Бурундучиха• Изменено 30 января 2024
Жінки, чому ви тут обсуждаєте своїх хлопців чи чоловіків?
Навіщо? Вам не соромно, це ж ваші кохані, ви спите разом. Чому тоді так робите. Не розумію? Це негарно. Чому їх поливаєте брудом? Чому чоловіки не такі. Вони більш шляхетні , чи що
Цигарний шланг• 30 января 2024
Радійте, що не ваших. Не дякуйте.
Можете на автофорум чоловічий ще сходити, протерти очі на шляхетних, для досвіду.
Не цілуюсь з бодуна• 30 января 2024
Лично я обсуждаю здесь своего бывшего мужа и бывших кавалеров
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Радійте, що не ваших. Не дякуйте.
Я свого кохаю
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Навіщо
АдеКВАтная• 30 января 2024
Тоже не понимаю почему. У меня кума помимо того , что обсирает всех , но и своего мужа . Выносит на из дома даже интимные подробности.
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ужас
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Хочу и обсуждаю
А давайте ваш так буде робити?
АдеКВАтная• 30 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Ужас
Если на своего злюсь , то говорю ему это в лицо. Семейное должно оставаться в семье.
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Радійте, що не ваших. Не дякуйте.
Я не думаю, що чоловіки так обсуждают
Цигарний шланг• 30 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Я не думаю, що чоловіки так обсуждают
ще раз - сходіть і почитайте, там така жесть, яка тут і не снилася.
Не цілуюсь з бодуна• 30 января 2024
Ответ дляБурундучиха
А давайте ваш так буде робити?
Кто ’мой’? У меня нет мужчины. Мой бывший муж и так обсуждал нашу семейную жизнь с разными женщинами (разве что без интимных подробностей). Может, и бывшие кавалеры обсуждали меня со своими друзьями или другими женщинами
Так, авторка, чоловіки не такі. Вони більш благородні, чесні, шляхетні, гарні, розумні... Ну і, слідуя вашому тексту, мабуть, повинні паркуватися виключно з собі подібними, тобто з іншими чоловіками і ось такими хорошими, гнучкими-зручними дівчатами.
ПС. Ваш текст це ’кричи тихіше, заважаєш’.
Дрібка щастя• 30 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ви все вигадуєте! Чоловіки не такі, вони шляхетні)))
Не цілуюсь з бодуна• 30 января 2024
Ответ дляДрібка щастя
Ничего я не выдумываю
Чавонадо• 30 января 2024
з чого ви взяли, що ’чоловіки не такі’? Чоловіки не менше обговорюють, і ще й більш цинічно...
Помилуйте мадам• 30 января 2024
Я обсуждала тут своего парня за неделю до расставания.
Юыло и так понятно, что не буду с ним. Просто надо было выговориться.
Бурундучиха
• 30 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Не вірю
Заюшка_хозяюшка• 30 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Интересно почитать. А куда сходить?
А я нівроку• 30 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Я не думаю, що чоловіки так обсуждают
То Ви в чоловічомк колективі не працювали))
У мене третій чоловічий колектив. Все вони обговорюють, але не в такому руслі,як жінки.
А я нівроку• 30 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Ні
Ой, мені оце подобається ’Не читала, але не сподобалось’)))
Цигарний шланг• 30 января 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Интересно почитать. А куда сходить?
автофорум