Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 января 2024

Зарплата 20, купую все найдешевше. Грошей нема все рівно, що не так?

20 тисяч на одну, квартира своя.
Що купила цього місяця:
- 2 нових постільних, покривало, подушки, фен. За все 5500
- трохи з гігієни: маску для волосся 600 грн, зубна щітка 260, гель для душу 600 , гель для інтимки 250
- 2 кофти (2500) і 3 лонги (1700)
- куртку і жилетку на весну, поки по знижках - разом 6 тисяч
Решта на їжу. Все, кінець
Яка ж я бідна…
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Навіть не знаю чи погоджуватись. В мене 4 знайомих ходять до психолога. Троє без толку, по ітогу звернулись до психіатра. Четверта почала ходити тиждень тому, подивимось.
Бо ходять до інста-гуру спеціалістів. А потрібно вибирати профі. В мене теж деякі роками ходять... бред. Питання мають закриватися швидко. Це і є показник професіоналізму.
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
У мене багато навіть серед родичів є стоматологи. Так що Ви з своїми порадами мимо
Це не робить їх гарними спецами аж ніяк
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Откуда у вас уверенность, что ничего не будут закрывать? Ну 20 т не очень запас, если что, на аренду в другом городе не факт что хватит даже на месяц.
Ви краще мене знаєте, навіть не буду сперечатись
Таракашечка• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Є звісно
А що вам не подобається в моєму характері?
Все)
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Все)
Боже правий, як мені з цим жити
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так люди хворі
Так і психологи мали це помітити та вчасно відправити до психіатра, а не «доїти» клієнта.
База_птеродактилей• 28 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я у вас спросила откуда уверенность. А про аренду и 20 т то все знают. Я с вами не спорю вообще, если вы не заметили.
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляolena_shch
Це не робить їх гарними спецами аж ніяк
Та да) своя клініка у не спеціаліста, свій кабінет не у спеціаліста. Одна Ви розумна
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Ви ж все одно не повірите, то до чого ці распроси?
Не повірю, бо стоматолог і ні один колега не чистить дешевими щітками. Як мінімум курапрокс. Більше того, навіть асистенти і адміни купують нормальні щітки.
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Так це їх заробіток
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляolena_shch
Та фіг його знає, всі до різних ходили. Я одну гештальт-терапевта знаю особисто, родичка моєї подруги. Бляха, та їй самій лікуватись треба, там купа особистих проблем. А вона 100% з мільйоном сертифікатів, регулярно навчається, їздить не семінари якісь там тренінги у тому числі за кордон
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Абсолютно не цікаво
Навіщо тоді питати ким доказано?
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Не показник от слова взагалі).
неДоПриличий• 28 января 2024
Ответ дляnahaka
Класно. Теж так хочу
Поверьте мне, не хотите
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну і все. Ви можете спокійно витрачати 200 грн на зубну щітку щомісяця та не треба мені нічого доказувати.
Просто один факт: при огляді стоматолог бачить чи якісно пацієнт чистить зуби, чи він правда/левша, наскільки жорстка щітка. На цьому вважаю бесіду можна припинити
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Мені дуже пощастило, що ми знайшли дійсно професіонала і дуже швидко закрили купу важких проблем .
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
От прямо клініка і все одно говорить, що якість щітки не має значення і ні на що не впливає? Вже цікаво де ця клініка.
olena_shch• 28 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ой цих клінік і спеців море, роблять як попало. Я знаю клініку, де всі класні лікарі, а одна це жесть. Але тримають. Там свої розклади. Але не доведи до неї потрапити. А люди знають по сарафанному радіо, що клініка класна і йдуть.
Слухи-руки не распускаю• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
В мене щітки одна 6000, правда електрична, інша 3000, звукова.
Перед чисткою я фарбую наліт індикатором і контролюю якість самостійної чистки. Можу порівняти після чистки одноразовою щіткою і багатьма іншими, бо пацієнти приносять різні щітки. І так, вважаю, що саме головне навчити гігієні, а потоім вже все інше.
МинерАлочка• 28 января 2024
Самый дешёвый гель для душа 15грн а не 600грн
Форточка• 28 января 2024
Авторе, а де оплата рахунків за комуналку, інет, мобільний? Ліки Ви за місяць жодні не купували?
Увесь стартпост - суцільна тролятина. Якщо б Ви реально бюджет розраховували, там були б інші пукнти витрат. Це Ви так находу збрехали.
Чтооооооооооо?• 28 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Согласна. Я тоже была молодая, ела каши и куриные лапы. Зато вся с иголочки одевалась.
Но я не ныла, что денег нет. Это был мой сознательный выбор.
Японки їдять курячі лапи - джерело колагену)
Фуліганка• 28 января 2024
Прочла
Стало прям ТаааааК жаль автора))))))
Прям ваще
СкокоМнеДадите• 29 января 2024
О, я в этом месяце тоже купила одежду, гигиену и постельное.
2 комплекта вышло 1800. Шампунь литровую банку за 250 и маску из этой же серии за столько же. Не удержалась ещё платье на распродаже взяла за 700 грн. Зарплата в два раза выше вашей
Вы транжира, если не троль
Говорилка• 29 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, якби я мала щомісячно 200к то вкладала кудись би або хоча б міняла
А коли спати немає на чому і голову помити , то якось не до бізнес-стратегій
Купите матрас ортопедический и спите на полу. И туалетное мыло в помощь до лучших времён.
хутряна володарка• 29 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви не розумієте, він якісний
Не більш якісний ніж за 60
Белочкой зови• 29 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А її вартість впливає на гігієну?
На гігієну впливає вартість матеріалу щитини
Белочкой зови• 29 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вже давно доказано, що генетика має не більше 20% значення. Здоров я зубів це в першу чергу гігієна і харчування.
Приємно читати )
КвартираЧья• 29 января 2024
Ответ дляChaterbox
Це не та, що не дає чоловіку нормально їчти?
Треба ось так• 29 января 2024
Ответ дляChaterbox
Знаєте, в мене дохід набагато більший і я не вважаю, що гель для душу за 600 грн це «все найдешевше». В мене гелі максимум по 200 грн, зараз подивилась що в Брокарді Котаж 750 мл за 300 грн і навіть не знаю чи варто купувати
Про зубну щітку взагалі не розумію 🤷‍♀️ я у Ватсонс купую по акціях ті, що йдуть в наборах по 3 шт - як раз нам всім твоїм дорослим
Это хорошая цена для этого геля