсно важко продовжувати, бо Білочкой зови не хизувалась, а вас чогось тригернуло
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
Звідки реальне фото з такою зп?
Та да, те що я купила це ж така розкіш
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А чим ви миєтесь?
Що в єві купили, тим і миємось))).
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Типова помилка всіх людей
Господи, та купіть ви нормальну щітку
Нормальну пасту
Ополіскувач
А яке відношення щітка має до лікування зубів
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Та і правда
Белочкой зови• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Щітка має відношення до підтримування гігієни ротової порожнини
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це Вам хто таке сказав?
Треба підробіток• 28 января 2024
Автор, зп 500$
Какая куртка и жилетка за 150$ при такой зарплате ? Кофты ещё 100$. Гели ещё 50$

Эээ при такой зп это роскошь. Потратить 60% бюджета на шматье и химию?
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Дешевою щіткою ви можете якісно почистит декілька раз і все. Дорога довше тримає форму і якісніше чистить. Чому ви вважаєте інших дурними,а себе розумнішою?
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляolena_shch
О,психолог на тему де брати гроші дуже гарна стаття витрат