Статус Ква• 28 января 2024

Я і Євген Клопотенко

Коли відкриваю якийсь рецепт, і там глаголіт цей чоловік, тобто його рецепт, я, не читаючи, закриваю, та шукаю щось інше. Він що, противний? Я нічого про нього не дивилася, не слідкую, ні-чо-го. Але чогось дратує.
Суцільна зрада• 29 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ну, давайте все окремо.
Його рецепти, як і будь-якого шефа, комусь подобаються, комусь ні. Я особисто робила за його рецептом запіканку з творогу, такої смачної за все життя не куштувала. Начебто продукти ті самі, а ньюанси в приготуванні зробили страву такою смачною.
Далі, про його вклад у популяризацію української гастрономії у світі ніхто не може заперечувати, визнання українського борщу у світі - його заслуга. Крім того, саме він годує високопосадовців інших країн під час подорожі УЗ.
По-третє, він обрав собі за фішку популяризацію давніх українських страв, тому використання любистку і приготування борщу з копченими грушами це саме з цієї опери.
А з приводу того, що він бісить багатьох, багатьом подобається, то це заслуга його PR, там у розкрутку кинуто чимало коштів, він сам зізнавався в інтерв´ю. І, як видно, стратегія його піарників працює, його знають усі. А от інших переможців МШ - ні.
Підсумовуючи, він робить свою справу, піариться і заробляє гроші, а готувати чи ні за його рецептами, вирішувати тільки вам.
Готовьтесь😄
Да, сейчас на придуркуватом хайпе выехать не сложно. Он ничего не возродил и не придумал. Вы что, реально не ели борщ с копченой сливой? Или чабрец в блюдах? По-моему, все Средиземноморье на нем сидит, это не открытие. Таскают его с собой-так а чего нет, если в него ввалили бабки.
Он и борщ, не гоните, это пппц, блевать охота от того как он и его команда опять же пропиарились на борще. Руки б свои убрал от него и надеюсь о его причастности к борщу скоро забудут. И последнее. Давайте рецепт запеканки, я вам дам свой, которого в нете пруд-пруди, копирайтинг никто не отменял и он этим пользуется))) (если мы о львовском сырнике).
Дай подивлюся• 29 января 2024
Інколи дивлюся і навіть щось готувала)
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляЛеди Г
І в багатьох школах вони є? Ті миючі машини? Якщо вони є в кількох школах столиці - то це нічого не значить. Я навчалась і живу зараз майже у місті мільйоннику. І я сумніваюсь, що бодай у половині шкіл є таке. Ще хочу нагадати, що в Україні купа сільських шкіл, де навіть туалету немає в приміщенні школи з норм каналізацією. Деякі люди ніби відірвані від життя, чесне слово.
Я в обл.центрі, то все є. Закупили з переплатою, відмили млн, але є
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляЛеди Г
І в селах громади теж є. А у Решетилівці взагалі супер у гімназії обладнання
сЛАдКОежКА• 29 января 2024
Ответ дляМЧСница
Я его тоже закрываю. Все его рецепты - гавно. Сколько готовила - хрень.
Сирники нормальні.
ГугелП@лАмался• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
Ви різницю бачите? Як дитина буде їсти отоц шмат, коли й гризти часом ніяк і часу мало. Воно ніяке, продукти низької якості
От збігати купити сухарі і чипси у дітей час є, а капусту гризти немає.
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Нічого, що діти заходять з вчителем і виходять теж? З собою ваші діти зі столової виносять капусту? Як першокласник піде по чіпси?
В гости звали?• 29 января 2024
А хто це?
ВсеЧетко• 29 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А как вам толченый горох с фасолью и картошкой)
И газовая атака обеспечена
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
И газовая атака обеспечена
Там чай з фенхеля, щоб тихенько на уроках бзділи
Ну що ви, мамо!• 29 января 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я його просто ненавиджу, не знаю чому , але бісить до нудоти
Боже! Що з людьми зробила війна. Мені він також не подобається. Була декілька разів в його ресторані і меню мене мʼяко кажучи не вразило. Але от прямо ненависть? Серйозно? 🤦‍♀️ Люди, що з вами? У вас є прекрасна можливість не споживати контент людей, які вам неприємні. Навіщо ж ви себе так катуєте?
Домашка• 29 января 2024
Дратує. Я не знаю, як оце недолуге, яке на майстершефі не могло види м´яса і риби розрізнити, виграло, а потім ресторанів навідкривало, пролізло у шкільні їдальні. Чула, що протеже якоїсь з мін.освіти пані. А рецепти його всі взяті повністю у інших кухарів, тільки туди розмарин, туди крохмаль, туди ще якусь чепуху і все- авторський рецепт . А рекламувати готовий любе г.вно аби грошей заплатили достатньо і в їдальнях дітям фігню настряпав таку, що капець.
Говорю-балакаю• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
Чай з каркаде для шліфовки і недоварена капуста для ефекту
Моя дитина вже закінчила школу, але я зацікавилась цим меню, коли подруга - вчителька молодших класів, розказувала про нього. Не пам´ятаю всіх шедеврів, але назавжди запам´ятала, що на сніданок по меню було горохове пюре, котлета з моркви, 1/4 яблука і какао))
Може я не модна, але ну треш же повний...
автор Статус Ква • 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
Не знаю, в нашій школі не було. Компоти звичайні були. Від каркаде відмовились, бо то ніхто не буде. В одній школі від запіканки з моркви відмовились, бо рідкісне гімно , вона сира, залита манко з чимось, горить, бо неоднорідна, якісь куски в ній, а інша школа дає і виносять відрами.
А що поганого в узварі для дитячого шлунка? Я не просто так питаю.(я проти такого напою до трьох років, моїй дитині 1.6), а свекровь пхає. То може скажу ій що не одна я проти
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
То раз на тиждень день вегетаріанця
ГугелП@лАмался• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
Я не знаю де брали ті чипси діти, та вчитель постійно батьків прлсила не давати гроші, бо діти їдять чипси, а потім не хочуть в їдальні їсти. Метрів з 10 від шкільних воріт, маленький продовольчий магазин. Видно якось встигали непомітно збігати.
автор Статус Ква • 29 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Ніяк до нього не відношусь. Рецепти норм, саме за його рецептом в мене вийшли норм сирнички і доволі непогана сирна запіканка. Єдине помітила, що в його рецептах мені цукру забагато. Так, я молода жінка, до цього не вміла норм вищезазначені страви готувати, а мама казала щось типу ’от того і того на око дай і готуй’ - то виходила фігня.
😳
І як він пропонує готувати
Я Вас навчу - роблю без краплі оліі, височенькі такі. Бочонки типу
пьЯНА• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
Ну в нас котлети, риба супер. А частина інших страв то гидота. Фу компот з буряка, як помиї після каструлі борщика
Ну мають ви в центрі живете, чи ліцей або гімназія, бо в наш в школі така їжа як була в 90-х , тому і питання куди відмили гроші
Форточка• 29 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Меня он бесит после школьного меню
А мене він взагалі бісить від самого початку. Так - він ’протівний’, як у прямому, так і у переносному значенні.
Любви вам!• 29 января 2024
Ответ дляМЧСница
Готовила только несколько, не нашла нужное у других, всё отлично.
Но сам мерзкий. И вроде гей.
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляСтатус Ква
Так узвар то круто, погано, що не узвар, а чай з каркаде і компот з буряка. Дитині малій можна ненасичений і без цукру. Ну й не літрами.
ВсеЧетко• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
А еще уроки могут быть или не быть. И вся школа в подвале. Ото радость еще и от еды
Говорю-балакаю• 29 января 2024
Ответ дляСиренькая
То раз на тиждень день вегетаріанця
Я б сказала, день обісранця, після гороху з молоком і ще й яблучком зверху.
автор Статус Ква • 29 января 2024
Ответ дляПугачиха
А Я за його рецептом готувала лазанью. Прямо точнісінько, тільки без селери. Вийшло ну дуже смачно, улюблена їжа сина. На диво. Що порекомендуєте?
Так лазанью нереально несмачно приготувати!!! Там же увесь смак той що так любимо - це суміш італійських прянщів, пармезану-моцарели та м‘яса😳тут і ума багатотне треба! Ну а прям зіпсувати - просто нереально!
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Малі школярі??? А хто відповідає за них, то тривоги, то ще щось. Забороняється виходити дітям за межі навчального закладу. Це наказ МОН, а не писулька школи.
ВсеЧетко• 29 января 2024
Ответ дляСтатус Ква
😳
І як він пропонує готувати
Пишите рецепт. Мне точно надо, вечно разваливаются
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляпьЯНА
То відмили. Звичайна школа. Привозять з єдиного центру, де готують. Але відмив мер багато, його дружбан годував школи,садочки, а ось Нацгвардія відмовилась, бо консерви вздувались і якісь....
Сиренькая• 29 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Молоко не дають. Какао раз на два тижні. Без цукру, але норм.
Леди Г• 29 января 2024
Ответ дляСтатус Ква
😳
І як він пропонує готувати
Особисто я готувала по цьому рецепту https://klopotenko.com/syrniki-prostyj-retsept/ Там є олія, ще й не мало. Нащо ви перекручуєте все з ніг на голову?
Сиренькая• 29 января 2024
Дорослі в ресторані обирають, є нормальні страви. Але галушки віе ее вміє робити.