Кто крайний?• 29 января 2024
Купила сьогодні такий чудовий плащ у Мохіто
За 599 грн. Доньці куртку теж за таку ціну. Там все таке гарне, як виявилося. Жіноче.
Подтяжка• 29 января 2024
Мені пальто зимове не дуже. В плечах виявилося мало наповнювача, прям пусто в деяких місцях...перешивала.
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
В нас в селі говорили ’ Блестить як в пса яйц*’
Він дуже красивий❤️. Я дивилась ще восени на нього. Був 1600.
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я много чего у них купила, цены хорошие и вещи вполне
Я ще зимову куртку доньці декілька днів тому. Також класна. Після цього вона сказала. Тепер це мій магазин🤗
Триндю-бриндю• 29 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Я зимнюю с эко кожи покупала, осеннее пальто, и на последней распродаже за 700 гривен купила косуху и свитер. Мне нравится магазин.
Харчовий тріль• 29 января 2024
Мне очень Мохито всегда нравился. Женственные вещи, вещи в офис - много всего нравилось. Но с прошлого года как-то у них качество совсем скатилось. Пусть вам повезет, автор.
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляХарчовий тріль
У багатьох стало гірше....наприклад хауз завжди був більш менш. Купила сумку доньці пішла по шву, здала. На курточці дома побачила п´ятно і нитки торчать. Також здала...
Харчовий тріль• 29 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Ну, это да. Все экономят сейчас....
Тётушка Лошадь• 29 января 2024
Вам нравится и хорошо, только вчера там с дочкой были- зашли и вышли, не понимаю людей, которые что-то там берут: фасоны ну очень морально устаревшие, качество так себе, не мое точно, весьма странный магазин
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Більше схожі речі у них на класику
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ще такі. Гарно сідають.
Малявка ще та• 29 января 2024
Мне мохито нравилось всегда, интересные модели. А дочка подросток такое бы не носила
Живчик-счастливчик• 29 января 2024
Мохіто дуже люблю класичні сукні . Але це….. і за 50 не взяла би(
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Мене теж здивувало, що моїй у 16 сподобалась класика
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Розумію:)
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Я думала тренч гарний, мені не сподобався ваш плащ
У мене багато років був спортивний річок. Зносився і я шукала альтернативу. Той був схожого крою, але більш спортивний.
Кто крайний?
• 29 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Хай бог милує і криє
Чого Бога втягувати...якщо вам не подобається.
Але ж вони всі розкуплені. Розміри лише малі лишилися. І на сайті і в магазинах. Значить подобається людям. Я дуже щаслива покупкою❤️
Живчик-счастливчик• 29 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Розумію:)
Але на вкус і колір) мої сукні також можуть не подобатись комусь) вважаю головне комфорт для вас і ваші смаки. До того ж ви на нього давно дивились. Я вчора додала в обране сумку на олх і сьогодні її вже нема( а ваше вас дочекалось
ША! я прийшла!• 30 января 2024
Ответ дляКто крайний?
А покажите как в жизни выглядит?