Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляDumky
Це якийсь відчай, все опустилося в середині. Сльози. Це початок кінця
Це не початок.
Якщо,підтвердиться то це кінець України
ПЛЮС-МИНУС• 29 января 2024
Ответ дляТашаНаташа
Залужный был единственным в стране, который давал надежду. Что все под контролем и всё будет сделано по максимуму....
ну давайте не будем из него боженьку делать.
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляseami
Прям так і написали з прізвищем? Де почитати, дякую! Бо спростовують вони таку ж саму новину щодо свого очільника, про нього теж понесли, а не про Головнокомандувача, як виявилося. Дивна комунікація у державного органу, ну напишіть вже прямо і чітко.
Казарін

Українська державна комунікація — друга за милозвучністю в світі (с)
Lysiiiiii• 29 января 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
а ваш чоловік це хто?
Писала вище
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
кому відомий? я наче у ФБ приятелюю з усіма відомими активістами ще з 2014, можу список дуже великий викласти, про Барабаш не в курсі
https://prostir.fandom.com/wiki/Барабаш_Марія_Юрії...
Mangoskin• 29 января 2024
Ладно , пойду поем пока ничего непонятно.
Nerses• 29 января 2024
Пишут что нет
РойЛеля• 29 января 2024
Ответ дляТашаНаташа
Тут не раз читала, що люди просто не в курсі, а військові ненавидять Залужного. Типу спитайте у реальних військових на фронті як вони до нього відносяться.
Я трохи в шоці була.
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
я слухала Арті Гріна, він сказав, що то, як саме прибрали Хоренка - зашквар, але все не так в нього прекрасно було, як на скрінах
Хтось більше Хоренка зробив?
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляIn limbo
Береза, Гончаренко, Бутусов «зі своїми джерелами»… тест на довбограя пройшли не всі 🤷‍♀️
я ж кажу, не вистачає Ар’єва ще
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляkarinaanik
И что? А где связь? А какое отношение поездка в Оман имеет связь с тем, что Иран сбил самолет МАУ?
Як на мене, то дуже навіть має
VShpak• 29 января 2024
Ответ дляtetnes
Юрій Бутусов
3 мин. ·
Закликаю Верховного Головнокомандувача не поспішати з призначенням К.Буданова на посаду головнокомандувача ЗСУ, а ще раз зважити усі наслідки цього рішення, доленосного для України.
Звичайно, якщо сидіти у Києві у бункері, далеко від донбаських посадок, то молода людина з генеральськими погонами виглядає симпатично, і зможе давати в три рази більше інтервʼю ніж на своїй нинішній посаді. І на виборах буде виглядати симпатично. І на ймовірних перемовинах з РФ, може комусь здатися, буде симпатичним гарантом домовленостей, здатним підписати все що завгодно. Але до виборів і до перемовин країні та армії ще треба довоювати, а ворог ніяких пауз нам не дає.
Тому не можна ставити головнокомандувачем армії людину, яка ніколи в житті не командувала навіть взводом.
Як керівник К.Буданов має солідний досвід тільки на посаді командира групи спецназу. Миттєвий карʼєрний ліфт не дає людини розуміння як працює система та як будується взаємодія на різних рівнях.
Загальновійськові операції, якими керував К.Буданов на острові Зміїний та на Енергодарі були на рідкість бездарно сплановані та проведені, і масштабувати цей стиль управління на всю діючу армію категорично неприпустимо.
Подумайте скільки життів буде коштувати країні таке несистемне призначання.
Війна - це не шоу.
А он научится, презЕдент же научился … Смотрите, как хорошо получается
Гасло 73% !
GORCHITZZA• 29 января 2024
Не зняли, дезінформація
МАМА НИКИТКИ-2• 29 января 2024
Ответ дляPiracanta
Это у вас в Америках и Англиях конгрессмены и лорды. А у нас институты политики и репутации откуда могли взяться? Мы поколение от шариковых произошедшее))
Удалено администрацией...
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
не вийде, той же Арті Грін добре знає Залужного особисто та сказав, що він як головком на місці, а в президенти якщо піде, це буде катастрофа
Цілком можливо що так і буде
Svetlana-7070• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
А може перевірили реакцію суспільства. Як варіант
Циркачі 😤
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Уже спростували.
Одного на можу зрозуміти для чого всі ці вкиди? Заколупали... з тим законом носяться вкиди роблять... тепер нова качель буде, чи звільнять За чи ні....
в сенсі чого? рашка пів ярда виділила на іпсо, щоб качати нас, відробляють
seami• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Казарін

Це точно *рукалице
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляGarnoKvit
Буданов це той, що жив в одній хаті з російським агентом Гогілашвілі? Мда.....
Саме той.
І заодно розвалив нам всю розвідку.
Червінського,Бурбу та інших....
Гниляччя цей буданов
Соната любви• 29 января 2024
Ответ дляМариш_ка
А хто б йому дозволив втекти? Єрмак? Чи може Беня? та він, як золота рибка))) що ’за трі дня’ підписати, що союзників на бабки розводити
а в ми-6 он что ли на банкет ездил вместе с ермаком.
ПЛЮС-МИНУС• 29 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Я трохи в шоці була.
муж пишет, что горевать за ним не будет. в армии совок и бюрократия.
Мэри Лин• 29 января 2024
Ответ дляLilipa
Смотрите, в какой-то момент будете такой несведущей как я. Практически не читаю новости и не знаю кто есть кто) вот сейчас зашла в тему, пишут, что назначили Буданова, а я только примерно понимаю, что это, наверное, тот, который ’красивый’ и совсем не понимаю почему все так недовольны его назначением так что иногда лучше быть в курсе всего, чтобы не выглядеть как я)))
Зато у Вас нервова система лишилася здоровіша чим у нас всих, я оно нажила собі болячок на нервовій почві, і кому я краще зробила? 😏Краще б не знала взагалі нічого
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Ох она конечно эмоциональная. https://www.facebook.com/mariabarabashofficial

Тоже как социальный шахид
Но активна
meatlug• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
каже мені людина з 0.00 рейтингом
Ну не всі ж тут торгують.
Діамантами))))))
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляАноним Первый
В такому аипадку , країною прийшлось би керувати військовим, а вони не були налаштовані на здачу країни. Зеленський саме тому і залишився, щоб здати Україну. Але не зміг це зробити за 2-3 дні і тоді у хід пішов план Б, повільно, системно і неухильно здавати все одно країну. Через сварки з союзниками, через прийняття безглуздих шкідливих законів, через відкриту корупцію і масштабні розкрадання. Робиться все, щоб від України відвернувся цивілізований світ і ми здалися і капітулювали

До прикладу:

​Рада призначила ексочільницю АМКУ Ольгу Піщанську головою Рахункової палати — 252 голоси ’за’, повідомив нардеп Железняк.

’Попри застереження міжнародних партнерів’, – додав він.

Посли країн G7 раніше заявляли, що призначення до Рахункової палати до ухвалення закону про її реформу підірвали б довіру до інституції, яка відповідає за нагляд за міжнародною допомогою
Піщаську підозрюють у шпигунстві га москалів. Її звинувачують, що саме вона після ревізій на держпідприємствах стратегічних здала координати і були знищені підприємства з виготовлення і розробки ракет , пошиття одягу воєнного і багато чого
ви у Железняка щось напишіть у коментах... коли забанить - приходьте, він не істина у останній інстанції

стосовно здати за 2-3 дні це маячня теж, але я бачу, що логіки нема
Nat-li• 29 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Ну мы-то ответим, а вы за свои беспонтовые слова?
Я подожду когда в очередной раз эти березы и их ракушки окончательно обкакаются...
Продолжайте, не отвлекайтесь) версии, что березой проверяли реакцию мега аудитории на советчице уже были?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Приятного аппетита
Соната любви• 29 января 2024
Ответ дляFalcon82
Немає в Омані британських баз. Є одна американська.
Оман — омано-британская совместная учебная зона и совместная база материально-технического обеспечения Великобритании
LudaSHS• 29 января 2024
Президент Володимир Зеленський не звільняв головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного

Прессекретар президента Сергій Никифоров у коментарі УП.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
🤷‍♀️
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Мене.
Як можна так методично і наполегливо пиляти гілку, на якій сидиш? Який же ж мінімальний інстинкт самозбереження має спрацьовувати
Твори бардак,ми тут проездом - забули?