Мэри Попкинс• 29 января 2024
Живемо в моїй квартирі з чоловіком
Заробляє раза в 4 більше мене. На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі... Тепер уже почалися попрікання стосовно того, що багато витрачає, могла би і я десь заплатити, а не він весь час, вже не хоче давати на комуналку, типу багато віитратив у минулому місяці... Може таке сказати типу, ти висиш на моїй шиї... Я очманіла, бо по факту прийшов голий-босий, сказала йому про це, образився що попрікаю квартирою і що йому було би вигідніше знімати...
Робот Вертер• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
так, я ж не проти, але хто був ініціатором знайомтсва, стосунків? хто бігав за мною, проходу не давав?
Тобто вам ці відносини не потрібні? Тоді сідайте, спокійно все обговорить та розходьтеся. Він не хоче вас забезпечувати, ви не хочете щоб він просто так жив у вас. Які ще варіанти?
Залізний занавіс• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
так і він сам запропонував
Вы могли отказаться, чтоб не было шансов услышать,что вы на шее. Но вы все приняли, и таки оказались на шее
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Он прекрасно понимает,что выбрасывает деньги на ветер. И никакого права проживать, оплата ремонта и коммуналки ему не дают
З таким підходом йому краще знімати окремо, ой, а там теж треба буде повністю платити комуналку та за саму квартиру
Залізний занавіс• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Да, ему и правда лучше снимать. И не иметь никого на шее
західний_діалект• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
он в состоянии это оплатить.на автора он тратит больше чем съем.
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Удалено администрацией...
Пліткарка• 29 января 2024
Ответ дляВишиванка
Как действовать в случае когда СВОЕ у мужчины есть, но женщина не хочет переезжать к нему. А хочет остаться у себя в квартире? Им не по пути? Не хочет чувствовать себя в гостях) никак не соглашается.
Я совершенно не собиралась переезжать куда-то! Мне нравится в моем районе абсолютно все, и работа пешком 10 минут, и школа отличная через дорогу! И родители через 3 дома живут! Так что живём у меня.
Залізний занавіс• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Нормальная женщина не приведет к себе того,кто может так сказать, и не поставит себя в зависимое положение. Но это не про автора, она будет продолжать слушать и глотать,
Морожена_курка• 29 января 2024
Ответ дляРобот Вертер
100 процентов. Берите листочек и ручку. Сажайте своего женишка напротив и пишите меморандум о финансовых вкладах в общий быт.
Оцените арендную стоимость своего жилища, выпишите коммунальные, бытовую химию, расходы на уборку-готовку-стирку.
Как в бизнесе- посчитайте затратную часть.
Возможно, когда дойдете до допуслуг( секс, завтраки по выходным) его и след простынет)
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
дивна ви, якщо він буди жити сам у зйомній квартирі, і з кимось зустрічатися, це також потребує витрат
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Має повне право фукати свої гроші
Після того, як вкладе свою частину у ведення спільного господарства
Ну ниче се• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
ми проговорили перед тим як з´їхатися, а як треба було?
я працюю і завджи працювала, свій дохід маю
Що саме він відповідає на оте ваше Ми проговорили як житимемо?
Чому ви кажете що прийшов голий та босий, якщо заробляє в 4 рази більше за вас?
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
це я образно, він непогано заробляє і все життя працює, але він тупо все профукує на всяку фігню, я ще такого не бачила, спочатку думала просто щедрий і хоче враження прозвести
Якщо так відрізняються погляди на використання грошей і з вами він не погоджується, нічого доброго з того не вийде, кажу на власному досвіді. Те, що потім він визнає, що ви були праві, вже нічого не змінить
Щебетуха• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
тобто він тупо на ничку збирає і все? я до тих грошей не маю ніякого відношення?
Ну він де у ваш гаманець не лізе
Вам телефонограмма• 29 января 2024
Может пожил с вами и разочаровался, теперь не знает как сползти
вы не героиня его романа)). Кто он по гороскопу и вы?
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
З чого ви це взяли, автор вам розрахунки в особисті надала?
Девальвация• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Сколько он получает и сколько тратит ?
Девальвация• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
якщо знімати, то так і каже підемо на зйом, будеш половину за зйом віддавати, щоб ти знала як воно, а мені воно нащо?
Так он больной, ясно .
ХвилювАллочка• 29 января 2024
Капець, поки мужик тратив на Вас свої зароблені, то все норм, як тільки почав думати головою, то козел) Совєтчиця вона така, що мужик все життя винен принцесі, а якщо у мужика терпець уривається, то він автоматично перетворюється у мамину бубочку, яку погано виховали)
Девальвация• 29 января 2024
Ответ дляМорожена_курка
Отношения в которых оба хитросделанные заканчиваются довольно быстро.
А если один ? 😂
Цирк на дроті• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
сама в шоці.... на рівному місці, я ніколи йому кривого слова не казала...
За такое надо сразу ’’по рогам’’ давать, чтобы не повадно было)
Ванна Тазиковна• 29 января 2024
Автор, скільки він щомісяця витрачає на все спільне - їжа, комуналка, одяг і тд? Назвіть суму, конкретну.
Заставляличка• 29 января 2024
Вам потрібен майстер по заміні замків.
Бо з чоловіком має бути добре і комфортно. Погано можна і самій жити, не маючи ніяких побутових зобов´язань.
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
якби мені сказали що я вишу на шиї- його б валізи вже стояли на вулиці
так, а я про що, можна було просто сісти і спокійно побалакати, я ж не ображаю його подібними фразами, це що таке, на початку як павлін хвіст розпушив, нащо цей цирк, одразу би сказав як є на початку, то і не з´їзжалися би, чи хоча би обсудили ситуацію
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляНе гоню
Та нехай пєрдоліт на зйом, а ви в себе живіть. Будете до нього в гості ходити на шпілі-вілі, а тоді додомку в чистоту та тишу
мені не треба таке
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А она должна в своей квартире еще и коммуналку, еду оплачивать?
А он ей что - писечку?
При том, что зарабатывает в 4 раза больше и пришёл на всё готовое.
А он ей что - писечку?
так я і теж купую продукти, засоби особистої гігієни, інтернет оплачую
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
може вам розписати спільний бюджет і визначити хто за які витрати відповідає? і визначити % від доходу який кожен витрачає і який на непередбачувані випадки відкладаєте. все інше - ваша особиста власність. копіть, пропивайте, мамі віддавайте...ви не пробували домовлятися про витрати раніше?
пробували, він я чоловік все буде на мені
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
всі чоловіки,які живуть в сім*ях,витрачають гроші на сім*ю.це нормально. Або він живе сам і витрачає НА СЕБЕ. Мій теж витрачає на комуналку,їжу і побутове.На те він чоловік.якби я була чоловіком,то я б витрачала.слава Богу,що мій вважає, що основні фінанси лежать на чоловіку,на те йому бог яйця дав
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляРобот Вертер
мені теж потрібні ці стосунки
Мэри Попкинс
• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
і там теж шось ламається і крани течуть