УжеВотДа• 29 января 2024
Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці
Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
спальное место• 30 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Нет такого понятия ’лень’. Есть понятие ’отсутствие мотивации’
Все 12 лет?
Зачем тогда за демотиватор было выходить замуж и рожать двоих?
Единорог_помог• 30 января 2024
Ответ дляЖелезобетон
А ещё у автора 2 детей и она сама. И может маме готовить, кто знает
Блинчики, оладушки, салатик тот, салатик этот.. выпечь что-то...
Макароны и мясо= 1 ужин. Кроме этого ещё есть завтрак, обед и перекус детям.
Я автора понимаю, нас 3 взрослых, я постоянно возле плиты
а ещё придумай , что приготовить, скупись...и так постоянно. Я люблю готовить, но достало уже и меня
А представьте, что вас бы автор 10 лет дерьмом кормила бы как мужа своего. На сколько бы вас хватило?
Она же и детей тоже дерьмом кормит
Мастер Класс• 30 января 2024
Ответ дляспальное место
Все 12 лет?
Кто сказал, что демотиватором является муж?
Вчителька з мікрорайону• 30 января 2024
Ответ дляМиззери
Автор , специально для вашего мужа фото , привет передавайте
Это моя коллекция рецептов , избранное
Матерь котья... теперь не засну. А кого это вы на последнем фото умертвить пытаетесь?
Губной рояль• 30 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
То Осьминог варится вместе с конструктором...! Пироги - зачет! У меня даже в 10 лет так не вышло!
ПампушОК• 30 января 2024
Ответ дляспальное место
Тада, одна она родила двоих
Другие не рожали, не готовят, не убирают
Где же все те, кто только в 40 планирует детей или пишет, что детки придадут сил и здоровья? 🧐
Это как мужику, имеющему проблемы со здоровьем, сказать 50 раз, ты зарабатываешь три копейки, что ты мне принес, на эти деньги ни шубу не купишь, ни кольцо. Он сразу же замотивируется и в отличном настроении побежит зарабатывать деньги, да? А у него не получается столько заработать. Так пусть поднапряжется, а что, другие же зарабатывают, стараются!
Вчителька з мікрорайону• 30 января 2024
Ответ дляГубной рояль
Не осьминог в конструкторном соусе, но тоже ничего ...🤣 Вечернее развитие мелкой моторики.))
Губной рояль• 30 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
красота и вкуснотища будет!
Единорог_помог• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Жесть
Жесть это мужика и своих же детей 12 лет дерьмом травить
Да будет так• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та така було спочатку, просто зараз мені це вже набридло слухати. Моментами затихло, але їжа моя не подобалась йому з самого початку
То він з самого початку мучиться , але жере? А що, інші відшили, тільки ви готувати погодились?
Інколи ті пани забувають, що за ними теж черга не стояла. Та і зараз не стоїть. Ледь вистачає на їжу мінус аліменти плюс 40 років - ну, так собі здобич.
І ні, ви не мусите гарно готувати. Це не щось безумовне. Хай би шукав наречену під кулінарним училищем, якщо такий гурман. А для всіх інших то не фах і не обовʼязок.
Да будет так• 30 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Треба мати гроші щоб щодня готувати. А мій ролич покинув жінку яка не вміла готуаати. Так її навчити не зміг. Втомився після роботи готувати все сам. Їїсупи навіть собаки не їли. Підійшла одна до нього- вареничками.тушеною капустою.голубцями переманила. І дивуть зновою вже 13 років.на руках її носить.хвалиться і пишається нею.
А мій знайомий, фізрук у школі, покинув дружину з немовлям, бо не вставала йому сніданки збирати. Те, що в нього астигматизм, гнилі зуби, копійчана зп і він живе у дружини - геть його не засмучувало. Він вважав, що дружина, яка писала кандидатську у кімо з немовлям - мусить обслуговувати такого пана. Коли він пішов, з полегшенням зітхнули усі, особливо, батьки дівчини. Але він теж, мабуть, потім триндів, що «навчити не зміг».
Вчителька з мікрорайону• 30 января 2024
Ответ дляГубной рояль
красота и вкуснотища будет!
Главное, рыжую красоту отогнать, ибо не будет ни красоты ни вкуснотищи!
Губной рояль• 30 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
там всем хватит!
Україна наше все• 30 января 2024
Так а нашо ви продовжували його кормити своїми ’шедеврами’ усі 12 років. Я б теж бісилась 12 років їсти гидку мені їжу, а половинка за увесь цей час так і нічому не навчилась. Вихід один, ви виходите на роботу, і наймаєте на допомогу повара пару раз на тиждень. І хрін з тим чоловіком, мені дітей жаль. Не дарма кажуть що ’Одружуватись потрібно на дівчині яка сама любить поїсти, вона собі приготує, і тобі щось залишиться’.
Бяки-козяки• 30 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Удалено администрацией...
Як як. По рецептам клопотенка
Мастер Класс• 30 января 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Не всякая женщина, любящая поесть, умеет готовить и хочет это делать
Анонім-ка• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Він каже просто, звичайний. А який це звичайний? Віджимаю чуть, чуть щоб тверда не була
Як його роблять то? Як?
Порізали капусту , не віджимати. Потерли моркву на середній терці, цибулину порізали. Посолили, додали олію і чайну дожку оцту. Все гарно перемішали
Мій такий салат обожнює.
Анонім-ка• 30 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Супер. Але там буде котяча шерсть
Не виправдовуюсь• 30 января 2024
То есть сам криворукий готовить не умеет, а на вас трындит. Пусть идет лесом. Моему нравится как я готовлю за редким исключением (бывают не удачные рецепты или не получается что-то), но и сам если раз в пятилетку что-то готовит, вкусно получается, если бы я плохо готовила, готовил бы он, а я бы убирала (уборка у нас на нем.).
Україна наше все• 30 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Звичайна капуста зараз тверда, але можна її на велику терку. Люблю синю капусту на великій терці, з оцтом, огірком, олією і зеленою цибулею. Але аб´юзеру чоловіку не готувала би)
Мені згадалася історія однієї знайомої - все життя домогосподарка, сніданки-обіди-вечері з кількох страв, випічка-компоти, а чоловік в 43 кинув її, проміняв на 28-річну коханку, котра не готує взагалі. На докори дружини сказав,що йому її борщі не цікаві, вони в ресторанах харчуються і звідти замовляють.
Це просто кому чого нехватало, я маю теж знайому, і все навпаки. Він успішний з красунею на 17 років молодшою (моя знайома). Зробив їй дитину і за рік кинув. Бо з нею було весело по ібіцах-монако кататись а рутина з побутовим інвалідом це тяжко і заявив що вона його взагалі бісить. А там на диво всіх, знайшов собі бездітну жіночку, правда теж красиву, свого віку, і ходить світиться. Джеркі вудять, на яхт рибалку разом їздять, якісь там селективні дерева в саду вирощують. Він їй купу нерухомості вже подарував, а першій дружині нічого нажаль.
Цікавий писочок• 30 января 2024
Вашу їжу ще хтось пробував, може хтось її об´єктивно оцінити, наприклад подруга чи мама?
Підозрюю, що ви може і нормально готуєте, як звичайна середньо статистична жінка без особливих кулінарних здібностей.
Вчителька з мікрорайону• 30 января 2024
Ответ дляАнонім-ка
Супер. Але там буде котяча шерсть
Не-а. К нормальным партиям у сКотиков доступа нет, а то, куда Кузь влез лапой - утром уедет на компостную кучу.
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Шото вы его разбаловали автор. Небось с несчастным виноватым видом ходите. Я тоже не умею особо готовить и не люблю. Муж хвалит любую мою еду потому как я сказала,что кого не устраивает,то вперед готовь сам. Он кстати умеет,но по вдохновению и не регулярно)). А может уже баба появилась? И он придирается
И я не умею, но мой думает, что я хорошо готовлю, он у меня не избалованный)
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляспальное место
Автор 80% времени проводит на кухне
Что она там делать такое количество времени - загадка. За такое время и свои полуфабрикаты можно наготовить на месяц вперёд
Что наводит на мысль что автора газлайтят
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Свеженькое ещё проще. Я сама люблю свежую еду. Но готовлю простую еду.
Сколько готовится ужин допустим, мммм, отбивные, макароны и салат. По три -четыре кусочка закладка мяса на сковороду, 5 мин. с каждой стороны. 20 минут две щзакладки. Поставили воду на макароны, закинули мясо, пока жарится нарубили салата, на один раз это пять минут от силы. В конце первой партии мяса закипела вода на макароны, к концу второй -макароны готовы
20 минут и у вас сытный ужин на семью. Все поужинали ещё и мужу в контейнер положить можно с утра.
С утра омлет с овощами и беконом. Ещё быстрее. Борщ варится на два-три дня.
Что автор делает на кухне целый день?
А вот и секта борща за 5 минут)
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Она же и детей тоже дерьмом кормит
А я в это не верю, автора убедили что она дерьмом кормит, а она поверила, и тут еще накинули.
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляАнонім-ка
Мій такий салат обожнює.
Уверена что у автора тоже вкусный салат, но ее убедили в обратном.
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляАнонім-ка
Мій такий салат обожнює.
Стару капусту віджимати потрібно, і в цей салат треба трішки цукру, на мій смак, тобто мені особисто сподобався би більше салат автора, а ні Ваш, але це зовсім не означає що Ваш салат гірше, а тим паче гидота, правда ж?
Сливочная пенка• 30 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тааак, я в цьому практично впевнена
Гигиенишвили• 30 января 2024
Ответ дляспальное место
Не в защиту мужа: жена не менее странная
Тот же салат с капустой можно спросить, как муж хочет что б приготовили. Кстати я б тоже не поняла отжатую капусту: накуя?
При этом чем дети питаются дома? Магазинными пельменями и капустной пряжей?
Жах,элементарного не уметь в духовку забросить набор овощей с мясом