Мэри Попкинс• 29 января 2024
Живемо в моїй квартирі з чоловіком
Заробляє раза в 4 більше мене. На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі... Тепер уже почалися попрікання стосовно того, що багато витрачає, могла би і я десь заплатити, а не він весь час, вже не хоче давати на комуналку, типу багато віитратив у минулому місяці... Може таке сказати типу, ти висиш на моїй шиї... Я очманіла, бо по факту прийшов голий-босий, сказала йому про це, образився що попрікаю квартирою і що йому було би вигідніше знімати...
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляВиктория-1980
Ну, тут правда глубже нужно смотреть, тоже никто последнюю рубашку снимать не будет, может вы и правда транжира. Он же зарабатывает не для того чтобы на вас все тратить.
я не транжира, я навпаки дуже економна, через це також є певні сварки
Престидижитатор• 29 января 2024
Ответ дляНа привозе
Тобто ви отримали хрущ в спадок від бабки, знайшли лоха який то все мав утримувати ...але щось пішло не так і лох став на диби?
О, сразу видно счастливую обладательницу партнерских 50/50 отношений. Радость и счастье ощущается в каждой вашей букве.
Два-три тижні і фсьо• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ну значит расставаться ))
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Може в людини якісь плани є, на щось збирає, а тут принцеса диван купила за золотий злиток
тобто він тупо на ничку збирає і все? я до тих грошей не маю ніякого відношення?
Айболитная• 29 января 2024
Голый босый, но должен Вас содержать, делать Вам ремонты, чтобы потом быть выгнанным при неугоде Вам.
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляВишиванка
Как действовать в случае когда СВОЕ у мужчины есть, но женщина не хочет переезжать к нему. А хочет остаться у себя в квартире? Им не по пути? Не хочет чувствовать себя в гостях) никак не соглашается.
головне,що своє є. в разі чого може піти туди. бо чимало женяться заради нерухомості
Айболитная• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Правильно делает, ему нужно жилье.
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
може збирає на власне житло.наживеться і покине
а нащо воно мені?
энциклопУдия• 29 января 2024
Мужик дурак, что пришёл к ней жить.
По итогу слил на нее кучу денег, а мог бы себе на хату копить
Айболитная• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а нащо воно мені?
Ну так чего Вы его при себе держите ? Оставьте его, ему дешевле
снимать и копить, чем тратиться на Вас.
энциклопУдия• 29 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Попросите у него сегодня вечером, по дороге домой, купить большой чемодан. В этот чемодан запакуйте ему его вещи и укажите направление куда идти.
То есть автор даже чемодан купить не может?)
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а нащо воно мені?
так ви ж так живете...))) як маленька. звичайно,що він тупо на щось збирає.у мене є приклад.подруга взяла до себе голого і босого. то пополам,то грошей нема. через 6 років покинув і купив власне житло))) на дурочці економив і жив безкоштовно. а вона його поїла /годувала
Престидижитатор• 29 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ну, если в качестве последнего прощального подарка, то по ее желанию. А так, с хренали.
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляЛасунка
Так пусть снимает, а вы сдавать будете ))
А вообще и мужчину нужно слушать. Может Вы тратите не по возможностям, а он хотел бы и откладывать тоже, чтоб купить свою
якщо знімати, то так і каже підемо на зйом, будеш половину за зйом віддавати, щоб ти знала як воно, а мені воно нащо?
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Тогда почему вы тратите его доход?
сам запропонував
Не їм після шостої• 29 января 2024
Він не голий босий, якщо з грошима. Можливо ви мало робите для нього і почали його вживати як ресурс? Якщо ні, поясніть йому, який саме ваш вклад
Морожена_курка• 29 января 2024
Отношения в которых оба хитросделанные заканчиваются довольно быстро.
Ласунка• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ну тоді то таке... я такі відносини не розумію. А коли діти будуть, теж половину? Та Ну нафіг.
Робот Вертер• 29 января 2024
Ну йому таки простіше знімати квартиру. А ви така королевішна, що привели до себе в стіни, що ремонту потребують та вирішили що він вам все винен?
Ну то ви один одного вартуєте
Залізний занавіс• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
сам запропонував
А теперь передумал. Вы это не видите?
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляАйболитная
Правильно делает, ему нужно жилье.
тоді нехай іде і не треба було обіцяти,що він усе буде оплачувати.жінка повірила.отже,словам вірити не можна
Робот Вертер• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
по факту так
По факту він правий. Йому легше знімати нормальне житло ніж утримувати вас та вашу квартиру
З понеділка на дієті• 29 января 2024
Автор, щось ні слова про почуття до вашого чоловіка. Наявність житла на сьогодні дуже мінлива, сьогодні воно у вас є, а завтра завдяки русні, вам може не пощастити. Не можна оцінювати людину за наявністю в неї житла
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ну то ви один одного вартуєте
вона не вирішила.ВІН ЇЙ ОБІЦЯВ.якби він одразу все сказав-то вона би його не взяла.а так він обманув
Ответ дляМэри Попкинс
Ну так Вы с ним ничего не создали, Вы это понимаете?
Изначально Вы разрешили ему жить у Вас в обмен на содержание.
То есть ни любви, ни семьи, ничего общего, просто Ваша квартира и Его деньги.
Что он должен ещё делать? Ждать когда Вы его выгоните?
тянитолкайка• 29 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Шо в сексі? Домінує?
А ви з таким ще і секс допускаєте?? Бррр, мені гидко паличками таке брати.
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Мужик дурак, что пришёл к ней жить.
я його не заставляла, я навпаки йому так і кажу, що треба не протринькувати, а зібрати на своє - машину, дачу хоча би
Робот Вертер• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Це вона так каже, бо їй би того хотілось. Навчитися читати на цьому форумі поміж строк 😉
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
ось і я боюся в таке втрапити... після таких його заявочок