Шалена красуня• 29 января 2024

Що думаєте?

Познайомились на СЗ.Приїхав з сусіднього міста ,попили кави.Ввечері написав,що сподобалась.Я відповіла,що теж сподобався.Багато переписки,в основному він .Сьогодні пише,що їде по справах в моє місто.Я чекала запрошення на каву.Але його не було.І з обіду більше не писав ,що дивно,бо писав постійно.Що за коники?
Жерица ночи• 29 января 2024
Ответ дляШалена красуня
В мене думки не про зраду.Просто переписка кожну годину,а тут бац,і пропав,як написав,що їде
Я б запитала, чи нічого не сталося ще вдень. Простіше треба бути, автор
Распутница• 29 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Все так,але спілкування на мою думку було зацікавлене з обох сторін,він казав,що хоче поцілувати і вже пора,я написала,так,пора і т.д Я не морозилась.Мені було цікаво
Сказал, что хочет поцеловать... мда...
Luxurygirl• 29 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Це я мала запропонувати зустрітись чи мужчина?
Ви
Джага-джага• 29 января 2024
Ой, зачем возить на себе по жизни вялых мужиков?
Сначала их нужно на свидания самой приглашать, потом самой секс организовывать, потом самой строить отношеньки, потом самой предложение делать, самой жилье совместное искать, самой деньги зарабатывать, самой растить детей и разводиться тоже самой.
Оставьте такие гонки для тех, кто боится конкуренции.