УжеВотДа• 29 января 2024
Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці
Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
Неначасі• 29 января 2024
У мужа лапки? Он не может сам готовить, раз ваше не нравится?!) Странный мужик
Місячне Сяйво• 29 января 2024
То сам хай готує. Але з магазину вареники то вже перебор
Божа кульбабка• 29 января 2024
Если мужа встречать с работы в одних чулках, то он не поймет что пельмени не сваренные
Мрії у вирії• 29 января 2024
Что-то мне подсказывает не еда ваша не такая, а вы ему не такая уже..
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не перебор
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Да конечно
Чупокабра• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Дети в восторге будут!
Оцененная• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А дітей в інтернат віддати?
Светка-пипетка• 29 января 2024
Шото вы его разбаловали автор. Небось с несчастным виноватым видом ходите. Я тоже не умею особо готовить и не люблю. Муж хвалит любую мою еду потому как я сказала,что кого не устраивает,то вперед готовь сам. Он кстати умеет,но по вдохновению и не регулярно)). А может уже баба появилась? И он придирается
Боневтікла• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Да конечно
Мой про пельмени и не спросит даже 🤣
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А что не так с ними? Мой ест и радуется.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2024
Ответ дляОцененная
А дітей в інтернат віддати?
Запереть в туалете
Злюсь до кипіння• 29 января 2024
Звичайна капуста зараз тверда, але можна її на велику терку. Люблю синю капусту на великій терці, з оцтом, огірком, олією і зеленою цибулею. Але аб´юзеру чоловіку не готувала би)
Мені згадалася історія однієї знайомої - все життя домогосподарка, сніданки-обіди-вечері з кількох страв, випічка-компоти, а чоловік в 43 кинув її, проміняв на 28-річну коханку, котра не готує взагалі. На докори дружини сказав,що йому її борщі не цікаві, вони в ресторанах харчуються і звідти замовляють.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляНеначасі
Не в защиту мужа: жена не менее странная
Тот же салат с капустой можно спросить, как муж хочет что б приготовили. Кстати я б тоже не поняла отжатую капусту: накуя?
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Мой про пельмени и не спросит даже 🤣
Все мужья разные
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Именно. Такая же история моей подруги. Красавица, готовит прекрасно,куча блюд на столе,а муж налево смотрит. Не в еде дело
Місячне Сяйво• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Не перебор
Вони не смачні. Ну раз на місяць ще можна потерпіти
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Это вашими котлетами сотрудники мужа кидались?
То не тот, тот плакал)
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
И в еде тоже
Пацака-задирака• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А якщо мужик зробить мінет сам собі то буде і ситий і задоволений
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляНеначасі
Ну, якось, мабуть, після важкого робочого дня хочеться чоловіку тепла, ласки та смачної їжи, я його розумію. А то і працюй, і готуй виходить чоловікові, а жінка тільки по садочкам та школам водить.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Интересно, если вам нравится разнообразие в сексе, а ваш муж, кроме классической позы ничего не признает и не хочет как-то вас удовлетворить, вы через сколько возмутитесь?
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Смотря где покупать
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Кстати может уже появилась, вот он и раздражается
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
И в еде тоже
Нет не в еде, вот вообще. У соседки муж на своих детей плевал,а как влюбился в любовницу, так бегал в школу и на кружки водил каждый день. Все дело в отношении к женщине