Статус Ква• 28 января 2024
Я і Євген Клопотенко
Коли відкриваю якийсь рецепт, і там глаголіт цей чоловік, тобто його рецепт, я, не читаючи, закриваю, та шукаю щось інше. Він що, противний? Я нічого про нього не дивилася, не слідкую, ні-чо-го. Але чогось дратує.
Нагайна• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
В том, что о нем говорят. Сейчас это на пике, черный пиар, хайп и тп. Реакция есть-есть. Видели рекламу комфи? Там же трэш полнейшиц, а все обсуждают)
но с ним все созданно искусственно, все понимают, за чей счет и кто сейчас ест его творение(а это дети украинцев), это заслуга не его таланта, а его 🍑, просто бизнес и секс. Все))
100000000%
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
У каждой первой леди должен быть какой-нибудь громкий проект. У Катерины Ющенко это был детский медицинский центр, который так и не случился. Марина Порошенко двигала инклюзию в систему образования. Людмила Янукович только профилонила.
Людмила чесно не лізла в мутні справи.
4есотка• 29 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А как вам толченый горох с фасолью и картошкой)
Не знаю, не пробовала. Возмжно и нормально.
Когда-то была у него в ресторане, то пюре со шпинатом было вкусное.
ОдинРазНадетое• 29 января 2024
Ответ дляМагиня
Мне его рецепты не внушают доверия, их даже читать не вкусно.
а я отлично использую ’его’ рецепт сырников и запеканки творожной,рецепт читаю на его сайте,видеть его не видела несколько лет
Бла бла бла• 29 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Меня он бесит после школьного меню
В меню було достатньо нормальних блюд. А що саме готувати школярам з того меню, обирав не він. Шкільні повара вас не бісять?
Жінка з перцем• 29 января 2024
Ответ дляЛеди Г
І в багатьох школах вони є? Ті миючі машини? Якщо вони є в кількох школах столиці - то це нічого не значить. Я навчалась і живу зараз майже у місті мільйоннику. І я сумніваюсь, що бодай у половині шкіл є таке. Ще хочу нагадати, що в Україні купа сільських шкіл, де навіть туалету немає в приміщенні школи з норм каналізацією. Деякі люди ніби відірвані від життя, чесне слово.
Школу закінчила у 92, жила в маленькому містечку, так от в новій школі була посудомийна машина на той час. Ми в столовці чергували і ставили в неї посуд. В старій школі такого не було.
Чудовий каламбур• 29 января 2024
Якщо хочете нашого класного Шефа - Андрій Клюс. Готувала бульйон і борщ по його технології. Просто бомба!
Творог для розжига• 29 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Меня он бесит после школьного меню
Так як працюю в школі,і конкретно кухня у моєму підпорядкуванні,то дякую Клопотенко за ідеї і меню для дітей.
Кухарі звісно не роблять все от а до я по його рецепту,але ідеї черпають звідти,і у нас не тільки тепер каша і котлета.
тяжкаялюдина• 29 января 2024
А мені навпаки він подобається.
Але я не готувала жодного його рецепту. Бо я терпіти не можу готувати))) І завжди думала ’от би мені чоловіка, який готує, а не те що я’)))
Жінка з перцем• 29 января 2024
Стб взагалі бісячий канал, одні фріки. Як не мами, то бабусі. Мене до Клопотенка ще й Матвєєва вибішує.
Едимнаморе• 29 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Меня он бесит после школьного меню
Ой, цікаво чим же ж так вам меню не вгодило?
Дюйм оф о4ка• 29 января 2024
Я тоже не люблю его манеру вести передачи, поэтому не всегда его рецепты смотрю, но кое-что готовила. Нормально. И борщ он популяризировал . Не пойму почему такое неприятие.
Рожева юбка• 29 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Ну не все. От його тертий пиріг бомбіческий. А от смажена редька на маслі гавно
Тертий пиріг і без рецепта смачний, що не поклади, завжди вдало)
Україна наше все• 29 января 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ради интереса посмотрела борщ по вашей рекомендации. Не нашла абсолютно ничего нового или не знакомого для меня, Стандартный борщ с копченой вариацией. А если бы выложили его как свой, вас бы советчицы еще заплевали до потолка, за копченый ребра, чернослив и сало и смалец))))
Статус Ква
• 29 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тобто вів корпоратив? Ви його з Притулою чи Педаном не плутаєте? ))) Клопотенко веде корпоративи? Він же ж кухар, а не ведучий...
Я вам на повному серйозі. Не знаю чому вибір керівництва пав на нього, але це точно був він.
Но він не ведучий прям можливо був. А щось типу майстер-класу, чоловік казав що готував щось типу з ними) там був виїздний корпоратив десь на березі деіпра , де ще всякі яхти чи дошки чи катери якісь.
Тектологиня 80lv• 29 января 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Боже! Що з людьми зробила війна. Мені він також не подобається. Була декілька разів в його ресторані і меню мене мʼяко кажучи не вразило. Але от прямо ненависть? Серйозно? 🤦♀️ Люди, що з вами? У вас є прекрасна можливість не споживати контент людей, які вам неприємні. Навіщо ж ви себе так катуєте?
А при чому тут війна, він мені огидний ще з мастер шефу , від зовнішності до голосу. А після шкільного меню він почав бісити ще більше. Виліз і вирішує як краще їсти нашим дітям
Статус Ква
• 29 января 2024
Ответ дляНагайна
Дайте рецепт.
Я ее терпеть не могу из за бешамеля.
Мне как в клейстере.
А по поводу Клопа, он гей. Подмахнул кому надо , вот его и много.
На самом деле посрелственность рукожопая даже в сравнении с участниками с его сезона.
Я ее терпеть не могу из за бешамеля.
Мне как в клейстере.
Можна без нього. Я як раз раніше його ігнорувала, то наче і було смачніше) ніж коли от щообила з бешамелем)
Ну кручу м‘ясо, обжарюю с помвдорами та цибулею, спеціями. Вино додаю якщо є, випаровую.
Тісто замішую дуже просте, розкатую, вирізаю по розміру форми (трохи менші), варю
Перекладаю шари - плюс сир моцарела з пармезаном кожний шар
Та й все
Мавка• 29 января 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
10000%
Всюди влазю• 29 января 2024
Рецепти гівно, не один не підійшов. Не розумію чого його так піарять. Його якийсь впливовий продюсер піхає, чи що?
культУра• 29 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
А мені його рецепти подобаються. Сирники дуже гарно виходять, лазанья та бвгато іншого. Так що, якщо Вам не підійшло, це ще нічого не значить
Всюди влазю• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Тут писали: он гей, его продвинули через ахи в опу кто-то из медийщиков, потом он влился в круг леночки зэ, благодаря чему и реформировал питание, да, он мерзкий не потому что все до, а в принципе, как личность. Пытался хайпануть через малолеток, просмотры урвать, одевал юбку, в инсте это выкладывал и уходил от ответов на вопрос о ней…
Так і знала, мої догадки ви підтвердили.
культУра• 29 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Не слухайти плітки. Він три місяці тому одружився з дівчиною з якою давно зустрічається
Всюди влазю• 29 января 2024
Ответ длякультУра
Більшості не підійшло, судячи по коментарях і реакціях.
Всюди влазю• 29 января 2024
Ответ длякультУра
Ага із вусами мабуть 😂 десь в Нідерландах.
Всюди влазю• 29 января 2024
Ответ длякультУра
фото
Андре Тан також буд жонатий і дитина є. Підозрюю, що цей пустобрех раз одружився, то буде скоро в політиці🤬
Леди Г• 29 января 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ну я у місті з 700к+ населення закінчила в 2010 році. Теж чергувала в їдальні...це було ’ще те задоволення’. Навіть засобу для миття посуду дійсно нормального не було і пам`ятаю, що ми мили все (так, нас ще змушували склянки і столові прибори мити) в холодній воді - тому нічого і не відмивалось. Я не пам`ятаю, що там було з гарячою водою. В мене була звичайна школа в спальному районі міста, не ліцей, не гімназія. Але в моєму районі вона була далеко не найгірша (принаймні в плані викладання матеріалу і навчання дітей). Я пам`ятаю, що коли я вчилась то радість була, що школі виділили грошей на ремонт даху, повністю новий і гарний встановили. Бо раніше ми сиділи взимку і ранньою весною в кабінетах на останньому поверсі разом з відрами на партах (туди капала вода зі стелі). Вже коли я закінчила школу, то чула, що там багато дуже чого поремонтували і зробили нормально. Вона просто була збудована ще десь в 1960-70х, може тому там все було вже в такому стані...самі кабінети були нормальні - бо їх ж ремонтували коштами (а деколи і силами) батьків. Ще зазначу, що +/- ремонтувати і виділяти кошти на неї почали лише коли в нас появилась нова директорка, яка в дуже хороших друзях була з мером міста (він у нас неодноразово був на першому вересні/останньому дзвінку). От так все у нас і робиться в країні..
Статус Ква
• 29 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Боже
Скоро с тим Клопотенком буде топ тема😳😳😳я не очікувала що стільки про нього відгукнуться)) тфу ти
Маю декілька думок• 29 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Бо його свої кончать після першого ж обіду.
дякую, Ви зробили мій день )))