Мэри Попкинс• 29 января 2024

Живемо в моїй квартирі з чоловіком

Заробляє раза в 4 більше мене. На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі... Тепер уже почалися попрікання стосовно того, що багато витрачає, могла би і я десь заплатити, а не він весь час, вже не хоче давати на комуналку, типу багато віитратив у минулому місяці... Може таке сказати типу, ти висиш на моїй шиї... Я очманіла, бо по факту прийшов голий-босий, сказала йому про це, образився що попрікаю квартирою і що йому було би вигідніше знімати...
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Нормальная женщина не приведет к себе того,кто может так сказать, и не поставит себя в зависимое положение. Но это не про автора, она будет продолжать слушать и глотать,
ви не повірите, але людина була зовсім іншою на початку стосунків
Советчица Года• 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Тогда почему вы тратите его доход?
Потому что так договаривались на берегу. Я бы тоже не поняла, если бы мой сейчас сказал - а теперь, дорогая, еду/комуналку давай сама-сама...
Щедрик ведрик• 29 января 2024
Ответ дляВишиванка
Как действовать в случае когда СВОЕ у мужчины есть, но женщина не хочет переезжать к нему. А хочет остаться у себя в квартире? Им не по пути? Не хочет чувствовать себя в гостях) никак не соглашается.
Ходити в гості один до одного.
Менее Более• 29 января 2024
А вы работаете? Или он полностью вас обеспечивает?
Менее Более• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
ми не у шлюбі, дітей немає
Тогда он не должен вас полностью обеспечивать. Вкладывайтесь тоже
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
дивна ви, якщо він буди жити сам у зйомній квартирі, і з кимось зустрічатися, це також потребує витрат
після автора він навряд чи захоче з кимось зустрічатися))
йому потрібен відпочинок від всього цього.
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Що саме він відповідає на оте ваше Ми проговорили як житимемо?

Чому ви кажете що прийшов голий та босий, якщо заробляє в 4 рази більше за вас?
не привіз шафу-купе?)))
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
так я і теж купую продукти, засоби особистої гігієни, інтернет оплачую
так вы себе те засоби особистої гігієни и покупаете )))
или мужчину обеспечили мылом ’яблоко’, а теперь это ставите себе в заслугу?
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
і там теж шось ламається і крани течуть
зато не будет такого сквозняка для кошелька,как...))
вы же не только дома с ним сидите.
бываете где-то,развлекаетесь как-то.
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а что вы хотели?
ваше очарование улетучилось -он уже прозрел,теперь смотрит на вещи трезвым взглядом и говорит вам, что дешевле ему снимать...
Без QR коду• 29 января 2024
О, сегодня день квартирных тролей.
Огласите всё расписание на неделю
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляМенее Более
працюю, ні
Чебураха з перцем• 29 января 2024
Ответ дляНа привозе
Тобто ви отримали хрущ в спадок від бабки, знайшли лоха який то все мав утримувати ...але щось пішло не так і лох став на диби?
Если его что - то не устраивало , то зачем ухаживал , зачем обещал золотые горы и т.д.? Его никто за язык не тянул. А тут женился , переехал и решил жлоба включить ? Не хочет содержать семью , пусть разводится и валит дальше на съём.
viter33• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
казала і буду казати. голих і босих волокти до себе не слід. Маю 2 квартири,але чоловіків без житла відмітала.Мусить мати СВОЄ і взяти жінку до себе!Чоловік хазяїн лише в своєму житлі. У вас він в гостях.Запал пройшов і все. Як така справа- вигнати і на тому все.Нахєра вам обуза?як не розписані,то взагалі нема проблем.він вам ніхто
Спірна концепція
Якщо власну квартиру треба ремонтувати/умеблювати - то доцільніше чоловіка брати ’до себе’.
Особливо. якщо він заробляє ’в 4 рази більше’ і не жадний
Бо в дошлюбній квартирі чоловіка - ’з речами на вихід’ дуже швидко почути
На привозе• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Так він не женився. Зробив ремонт, оплачував комуналку. І все в прірву. Ви б сильно в чужій квартирі за свої гроші ремонт робили?
Чебураха з перцем• 29 января 2024
Ответ дляНа привозе
Я сама себе на квартиру заработала и сделала в ней ремонт. В отличии от мужика автора , который даже квартиру себе купить не смог. Так что нормально, что он там делает ремонт и платит коммуналку. Он же живёт в её квартире.
На привозе• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Автор писала що у нього є квартира в іншому місті
viter33• 29 января 2024
Ответ дляАйболитная
Ну так чего Вы его при себе держите ? Оставьте его, ему дешевле
снимать и копить, чем тратиться на Вас.
Ми не знаємо сум його витрат
Може він тратить на автора +/- як вартість оренди
Чебураха з перцем• 29 января 2024
Ответ дляНа привозе
Но он живёт в её квартире, а не в своей.
На привозе• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
І що? Повинен віддати їй всі гроші, а вона свої відкладатиме?
Чебураха з перцем• 29 января 2024
Ответ дляНа привозе
’ На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі.’ Так нафига было обещать, если не хочет деньги тратить ?
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А на что ему квартиру покупать, если он деньги в неё и её квартиру вкладывает?
Вишиванка• 29 января 2024
Ответ дляПліткарка
Я совершенно не собиралась переезжать куда-то! Мне нравится в моем районе абсолютно все, и работа пешком 10 минут, и школа отличная через дорогу! И родители через 3 дома живут! Так что живём у меня.
И как чувствует себя муж? Хозяин или гость?
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Не переживайте, съедет скоро
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Вы и в ’Луну с неба’ верите?
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляВишиванка
Это его проблемы. Или вам лучше себя гостьей чувствовать, которую в любой момент выставят?
Ms. Любмая жена• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
ми не у шлюбі, дітей немає
То нахрін він Вам здався?
Хай винаймає квартиру. Будете лише на побачення ходити.
Вишиванка• 29 января 2024
Ответ дляПліткарка
Вы его любите? Или как автор нашли на обочине?
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляВишиванка
Себя люблю однозначно больше! И вам советую!
энциклопУдия• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
якби мені сказали що я вишу на шиї- його б валізи вже стояли на вулиці
Скорее ваши, если б жили у него