УжеВотДа• 29 января 2024
Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці
Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
Вишня на торті• 30 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не осьминог в конструкторном соусе, но тоже ничего ...🤣 Вечернее развитие мелкой моторики.))
Ну так у Вас кот всё сделал 😂
Бджолина королева• 30 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Именно. Такая же история моей подруги. Красавица, готовит прекрасно,куча блюд на столе,а муж налево смотрит. Не в еде дело
Річ, звісно не у їжі, але за 12 років можна вже якось навчитися готувати) У автора діти, їм теж це їсти)
ТихоЯ• 30 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну, якось, мабуть, після важкого робочого дня хочеться чоловіку тепла, ласки та смачної їжи, я його розумію. А то і працюй, і готуй виходить чоловікові, а жінка тільки по садочкам та школам водить.
Я лучше работать буду, чем готовить и по школах и садиках бегать
Вишня на торті• 30 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Ну так тоже нормально. Возможно муж с домашними делами лучше справится. А Вы обеспечите финансово
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Просто интересно. В таких семьях, где готовка это максимум вареники из магазина и как у автора речи о доставки нет, дети тоже на переваренных варенниках и всем ок? Автор, вы сами тоже пельмени/вареники с АТБ только едите? Я знаю просто двоих людей, где питание с папой в столовой в детстве было необходимостью, так мамы впринципе не заморачивались даже жаренным яйцами. Но мамы уже возрасте, любят ходить теперь вкусно поесть в семьи взрослых детей. Мне не понятно как самой можно постоянно есть не пойми что.
Бджолина королева• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мій не просте наготовлювати, хоче просто але смачно. Але це ж мені на роботу дай, вечером дай, дітей теж нагодуй не раз в день. Я 80 відсотків на кухні і не так всеодно. Мені ця кухня встаршних снах, я вже готова розійтись тільки через кухню ((
Тому і виходить гидота, бо робите з огидою) Невже не знайшли за стільки років кілька простих рецептів, які і вам готувати легко, і виходить смачно?
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Что сложного картошку закинуть в духовку и кусок мяса? С за пельменями даже готовыми больше внимания и времени надо, чем нат тем, что в духовке. Сидеть на кухне не надо, но и убеждать семью, что помои это съедобно тоже не норма.
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Салати він хоче, з капусти )) робила з звичайної, йому тверда, суха. Робила з печінки +овочі, масло, теж сказав що ніякий, він такий не хоче
Автор вы волшебная если честно... Купите столовке ближайшей тот салат из капусты.
Баба на горошині• 30 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
А як грибний суп пюре виглядає?)
не знаю, не їмо
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляДа будет так
А мій знайомий, фізрук у школі, покинув дружину з немовлям, бо не вставала йому сніданки збирати. Те, що в нього астигматизм, гнилі зуби, копійчана зп і він живе у дружини - геть його не засмучувало. Він вважав, що дружина, яка писала кандидатську у кімо з немовлям - мусить обслуговувати такого пана. Коли він пішов, з полегшенням зітхнули усі, особливо, батьки дівчини. Але він теж, мабуть, потім триндів, що «навчити не зміг».
Как же такая шикарная барышня за гнилозубого нищеброда-приживалку замуж выскочила, и родила от него?
Джавеліна• 30 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
То сам хай готує. Але з магазину вареники то вже перебор
А а чому перебір?
Я вмію готувати смачно.
Але в мене не має терпіння готувати вареники та пельмені. Періодично купую. Завжди в морозилці щось лежить про всяк випадок. Магазинне
Я вмію готувати смачно.
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Це просто кому чого нехватало, я маю теж знайому, і все навпаки. Він успішний з красунею на 17 років молодшою (моя знайома). Зробив їй дитину і за рік кинув. Бо з нею було весело по ібіцах-монако кататись а рутина з побутовим інвалідом це тяжко і заявив що вона його взагалі бісить. А там на диво всіх, знайшов собі бездітну жіночку, правда теж красиву, свого віку, і ходить світиться. Джеркі вудять, на яхт рибалку разом їздять, якісь там селективні дерева в саду вирощують. Він їй купу нерухомості вже подарував, а першій дружині нічого нажаль.
Ребёнок от первой унаследует половину его имущества
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
А вот и секта борща за 5 минут)
Ой, меня тут сожрут, но я обожаю такие супы: чечевицу варишь с мелко нарезанным мясом, когда готово, туда банку лечо, вскипятить на - фсе! Есть со сметаной! Ммммм.....
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляДжавеліна
А а чому перебір?
Я вмію готувати смачно.
Я никогда не делаю ни пельменей, ни вареников. Когда хочется, покупаем.
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Ответ дляДжавеліна
А а чому перебір?
Я вмію готувати смачно.
Автор бы и пельмени не варила. Интересно пюре хоть ребенку 3,5 года делает? Как вариант для пюре из магазинных вареников наверное картошку добывает. Я на кухне тоже не сижу сутками, но и вариант автора это кринж (извините). Не первый год замужем она и не студентка неопытная вроде уже.
Вишня на торті• 30 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Надо попробовать.
Джавеліна• 30 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
К чему ваш хейт?
Не все живут кухней. Не все от постоянного процесса готовки получают удовольствие.
И, да: не всем детям нравится картошка-пюре.
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляДжавеліна
К чему ваш хейт?
Но детей таки нужно кормить нормально, это залог здоровья!
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Ответ дляДжавеліна
К чему ваш хейт?
Детям автора не нравится ничего кроме пельменей. И там вопрос вообще не стоит о детях, что дала то и едят. Сама автор что ест? Кто не любит выготавливать, нанимает человека домой готовить или ходит в общепит. А не убеждает, что отсутствие еды в доме с детьми это норма.
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А ещё с ними мама живёт- её к кухне не подпускают?
Виннипуховна• 30 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Если мужа встречать с работы в одних чулках, то он не поймет что пельмени не сваренные
Ага дитина мала, друга в 1 класі і мати в чулках посеред вітальні
Я не Тролль• 30 января 2024
Автор, вот вчера тема была, как мужу на неделю готовит. Вашему мужу так надо, чтоб не вякал. Мой, наоборот, только из дому берет, один раз нечего было, поел в столовке на работе и отравился и не только он.
Техпаспорт на медузу• 30 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
По одному ответу, мама ее всегда на кухне, муж зайти не может. Но и никто там не готовит. Время сейчас такое, что спрашивать почему с мамой даже спрашивать не буду. Сами тремя семьями без жилья остались.
Я не Тролль• 30 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Аналогично, хотя готовлю я неплохо.
Рюшка-Ринка• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та я так і роблю
Але оцет каже що краще без нього бо він шкідливий
Краще не оцет, а лимонний сік. Я роблю найпростішу заправку - соєвий соус, лимонний сік, оливкова олія, сіль, а салат - печінка, огірок (помідорчик), солодкий перець, зелень (інколи - трошки зеленого горошку (свіжого).
Все смачно.
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляВиннипуховна
А дети пусть сами себе готовят. Муж на работе поест. А сама хозяйка в своих чулках что есть будет? Сперму?
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Если мама всегда на кухне, то она и готовит? Или ест?
Білий Лосик• 30 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А жінка з 2 дітьми як, не тяжко?? Прибери, приготуй і т.д
Ви зажрались. Вы с двумя детьми дома сидите, можно уже и научиться что то готовить нормальное. Мужик на работе, деньги зарабатывает, вас содержит, а вы банально пожрать не можете приготовить... Позорище. Сейчас столько фуд-блогеров, много рецептов простых и не требующих много времени. Было бы желание. а у вас его нет.
Коли мовчу- приємна жінка• 30 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Так это разве открытие для него? Зачем на такой женился? Я сразу сказала,что готовить не умею,чтоб сюрпризов не было
Ну мы с мужем тоже изначально после института умели - я готовила с трудом, а он гвоздь не мог забить. Но сейчас я отлично готовлю, смотрела рецепты, изучала что не так и он тоже, сейчас все по дому делает. Так может муж автора тоже рассчитывал на какие-то изменения?
Сокодавка ще та• 30 января 2024
Ответ дляБілий Лосик
У неё ещё и мама дома!