Яичница с беконом• 29 января 2024
Засіб для об´єму волосся
Привіт!
Маю гладке довге тонке волосся і з обємом все складно
Підкрутити якось не виходить - не тримає взагалі.
Встаю вранці - красотка, тільки розчесалася - волосся при голові лягло і все.
І волосся хороше, але об´єму хочеться, особливо прикореневого.
Подивляють на bed head - засіб що потовщує волосся. Може щось порадите і ви.
Не розчісуватись не пропонуйте :)
Яичница с беконом
• 29 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Вам подороже чи бюджет Єва ?
Мені таке, що працює.
Поддакиваю иногДА• 29 января 2024
Разве что при укладке приподнимать. Гофре для прикорневого обьема, начес, жидкость для укладки на корни.
Пупуговка• 29 января 2024
Ви маєте на увазі bed head, як другому фото. Я купила, мені він взагалі не сподобався. Об´єму не помітила відразу, а після обіду волосся стало таке жирне якесь. Спробуйте засіб, що на першому фото. Наносити тільки на коріння
Яичница с беконом
• 29 января 2024
Ответ дляПупуговка
Дякую. Саме так, про нього мова. Пробувала в салоні, відчуття брудної голови не було, а об´єм трохи ніби й був, та після салону він завжди трошки є, бо ж укладають потужно
Яичница с беконом
• 29 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Посмотрите в линейке Матрикс.
А який саме засіб?
Яичница с беконом
• 29 января 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Гофре не дає мені обєму і швидко зникає цей ефект хвилі навіть
Поддакиваю иногДА• 29 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Гофре нужно делать с жидкостью для укладки на прикорневую зону. Можно еще подчесать у корня. Тогда обьем будет долго.
Пупуговка• 29 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Мені він не підійшов все ж таки. Волосся в кінці дня, ніби якесь воскове і брудненьке. Тобто не розвіюється при розчісуванні.