Суцільна зрада• 29 января 2024

Що за вірус? Т під 40 вже 6 днів

Спочатку одразу висока Т. Потім збільнились лімфовузли. Т під 39,5-40 вже 6 днів. Кров показує бактеріальну інфекцію, лікар виписала сумамед, не допоміг, зараз інший аб виписала, п‘ємо другий день. Думали пневмонія, що не прослуховується-ренген чистий. Узд ліфмовузлів показує що є запалення більшості підшийних лімфовузлів. Лікар каже що лімфовузли взяли на себе вірус, потім перерослл в бактерію. Горло не болить, кашлю нема, сопель також немає. Але така температура вже вимучила дитину( збиваємо , через 5 годин знову висока). Тест на корону лікар робив-негативний.
Мир Мир Мир!• 29 января 2024
А який інший АБ п´єте? І який день?

Работать надо• 29 января 2024
А вообще динамика положительная есть? Если еще пару дней будет держаться такая температура ложитесь в стационар, вы не вытягиваете.
Пэрисхилтонша• 29 января 2024
Тоже такое было, принимали антибиотик на вторые сутки всей семьей , кто не принимал из знакомых - пневмания. Мы пили лопаркс, ребёнок фромилид. Азитромицин многим по отзывам не помог.
Нашли в капусте• 29 января 2024
Автор не могла сбить температуру, пока один врач на скорой не сказал выпить нимесил, выпейте хуже не станет, но моей 11 лет, нимесил можно
Баба на горошині• 29 января 2024
Дочка тоже болеет и многие в классе, учителя тоже. Но я с первого дня давала противовирусное, антигистаминное, много пить, от температуры ибупрофен. Высокая температура была два дня, потом начала снижаться, вчера уже не было. Уже учимся онлайн) вам выздоровления скорейшего.
Фиона Шрековна• 29 января 2024
Пару лет назад с такими симтомами попала под капельницы в больницу (( кололи антибиотики. Организм не вытянул недели температуры под 40(
Свисток ля-минор• 29 января 2024
Мононуклеоз?
Грип ?
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А який інший АБ п´єте? І який день?
Сьогодні другий день. Ще не пили, дитина ще не їла. І от знов т 38,8. Бідний вимучівся вже. Коли збивається, так активний стає.
Ластовиння• 29 января 2024
Веб може((

Не пириживай• 29 января 2024
Епштейна Барра здайте.
Мама Чели• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
грип тест робили?
Біток чи ефір?• 29 января 2024
мононуклеоз. сдайте анализ на него
Гигиенишвили• 29 января 2024
Стрептотест робили?
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляЛастовиння
Веб може((
Шо це веб?
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Стрептотест робили?
Ні
Ластовиння• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Шо це веб?
Епштейн барр
Свисток ля-минор• 29 января 2024
До речі, який другий антибіотик?
Якщо це таки мононуклеоз, там не можна одну групу антибіотиків приймати.
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
До речі, який другий антибіотик?
Аугментин
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Нема( картина одна і таж.

Свисток ля-минор• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Аугментин
От я чогось так і думала.
Зробіть сьогодні все таки тест на мононуклеоз.
Бо,якщо це він, аугментин не можна.

Лікар дивний: суммамед сильніший, ніж аугментин.
Якщо не подіяв сильний антибіотик, для чого назначати слабший

А сечу здавали ?
Пэрисхилтонша• 29 января 2024
И да, на корону тоже делали- отриц, а по чувствам , этот вирус был сильнее, чем корона у нас.
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
От я чогось так і думала.
Бо,якщо це він, аугментин не можна.

А сечу здавали ?
Ні навіть не пропонували(
Ермолайчик• 29 января 2024
Тест на грип робили?
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Тест на грип робили?
Ні( ото напевно було шо в лікарні безкоштовно тест на корону, ото і зробили. Кров я сама ходила здавала в приватну з дитиною.
Ермолайчик• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Ні навіть не пропонували(
Треба було відразу зробити. Схоже на грип. Ще на мононуклез. У сина при ньому збільшувалися лімфовузли. Але був в досить легкій формі якищвмчайний грві
Ермолайчик• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Тест можна в аптеці купити. Але чи є сенс на 6 день його робити не знаю тим паче З бактеріальною інфекцією. Легені точно чисті? Рентген може не показати всю картину. Узд може хоча б
Ермолайчик• 29 января 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
От я чогось так і думала.
Бо,якщо це він, аугментин не можна.

А сечу здавали ?
Не скажіть. Моя мала реагує тільки на Аугментин, хоча виписували сильніші. Це ще від організму залежить
Работать надо• 29 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Завтра к вечеру температура уже не должна шкалить (на третий день АБ уже будет работать в полную силу). Потерпите еще чуть-чуть.
автор Суцільна зрада • 29 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Нам лікар так казала за сумамед. Типу на 3 день буде спадати Т. Але ні. Нуль реакції взагалі, вона в паніці відправила нас на ренген-чисто, назначила інший аб. Будемо надіятись, що допоможе.