Мэри Попкинс• 29 января 2024
Живемо в моїй квартирі з чоловіком
Заробляє раза в 4 більше мене. На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі... Тепер уже почалися попрікання стосовно того, що багато витрачає, могла би і я десь заплатити, а не він весь час, вже не хоче давати на комуналку, типу багато віитратив у минулому місяці... Може таке сказати типу, ти висиш на моїй шиї... Я очманіла, бо по факту прийшов голий-босий, сказала йому про це, образився що попрікаю квартирою і що йому було би вигідніше знімати...
ХвилювАллочка• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
всі чоловіки,які живуть в сім*ях,витрачають гроші на сім*ю.це нормально. Або він живе сам і витрачає НА СЕБЕ. Мій теж витрачає на комуналку,їжу і побутове.На те він чоловік.якби я була чоловіком,то я б витрачала.слава Богу,що мій вважає, що основні фінанси лежать на чоловіку,на те йому бог яйця дав
Ви правильно написали-в сі´мях, а тут він не приший кобилі хвіст. Всі гроші в чужу квартиру, завтра отримає під копчик за поріг, і залишиться при своїх інтересах.
Вишиванка• 29 января 2024
Ответ дляПліткарка
Себя люблю однозначно больше! И вам советую!
Ждите и ваш скоро прозреет! Ничто не вечно под луной)
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Скорее ваши, если б жили у него
Я и живу у своего))) и он тратит на меня деньги и ого го как
энциклопУдия• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
И как живётся с тряпкой?
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
И как живётся с тряпкой?
Тряпка то вы)) причем половая )))мой муж настоящий мужчина. Ответственный, берущий на себя ответственность за женщину, живущую с ним. Добился больших успехов в карьере. Считает что мужчина это опора и плечо любимой женщине. За ним как за стеной. Не думаю ни о чем. Любима, желанна. Он создает мне комфорт.любит и обожает и я дарю ему в ответ свою любовь))) вот так в идеальных отношениях. А не пахать как лошадь ломовая .и все пополам. Мой муж считает что в присутствии нормального мужчины женщина не должна даже доставать свой кошелек.
Барбітта• 30 января 2024
’Заробляє раза в 4 більше мене.’
Даже если у авторши минималка 6,5 тыс.
У него 26 тыс на которые можно нормально жить одному.
Какой же ’он голый босый’?
А для ’сношения’ можно заказать раз в неделю советчицу на вечер пусть 1000грн
Даже если у авторши минималка 6,5 тыс.
Какой же ’он голый босый’?
AmazingLady• 05 февраля 2024
Интересно,если б была зеркальная ситуация, чтобы тётушки Советчицы рассказывали,с пеной у рта
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляДай подивлюся
З таким підходом йому краще знімати окремо, ой, а там теж треба буде повністю платити комуналку та за саму квартиру
Ой,а там халявщиц не будет
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Бидлло на шею хочет сесть как правило
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Вам потрібен майстер по заміні замків.
Бо з чоловіком має бути добре і комфортно. Погано можна і самій жити, не маючи ніяких побутових зобов´язань.
Мужчине тоже это погано жити с бабой не надо
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
так я і теж купую продукти, засоби особистої гігієни, інтернет оплачую
Засоби гигиены,свои прокладки вы и обязаны себе покупать
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Потому что так договаривались на берегу. Я бы тоже не поняла, если бы мой сейчас сказал - а теперь, дорогая, еду/комуналку давай сама-сама...
Что вы с тем берегом, на середине реки он понял что его используют
Заставляличка• 05 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
То нехай у своїй квартирі живе
AmazingLady• 05 февраля 2024
Ответ дляЗаставляличка
То нехай у своїй квартирі живе
Та нехай, і хай же ж вона хоть на себе заробить