Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У нас в «Америках» політик це професія і люди з політики мають освіту рівня Гарвард чи Стенфорд, і не одну. І міністрів не назначають тому що це простА хАроший парЄнь чи закордоннє гімно.
Ну і наостанок, згинь сама.
Это у вас в Америках и Англиях конгрессмены и лорды. А у нас институты политики и репутации откуда могли взяться? Мы поколение от шариковых произошедшее))
Ответ дляdiamond_shop
цензор... джерела все краще й краще
стосовно теми, якщо Залужного справді в РНБО, а Буданова Головкомом, то це непогана рокировка насправді, бо з тим лютим совком, що є в армії, Залужний один не зміг впоратися, той же Арті Грін казав, що треба знімати усіх старих генералів та призначити молодь таку як Буданов, тоді совок можна буде вичавити з армії
понєслось виправдання....
KozaNostra_I• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Вы думаете выборы будут?
Врятли из военного получиться хороший президент?
де Голль был военным, Рузвельт и Черчилль, вроде ещё кто-то из известных, хотя может путаю... Военный склад ума это прежде всего дисциплина и порядок в ближайшем окружении. Когда твои подчинённые не крутят левые схемы у тебя за спиной
Luxurygirl• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
Интересно, хоть одно это качающее публичное чмо ответит за свои высеры?
Ну мы-то ответим, а вы за свои беспонтовые слова?
karpenko73• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
можна питання - а чому тоді Зе не втік на захід, як йому пропонували? сидів би там в теплі в добрі, був би президентом у вигнанні, а Україна б сама якось захищалася
я не є фанатом Зе, але ж логіка хоч мінімальна має бути у ваших висловах
Для меня, (я не голосовала за Зе), но всё же
Чем ото чмо, которое имело возможность утечь лучше людей, которые остались в стране?
Что пошло по трубам, то не президент (то гавно)
Даже капитан покидает судно последним
А крысы, да, они такие
Даже капитан покидает судно последним
А крысы, да, они такие
anonimka_911• 29 января 2024
Ответ дляElmyska
И? При чем министерство обороны к главнокомандующему вооруженных сил?
Ну вірте березі)
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляOdilie
А то что? Ну, сдаст страну, сам с семьёй свалит подальше, будет ещё мемуары издавать: как я проср#л Украину. И ещё Нобелевку за что-то там дадут. Ни он, ни его семья, ни ближайшее окружение не пропадут, соломки они себе давно подстелили. А дальше, как у Людовика: после нас, хоть потоп.
ще раз питаю - чому одразу не звалив? йому пропонували навіть з Мюнхенської конференції додому не повертатися вже, залишитися в Європі
Ответ дляdiamond_shop
цензор... джерела все краще й краще
Не знаю. Опять кулуарные торги, Буданов не имеет такого морального веса в армии, а это очень важно, сам рейтинг человека - Залужного.
Его и так не высовывали, то интервью больше с будановыи и сырским, то рамштайны и встречи с генералами нато без залужного.
Когда власти нечего скрывать, фигни такой не случается, я уже вспоминала междусобойчик Унр. Что привел к фатальном последствиям.
Sir le Noir• 29 января 2024
Ответ дляanonimka_911
Ось)
Это должно быть на сайте Минобороны, а не в русском телеграме. И написано в официальной форме, а не загадочно - балаганной.
Господи, за что вокруг такой изощренный писец?!
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляАлександраА
Цензор вже видалив статтю.
Зараз ще раз перепровірю.
цензор завжди був помийкою, а Бутусов порохоботом та зрадофілом
Ответ дляnenatasha
Вона
Юрій Бутусов
3 мин. ·
Закликаю Верховного Головнокомандувача не поспішати з призначенням К.Буданова на посаду головнокомандувача ЗСУ, а ще раз зважити усі наслідки цього рішення, доленосного для України.
Звичайно, якщо сидіти у Києві у бункері, далеко від донбаських посадок, то молода людина з генеральськими погонами виглядає симпатично, і зможе давати в три рази більше інтервʼю ніж на своїй нинішній посаді. І на виборах буде виглядати симпатично. І на ймовірних перемовинах з РФ, може комусь здатися, буде симпатичним гарантом домовленостей, здатним підписати все що завгодно. Але до виборів і до перемовин країні та армії ще треба довоювати, а ворог ніяких пауз нам не дає.
Тому не можна ставити головнокомандувачем армії людину, яка ніколи в житті не командувала навіть взводом.
Як керівник К.Буданов має солідний досвід тільки на посаді командира групи спецназу. Миттєвий карʼєрний ліфт не дає людини розуміння як працює система та як будується взаємодія на різних рівнях.
Загальновійськові операції, якими керував К.Буданов на острові Зміїний та на Енергодарі були на рідкість бездарно сплановані та проведені, і масштабувати цей стиль управління на всю діючу армію категорично неприпустимо.
Подумайте скільки життів буде коштувати країні таке несистемне призначання.
Війна - це не шоу.
3 мин. ·
Війна - це не шоу.
RaminaSonne• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
Його не для того купували, щоб він кудись там втік.
anonimka_911• 29 января 2024
Ответ дляSir le Noir
Це укр паблік,з одеси)