Деловитая• 29 января 2024
Якщо знайомі з іноземцем, який зове до себе. Переконатесь, що людина адекватна.
Мій досвід такий:
Спілкувались з одним чоловіком , він сам українець, але вже 12 років проживає в США ( познайомились на Тиндері).
Вже має громадянство США. Йому 39 років, мені 34 роки.
Спілкуватись почали ще у вересні 2023 року.
В лютому збирались десь в Європі зустрітись (раніше в мене не виходило з роботою).
Трішки про себе:
Я в Україні працюю агро-бізнесі ( менеджмент ), маю зп 3000 у.е , своє квартира, своє авто ( Київ).
Розлучена, маю доньку 11 років. В нього також донька 10 років. Яка живе зі своєю мамою, але він її забирає через вихідні до себе.
Має свій будинок, виплачує іпотеку.
До нього з початком війни в Україні, переїхала з Хмельничини його мама, вони разом живуть.
Кожного дня він дзвонив по відео – зв’язку, писав смс – повідомлення і тд. Наче не поганий хлопець в спілкування мені здавався. Весь час говорив, що мені потрібно переїхати до нього в США, що він може бути спонсором і тд.
Що саме переїхати з донькою я маю до нього, в нього будинок великий На моє питання, як я можу з дитиною переїхати до нього, якщо в нього мама живе, відповідь таке, з часом маму на квартиру відправить.
Я відповідала, що тільки якщо буду орендувати сама житло, тільки тоді переїду ( є збереження на перші внески).
Але!!!! Потім мова зайшла про мою роботу.
Я говорю йому, що я роботу В Україні втрачу , в моїй компанії проти віддаленого режиму праці. В нас всі мають бути в офісі, виключень не буде.
Його відповідь мене добила, говорить, так тебе моя мама прибиральницею до себе візьме в готель.
Тобто, людина інтенсивно при кожній розмові зове до себе…. Де не має умов для життя ( з мамою його жити ніхто не збирається) , говорить про роботу прибиральниці – 13 уе.зп годину і я маю радіти цьому?!
Я так зрозуміла, хоче , щоб жила в нього і «обхажувала» всіх, і дитя на вихідних його також…. І це після фізичних навантажень на роботі ( я не звикла до фізичної праці). Може я чогось не розумію….
Коли я відповіла, що маю такі гроші в Україні, де не потрібно платити за оренду і фізично працювати, він образився.
Вже 3 дні не дзвонить і не пише.
Добре , що таке вилізло зараз, а не потім.
І так цікаво, що хоче сама українку в жінки. Здається мені, що з американками в нього не виходить, саме через якесь рабство... Сказав, що американський менталітет у жінках йому не підходить. Вони не готують їсти, ледачі і тд. Був одружений на такій, а ще вона довго в декреті сиділа, аж півтори року.
Трішки про себе:
Має свій будинок, виплачує іпотеку.
Вже 3 дні не дзвонить і не пише.
Деловитая
• 29 января 2024
П.С Вибачаюсь за свій український, стараюсь на державну мову переходити.
Зупка_цем• 29 января 2024
Жесть 😬 , нет вам это не подходит , хорошо что у вас голова есть на плечах
PANTERA_KET• 29 января 2024
Ответ дляОябунчик
ого, 13$
скажені гроші
Клинг в Украине берет не меньше
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляУпругая попка
А вы адекватная?
А в чому моя не адекватність? Може підкажите)))
PANTERA_KET• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Вы молодец!! Найдете себе мужа в Украине. У вас сдесь все в шоколаде!
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляОябунчик
ого, 13$
скажені гроші
І він так це преподносив, що мала радіти від цього.
Зупка_цем• 29 января 2024
Автор, приедете , будет гнать на все работы, будет считать сколько вы съели и ваша дочка, сколько за коммуналку ему должны , деться вам будет некуда , вы будете никто и ничто , и жить в чужом доме на птичьих правах . Нет и еще раз нет. Не хватало еще работу хорошую потерять
Бжоли-бандерівці• 29 января 2024
Деякі вважають що США це рай на землі і за щастя має бути туди попасти, повинні весь час дякувати, що Вам це щастя дісталось.
Упругая попка• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
В том, что вы называете неадекватным другого человека.
Его неадекватность в чем? Он вам предложил то, что имеет. Вы можете принять или отказаться.
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ось і мені це здалось. Мої збереження в США швиденько проїли б, там аренда в його штаті 1500 за міс, + хотять наперед 2 міс, щоб сплатили.
Бжоли-бандерівці• 29 января 2024
Ответ дляУпругая попка
В том что не разговаривает с автором три дня.
Упругая попка• 29 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
И что? Имеет право
Вилосипедниця• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
воно таке хитрожопе вас, авторе )))))
Бжоли-бандерівці• 29 января 2024
Ответ дляУпругая попка
И что? Имеет право
Ну так и автор имеет право не соглашаться, в чем ее неадекватность?
PANTERA_KET• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Автор ему нужна простая женщина из села, которая привыкла к тяжелой работе. Возможно ей такая жизнь зайдет, на хлеб себе заработает, мир посмотрит...
Зупка_цем• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Боже упаси так разрушить свою жизнь , не видели , не знаете его, кто оно, что оно, даже не думайте ! Не хватало еще свою жизнь разрушить, вы оттуда сбежите с глазами побитой собаки и без денег и работу потеряете .
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Він мені ’гори обіцяв’ раніше., а коли дійшло до моєї роботи.... то вивалив правду. Ось в цьому його не адекватність, головне було заманити. Говорив, раніше, що чим хочу займатись в США тим і буду. Що піду навчатись і тд. , в нього гарний дохід.
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Добре що відсіялось. Я вже щось прожила в цьому житті.
Оябунчик• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
з чого його дохід ?
чим він працює ?
Зупка_цем• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Ага так вас и схватили все там, занимайся чем хочешь- это прям смешно заучит, язык с акцентом, все крутые в Украине там устроились уборщиками, и с языками и с дипломами, и с опытом . А чуть что не так, выставит из дому, будете там его обслуживать и деньги половину за коммуналку отдавать . Та ну нах, даже не думайте. Вам это не выгодно , так и скажите ему
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляОябунчик
з чого його дохід ?
чим він працює ?
Він працює менеджером, закінчив там Вуз.
В нього дохід набагато більший чим 13 уе в годину.
Не боюся осуду• 29 января 2024
Ну написал и написал, таких переписок у вас будет ещё море. Не заморачивайтесь
Мати тріля• 29 января 2024
Ответ дляУпругая попка
А вы адекватная?
Якщо ви вже людину ображаєте, то може хоч з поясненням?!
Викупана• 29 января 2024
Не підходить американкам його менталітет, мабуть тому що він лузер, а таких зразу шлють на ...
Мозговая пилочка• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Я не зрозуміла чому Вас це так зачепило. Роз´яснити йому що саме Вас не влаштовує і чому ,та й піти далі своїм шляхом.
Я думала що це давно усім відомий факт що більшість закордонних наречених шукають собі хатніх робітниц на самозабезпеченні. Вони думають що більшість українок згодні на рабство аби тільки виїхати за кордон.
Деловитая
• 29 января 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Я вперше спілкуюсь з іноземцем ( хоче він не зовсім іноземець).
Тепер буду знати, дякую.
Замороженная селедка• 29 января 2024
Ответ дляДеловитая
Обыкновенный фантазер с СЗ, но у вас действительно все отлично в Украине,он вам не нужен, но найдутся же женщины, которые будут согласны и на работу уборщицей, лишь бы в США, так что пусть ищет
Зупка_цем• 29 января 2024
Американки не любят переселенцев и гастарбайтеров , а наши еще хотят что бы их обслужили и бабки 50% принесли . Автор, пусть гуляет лесом . Ему там проблема закрутить роман даже с толстой и страшной, они там цену себе знают , и никто его не хочет .