ПампушОК• 29 января 2024

Тарифы на э/э повысят в 2 раза

❗️Тариф на електроенергію в Україні підвищиться вдвічі в 2024 році: він буде складати трохи менше ніж 6 грн/кВт, – член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк.

На фоне отмены моратория на отключение должников-поднятие тарифов уже получается больше чем в 3 раза. Самое то во время войны👍
Brita• 29 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Ісіда, вже розказала, що все добре, нам допоможуть?
Так ей же некогда. Она в поте лица постит как на руси без унитазов живут
liss• 29 января 2024
Ну цены как в Европе нам Ахметка сделает , контора ж иво, монополисты что хотят то и воротят. Государство закрывает глаза тк он делится .. все просто.
tremiz• 29 января 2024
Ответ для Solnechnaya Asya
Ну хотіли ж в Європу,от і маєте європейські ціни,зарплати африканські ,але то таке...
Хочу и зп европейскую, и медицину бесплатную
tremiz• 29 января 2024
Ответ дляZhukOlena
І борги виростуть ще більшими. Наприклад, в мене в будинку тільки електроенергія. Плита, бойлер, чайник, електрокотел. Зараз виходить десь 4200-4800 грн на місяць, лічильник день/ніч є. Якщо доведеться платити 10-12 к, то я навіть не знаю, звідки їх брати....Бо окрім цього є і інші потреби, які потрібно закривати.
У меня в прошлом месяце 7000 тоже все на электрике
SolgAvA• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Как вам новость ?

❗️Ми проти швидкого вступу України до ЄС, — Європарламент

«Україна має спершу виконати всі вимоги, винищити корупцію, а потім розширимо Євросоюз. Однак прискореної євроінтеграції не буде», — віце-президент Європарламенту Ян-Крістоф Етьєн.

Україна Online | Підписатись
украинцы должны себя уничтожить....нафиг нам это ЕС, капец. Душегубы с обеих сторон
LadyDShoes• 29 января 2024
Олігарху яхту нужно отбить… а вы что думали?
LadyDShoes• 29 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Ахметов держит эл.рынок,при чем тут Европа ?! Как всегда олигархи не могут нажраться
100%
LadyDShoes• 29 января 2024
Ответ дляickpa
Ну що там грунтовать))) враг разбил подстанции, нужны деньги на восстановление…
Нам бесплатно дали ВСЕ для ремонта! За электрику вы платите Ахметову лично, очнитесь!
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляZhukOlena
Мабуть так і буде. Але декілька моментів. Де саме ці дрова використовувати? Робити камін, чи дровяний котел чи як? Багато нюансів, будинок новий, місця під твердотоп немає...
От цікаво як розміщювати той камін в квартирі в 15 поверховому будинку ?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Запад не даёт деньги , будут драть с людей .
У людей и так уже ничего не осталось
Еленнн• 29 января 2024
Ответ для77 года рождения
Авторе, а вам слуга народа сірожа нагорняк не сказав, кому Регулятор тарифів підпорядковується?
Нагадати, як Ахметова у грудні 2021 року зелений верховнокомандувач дискредитувати намагався, закидаючи Ахметову участь у держперевороті?
то вже давно забули... зараз у нас -Європа винна!!
Чумачечая Весна• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
а можна пруф? де Європа цього вимагає, тільки будь ласка поважне західне джерело, рос помийки та наші на кшталт цензора та ’оборзєватєля’ не підходять
а что не так с цензор? это проект Бутусова же
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Насколько я помню, в военное время с населения вообще не взымаеться коммуналка. Или я что то путаю?
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляNerses
Требования Европы
это чтобы наши товары были совсем не конкуретные в цене? или для чего?
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляZhukOlena
До речі, про хотіли у Європу. Ніякого ж навіть референдума не було. Звідки знати, який відсоток українців хочуть у ЄС?
Так сказали ще в 2014
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляLadyDShoes
Мы это и так знаем , но дальше что ?
Allka- skakalka• 29 января 2024
Ответ дляSicillia
Я в Італії. Середня зп по країні 1300 євро. На півдні і 700-900 євро за щастя. Комуналка взимку 500 євро +-. Плюс оренда 600-800 євро. На їжу вже грошей немає. Я мовчу про ліки, які тут дорогущі, одяг та відпочинок. Можна взяти комуналку в оплату на 3 платежі.так 50% італійців і живуть. Тому ситуація з Україною нікого не здивує. Так живуть багато більш бідних країн ЄС. Це нам всім раніше думалось, що в ЄС краще....
Так ,а как наши там сиделками и уборщицами зарабатывали ,годами сидели не выгонишь .,тут дома строили ,детей учили .
С таких зарплат платили ?!
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляSicillia
Цікаво, а чому українці їдуть туди заробляти? Сидять роками, не виженеш? Якщо там погано живуть навіть місцеві? Щось не логічно.
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Работают сиделками , жилье и питание бесплатно , копят деньги .
Но там адовая работа
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Испания , Италия , Греция , Кипр и тд очень маленькие ЗП имеют , но выживают за счет кредитов и ипотек , основная масса там совершенно не шикуют .
Адвокат Пономаренко• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Но там адовая работа
Так мова не про наших. А про те, що вигідно їхати і заробляти. Значить не так погано там
ira84• 29 января 2024
Ответ дляNerses
Требования Европы
Немає в Європи ніяких вимог щодо формування ціни на елетроенергію.Цю формуліровку вигадали в нас.
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Вы же пишете почему украинцы едут , я вам и написала почему , в основном это были женщины с запада Украины и работали сиделками, чтоб накопить денег для семьи .
Кто-то замуж поехал выйти , мужчинам украинским одним очень тяжело , если с женой и оба работают , то легче .
Чёрные работы - уборки ,сиделки , заводы , фабрики и тд
Sicillia• 29 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
С таких зарплат платили ?!
Навіть з менших зп, насправді. Баданте і зараз багато. Але зрозуміло, що лише забезпечені італійці собі можуть таке дозволити. Вони ж десь також є. У кого свій бізнес. Сімейний ресторан ( або декілька), свій готель, свій салон краси чи турагентство. Баданте заробляють 1100-1400 євро. Але прикол в тому, що живе і харчується вона за гроші роботодавця. Тобто все безкоштовно. Так і збирають, бо нічого не витрачають
Sicillia• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Відповіла вище.
Sicillia• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Вигідно їхати, бо їдуть із забитих українських сел, де 8 000 грн.за щастя. І так це дуже складка робота. У баданте 1.5 вихідних на тиждень. Весь інший час вона 24 години на добу на роботі. Частіше таких беруть до помираючих і лежачих. Це особлива пісня
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляSicillia
Еще плюс , что могут потом пенсию итальянскую получить , социальную если нет стажа достаточно , но все же больше в разы , чем украинская .
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляSicillia
А еще для людей с деменцией , то вообще адище.
Vicky-A• 29 января 2024
Ответ дляNathalie27
Як обґрунтували? Ахмєтову не вистачає на нову віллу?
Ахметка ще до війни хотів свою зелену енергію продавати населенню по 5 з копійками. Але тоді щось не зрослося
Sicillia• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Так, такі знайомі теж є. В мене навіть є одна жіночка, яка просить в Італії отримувати її пенсію і переводити їй в Україну. Каже, що все наробилася. І тошнить вже від такої важкої роботи. Але ж де ще стільки заробити жінкам без кваліфікації у 50- 60 років. Молоді баданте не йдуть працювати. Ну я чесно, не бачила