Моя шестирічна дитина при поході в супермаркет не просить ні фруктів,ні цукерок,ні навіть іграшок ... Зате біля полиці з помідорами починає тихенько піднивати - мам,купи помідорчика (.Пояснити дитині,що вони зараз практично отрута - дуже тяжко.
Знаю,що є прилади які виміряють рівень нітратів у продуктах харчування.
Хто купував ? Наскільки вони показують правдивий результат і якщо купували то де ?