Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Mangoskin• 29 января 2024
Ответ дляШеллар
Готово), піду за попкорном. Вам взяти?
Та зачем
GarnoKvit• 29 января 2024
Ответ дляКатруська
Шо відбувається в голові Берези?
Диму без вогню не буває
Piracanta• 29 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У нас в «Америках» політик це професія і люди з політики мають освіту рівня Гарвард чи Стенфорд, і не одну. І міністрів не назначають тому що це простА хАроший парЄнь чи закордоннє гімно.
Ну і наостанок, згинь сама.
Это у вас в Америках и Англиях конгрессмены и лорды. А у нас институты политики и репутации откуда могли взяться? Мы поколение от шариковых произошедшее))
Lv1107• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
цензор... джерела все краще й краще

стосовно теми, якщо Залужного справді в РНБО, а Буданова Головкомом, то це непогана рокировка насправді, бо з тим лютим совком, що є в армії, Залужний один не зміг впоратися, той же Арті Грін казав, що треба знімати усіх старих генералів та призначити молодь таку як Буданов, тоді совок можна буде вичавити з армії
понєслось виправдання....
nutty• 29 января 2024
Ответ дляАнастасия К.
?
KozaNostra_I• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Вы думаете выборы будут?
Врятли из военного получиться хороший президент?
де Голль был военным, Рузвельт и Черчилль, вроде ещё кто-то из известных, хотя может путаю... Военный склад ума это прежде всего дисциплина и порядок в ближайшем окружении. Когда твои подчинённые не крутят левые схемы у тебя за спиной
Luxurygirl• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
Интересно, хоть одно это качающее публичное чмо ответит за свои высеры?
Ну мы-то ответим, а вы за свои беспонтовые слова?
чаревна• 29 января 2024
Ответ дляМанула
Джокер (блоХер ОПи) написав - ’Ждите обращение Президента’.
І фото Сирського, Натяк, нє?

Чекаємо ...
Минобороны написали, нет информации о снятии Залужного
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляDumky
Краще б той втік…
а хто б був замість нього?
Piracanta• 29 января 2024
Ответ дляАтланта
Конечно бред. Военного, во время войны, владеющего всей ситуацией по фронту, отправить в ссылку. Не может быть такого…
Куда отправить?)
GarnoKvit• 29 января 2024
Ответ дляkarinaanik
Боюсь спросить откуда у вас такой «инсайд»?
Ви вже забули про Оман? І про збитий тоді український літак, під час перебування там Зеленського, також забули?
karpenko73• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
можна питання - а чому тоді Зе не втік на захід, як йому пропонували? сидів би там в теплі в добрі, був би президентом у вигнанні, а Україна б сама якось захищалася

я не є фанатом Зе, але ж логіка хоч мінімальна має бути у ваших висловах
Для меня, (я не голосовала за Зе), но всё же
Чем ото чмо, которое имело возможность утечь лучше людей, которые остались в стране?
Что пошло по трубам, то не президент (то гавно)
Даже капитан покидает судно последним
А крысы, да, они такие
anonimka_911• 29 января 2024
Ответ дляElmyska
И? При чем министерство обороны к главнокомандующему вооруженных сил?
Ну вірте березі)
Розбійник• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Думаю вони ще і перевіряли реакцію, все це не так просто.
nutty• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Скоріш за все ви праві
Хтось дуже не згоден, аж видалили 🤣
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляOdilie
А то что? Ну, сдаст страну, сам с семьёй свалит подальше, будет ещё мемуары издавать: как я проср#л Украину. И ещё Нобелевку за что-то там дадут. Ни он, ни его семья, ни ближайшее окружение не пропадут, соломки они себе давно подстелили. А дальше, как у Людовика: после нас, хоть потоп.
ще раз питаю - чому одразу не звалив? йому пропонували навіть з Мюнхенської конференції додому не повертатися вже, залишитися в Європі
РойЛеля• 29 января 2024
Шо я тут прочитала? Нащо мені ці нєрви на ніч
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
цензор... джерела все краще й краще

Не знаю. Опять кулуарные торги, Буданов не имеет такого морального веса в армии, а это очень важно, сам рейтинг человека - Залужного.
Его и так не высовывали, то интервью больше с будановыи и сырским, то рамштайны и встречи с генералами нато без залужного.

Когда власти нечего скрывать, фигни такой не случается, я уже вспоминала междусобойчик Унр. Что привел к фатальном последствиям.
nadia-74• 29 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Знімайте
Удалено администрацией...
Sir le Noir• 29 января 2024
Ответ дляanonimka_911
Ось)
Это должно быть на сайте Минобороны, а не в русском телеграме. И написано в официальной форме, а не загадочно - балаганной.
Господи, за что вокруг такой изощренный писец?!
Розбійник• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
а хто б був замість нього?
Хоч би табуретка і то менше проблем, ніж «найвеличніший»
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляАлександраА
Цензор вже видалив статтю.
Зараз ще раз перепровірю.
цензор завжди був помийкою, а Бутусов порохоботом та зрадофілом
VShpak• 29 января 2024
Ответ дляМанула
позитивний блохер д´єрмака косвенно підтверджує?
Боже, які вони кончені …
Знову Пєтя ???
Хто оце хаває?
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляnenatasha
ось ця?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3477088
Вона
tetnes• 29 января 2024
Юрій Бутусов
3 мин. ·
Закликаю Верховного Головнокомандувача не поспішати з призначенням К.Буданова на посаду головнокомандувача ЗСУ, а ще раз зважити усі наслідки цього рішення, доленосного для України.
Звичайно, якщо сидіти у Києві у бункері, далеко від донбаських посадок, то молода людина з генеральськими погонами виглядає симпатично, і зможе давати в три рази більше інтервʼю ніж на своїй нинішній посаді. І на виборах буде виглядати симпатично. І на ймовірних перемовинах з РФ, може комусь здатися, буде симпатичним гарантом домовленостей, здатним підписати все що завгодно. Але до виборів і до перемовин країні та армії ще треба довоювати, а ворог ніяких пауз нам не дає.
Тому не можна ставити головнокомандувачем армії людину, яка ніколи в житті не командувала навіть взводом.
Як керівник К.Буданов має солідний досвід тільки на посаді командира групи спецназу. Миттєвий карʼєрний ліфт не дає людини розуміння як працює система та як будується взаємодія на різних рівнях.
Загальновійськові операції, якими керував К.Буданов на острові Зміїний та на Енергодарі були на рідкість бездарно сплановані та проведені, і масштабувати цей стиль управління на всю діючу армію категорично неприпустимо.
Подумайте скільки життів буде коштувати країні таке несистемне призначання.
Війна - це не шоу.
RaminaSonne• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop

Його не для того купували, щоб він кудись там втік.
Lysiiiiii• 29 января 2024
А вже написали що це неправда ?
Angelis• 29 января 2024
Ответ длячаревна
А они про кого писали, про Залужного или Умерова?
anonimka_911• 29 января 2024
Ответ дляSir le Noir
Це укр паблік,з одеси)
tetnes• 29 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
А вже написали що це неправда ?
Йдуть торги