Душка-свекрушка)))• 29 января 2024
общество пропагандирует, что женщина именно с детьми должна справляться одна.
даже здесь в темах постоянно об этом пишут _"словно многодетных не справедливо не хотят мобилизовать" а как быть женщине, если она одна с ребенком и заболела, например какой-то грипп и не может сама лишний раз встать, а дети маленькие активные
Ответ дляМороженная курица
А я інші роблять, не ходять, що всі їм ’должны’. У мене до війни приходив батько повністю ’укомплектованный’ - пума, Адидас, остання модель Айфона - за грошима на дітей ( бо дітей нема чим кормити, ми не отримаємо вчасно грошей з бюджету, ми багатодітні’ - а поробити він не хотів? З дружиною не розписаний, дружина по документам виховує 3 дітей сама, прям бідні-бідні ( метафора). Субсидія на будинок, все що можна було забрати з бюджету - все оформили... Зараз за межами ... І не повернуться. Одружилися і виїхали. Тепер в іншій країні ... Тобто бюджет за мій та інших рахунок сплачував таким ’бідним’, а коли щось зробити для країни - вони багатодітні і виїхали за кордон. І скільки таких... Я вважаю, що якщо я плачу податки, то і моїй дитині щось якісь блага як в інших країнах повинні надаватися. А хто ніколи не працював, не повинен отримувати щось з бюджету... Тобто чоловік в такій сім´ї повинен працювати/воювати як інші і сплачувати податки, а не ховатися за тим, що 3 і більше дітей. В Польщі багатодітний чи ні - всіх на протязі 6 годин викличуть воювати.
Ну да, последняя модель айфона за детские ))
Вот ради айфона детей еще не рожали. ))
Мороженная курица• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Вот ради айфона детей еще не рожали. ))
Він податки не платить, офіційно не працює. І так, остання модель Айфона на той момент 11 була. З його слів на ці дитячі вони живуть...
Мороженная курица• 29 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Може то підробки з базару,ні?
Навіть якщо пума,адідадіс то теж мені ’ бренди’ просто спортивний одяг
Так я на свою офіційну зарплату не могла купити ці ’бренди’. Ні, я прекрасно розуміюся на них. Сам факт - не працює і всі йому ’должны’...
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляМиззери
Ситуации Меняются
И без помощи модна остаться и без жилья и без денег
Да, согласна. Но если есть профессия и специальность, то выгрести гораздо проще. И с одним - двумя детьми легче, чем с 5
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляМороженная курица
Вы в это верите? Что айфон и х5 с салона на пособия покупают?
Майданщица• 29 января 2024
Ответ дляПік Антна
А если женщина родила без отца?
взагалі тяжко, добре коли є кому допомогти- батьки, сестри, няні....
Мороженная курица• 29 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я ж кажу, офіційно не працює, отримує на той момент всі які можна допомоги. І раскащуж, що на дитячі живе. Це ж не я казала .. а по доходам - там довідки були...
Губки-уточкой• 29 января 2024
И что, ради того, чтобы многодетной мамочке помогал многодетный папочка, чужие мужчины должны жизнью рисковать?
Ромашкинная• 29 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Щоб чоловік не тільки дитину зробив,а й допомагав
А чим ви кращі за інших? Те що секс без запобігання вагітності? Любітель сексу без презерватив теж повинен служити в ЗСУ.
Марафетчица• 29 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Угу, а она ему - что?
А вона буде виношувати і народжувати його дітей, буде його тилом, спокоєм, відпочинком, енергетичним ресурсом. Нагадаю, ми говоримо про жінку, яка заробляє і може прожити і самстійно (заводи/пароходи)
Марафетчица• 29 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
А отдыхать ему когда? В гробу?
А їй коли? От разом і відпочинуть, коли дітей спати вкладуть.
Марафетчица• 29 января 2024
Ответ длямадам Везувий
За камʼяною стіною варять борщі і підносять. А жінка просто красива це міф, за все необхідно платити. І платять.
Ви якось нездорово все вивертаєте в іншу сторону. До чого тут борщі? І ми не про просто красиву жінку говоримо. Ми говоримо про самостійну, заможну жінку, але яка хоче, щоб в ресторані чоловік платив за неї. Чи ви вже забули?
Душка-свекрушка)))
• 29 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Не всі випадково заводять дітей,як ви
Комиссия50%• 29 января 2024
Ответ дляОйЙой
Еще общество пропагандирует, что только муж должен обеспечивать семью, а жена, хочет работает, а хочет - нет. И при этом должен зарабатывать так, чтоб хватало не только на потребности, но и на хотелки.
А насчет многодетных, типа с одним ребенком женщина должна сама справляться, а с 3 детьми муж должен помогать?😂
Мінімально якщо з одним потрібна госпіталізація, наприклад. Куди діти інших? Які варіанти?
Комиссия50%• 29 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не порівнюйте дану пропаганду з мобілізацією. Багато хто вважає несправедливим що з 3ма дітьми є право на вільне існування і виїзд за кордон, а не про те що батько має більше допомагати в такому випадку.
Ну хай родять і виїздять, в чім питання. Якщо що, то а мене двоє. І це капець не одне.
Комиссия50%• 29 января 2024
Ответ дляОйЙой
Так а чего женщина по 10 лет сидит в декретах? Моя подруга вышла на работу через 9 месяцев декрета и никакой отработанный материал она не была.
А тетя, вообще, вышла на работу, когда ребенку было 6 месяцев. Никто не заставляет женщину сидеть в декрете до совершеннолетия детей
И что значит, не у всех есть няньки? Няньки есть у всех, кто их нанимает
А подруга не розповідала, що таке з 9 місячним працювати? Ні? То поцікавтесь. Хоча знаю я цей триндіж - легко, просто. Нікуя не легко і не просто. З дітьми взагалі непросто. Ні посаду не обіймеш з відрядженнями, ні на гірший соцпакет не перейдеш. Замість своїх курсів - уже дитячі. Таке життя. Тож не треба цих анекдотів. Працювати з малими дітьми можна або щоб з голоду не здохнути, або за дуууукже гарну винагороду. Все інше не має сенсу.
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не всі випадково заводять дітей,як ви
А свідомо народжують багато дітей, ніде не працюючи, не маючи спеціальності та освіти. Може пощастить
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Не живите с мудаками
І буде посада, і свої курси
Комиссия50%• 29 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не живите с мудаками
І буде посада, і свої курси
У мене прекрасний чоловік. І посада. І курси. Але не ті. Не той рівень, який би можна було досягнути без дітей. Давайте вже без цих рожевих поні. Діти вимагають ресурсу. І цей ресурс можна було пустити на розвиток (чоловіків теж стосується), а витрачається він на дітей. Тільки й того. А вся ця маячня... Ну нехай, може хтось і повірить, як круто однією рукою коляску котити а іншою з замовником переписуватись. Але мені то ці анекдоти розповідати не варто, все воно добре вміру
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ну якщо діти то таке страждання і вони заважають - навіщо народжувати? Щоб що? Щоб як у Таньки? Навіщо ці страждання? Заважають жити? Ну здайте в інтернат.
Комиссия50%• 29 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Н-да. Без коментарів.
Кукарикуууууу• 29 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Н-да. Без коментарів.
Ну так. А що ви ще напишете?
Удальонка• 29 января 2024
Ну вы же хотели 3-их детей -справляетесь как-то. А с одним ребёнком,если родственников рядом нет-как быть?
Ответ дляФрекенБок
а я что то сегодня утром о другом думала.. что женщина после декрета отработанный материал( Мужчина, он может работать, искать варианты лучше, его ничего не обременяет и он не выходит из строя, а женщине после декрета, а если еще ей уже даже не 30, то тем более. Попробуй вернись в струю, я не говорю уже о больших возможностях. Не у всех есть бабушки, няньки.. соответственно она ограничена в возможностях. Справедливости нет
А кто ж её заставляет рожать? Тут или карьера, или ребенок, надо выбирать...
МАМА НИКИТКИ-2• 29 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Туди ж куди дівають другу дитинці сім’ї де 2 дітей.
Борщичок• 29 января 2024
Ответ дляОйЙой
Где такое общество пропагандирует, что только мужчина должен обеспечивать семью? Вы из начала прошлого столетия сюда прилетели? Я сейчас наблюдаю ситуацию ровно наоборот - что общество пропагандирует активное финансовое участие женщины в семейном бюджете. Мужчин сейчас всё больше так называемых ’партнёров’ и ’пополамщиков’, это даже по темам на Советчице видно. Мне интересно, где вы это видите, что мужчины сейчас рвутся единолично обеспечивать семью - сейчас такие мужчины уже почти вымирающий вид
ФрекенБок• 29 января 2024
Ответ дляГоворилка
Ок, почему у мужчин не стоит так выбор?
Ромашкинная• 29 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не всі випадково заводять дітей,як ви
Ну, то якщо ви зі своїм чоловіком такі плановщики, то хай він своє надбання і захищає, а не ховається за спини інших чоловіків. А ви самі нянчите. На щось же розраховували, коли ’планували’.