Сірничок• 30 января 2024

Покажіть свої зручні умивальники

Яка глубина, довжина, форма та розмір, а ще матеріал умивальника, що ви обрали?
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Ось наш. Ще не доробили ремонт до кінця. Шторка тимчасовий аксесуар)
Дякую за фото. Скажіть, будь ласка, ще про ваш унітаз: є антивсплеск? Нічого не хлюпає?
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Так, нічого не хлюпає, я попереджала в магазині, що поверну, якщо буде хлюпати 😃
Перловая Кашка• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Великий будинок, але в одному санвузлі я захотіла такий варіант. У іншому просто Анна велика і біде.
Ми дуже задоволені. Нічого нікуди не тече, всі вмиваються і ніякої види лишньої немає.
Странно. У меня большой дом и сушильная со стиральной стоят отдельно в прачечной.
Зачем умываться на стиралке, если есть место объективно?
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мабуть у вас дууууже великий)
У нас не настільки великий. І немає пральної кімнати.
Янгол в камуфляжі• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
в мене теж такий. тільки в кутку. і форма в нього трапецією. то до стіни не дуже щільно прилягає.
ми привикли . в іншій квартирі теж аналогічний був.
Бадабум• 30 января 2024
Мене цікавить, як вмиватися і чистити зуби, коли унітаз так близько...от що робити? Навіть якщо закрита кришка, морально важко чистити зуби поряд з унітазом, хочеться якусь перегородку між ним і умивальником, хоча б ту ж шторку. Бризки летять то з унітазу при змиванні води, як щітка зубна стоятиме на раковині, змив не закривши кришку . ...також маю сумісний санвузол і думаю як розмістити унітаз подалі від умивальника, чи відгородити хоч якось.
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Ви - молодець! Яку фірму обрали? Можно фото чаши? Де отвір знаходиться
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У нас щільно прилягає до стіни і гарно став на машинку.
Що правда машинку я таку не хотіла . Алк він ідеально ліг, тому обійшлися таким варіантом
вре_Динка• 30 января 2024
Ответ дляМerida
Такое комбо делают тогда, когда места нет. И выбирать не приходится. Или так, или стирай руками. Потому что другого места для стиралки нет
На кухню виносять або в коридор.був період, коли приходилось орендувати дешеве житло. Маленькі квартирки, то пралка була або на кухні, або вузенька вертикальна
Перловая Кашка• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Мабуть у вас дууууже великий)
240 квадратов.
Но даже когда я жила в 1к, в новострое правда, не старый тесный фонд, ванна 4,5 квадрата была, у меня помещался и умывальник 55 см и стиральная отдельно стояла.
Дело вкуса конечно. И все имхо.
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ длявре_Динка
Ой ну ви така прямо молодець) хвалю-хвалю)
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ні, накладна, як чаша, тільки більша в два рази і пряма. А утоплена як на фото у мене на кухні.
А та, що на кухні, Вам подобається? З якого матеріалу? Який змішувач на кухню брали? Дивлюся з гнучким шлангом
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
240 квадратов.
Дело вкуса конечно. И все имхо.
Звісно смаку. Я саме так і хотіла, інші варіанти не приймалися😘
вре_Динка• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Ви дивна.
Янгол в камуфляжі• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Здається моделі однакові у нас. Я саме цим виробником не задоволена. І матеріал умивальника дуже складно відмивається і швидко брудниться. До цього в іншій квартирі був аналогічни, то якість і дизайн мені більш подобались.
Мушля з Криму• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Подобається, але мийка підстольного монтажу можлива тільки в кам´яних стільницях. У мене кварцит. Мийка нержавійка. Кран на дві води, без шлангу, ці модні шланги у половини сусідів вже зламались.
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ длявре_Динка
Ви дивна.
Тобто ви мені доказуєте що мій умивальник незручний, а дивна я🤣🤣🤣🤣
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дякую за розгорнуту відповідь
Мerida• 30 января 2024
Ответ длявре_Динка
И коридора может не быть, и в кухне нет места. Вы слишком категоричны.
Хорошо подмечено про дешёвое жилье.🤣
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ой вибачте, у вас так негарно ((( у мене все тютєлька в тютєлтку. Щоправда, я коли машинку вибирала - поїхала з цим умивальником в епіцентр і там прямо міряла стояла.
З приводу чи брудниться- не знаю. Поки за місяць нормально все. Там буде видно
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Ой не зважайте...) Головне, щоб Вам було зручно!
Мушля з Криму• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Дякую за розгорнуту відповідь
Найголовніше - не беріть чорну сантехніку!
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Якраз хотіла написати, ні в якому разі чорна сантехніка
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дякую за пораду!
А чорні вимикачі та розетки теж не практичні?
Трусиковед• 30 января 2024
У мене не зручний виявився, не повторюйте моїх помилок, кран короткий і встановили ще далеко, як результат умивальник великий а вода під стінкой, і туди треба тулитись😏
автор Сірничок • 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Дякую!
А щодо розеток і вимикачів не знаєте, як на практиці?
Янгол в камуфляжі• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
у вас же умивальник не в кутку. тому цю трапецію по формі не так видно. ми вже при монтажі цю проблеми побачили. машинка в мене 45 см. ( ще з іншої квартири). а реально під таку мийку в рівень 52см можно ставити
Мушля з Криму• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Дякую за пораду!
Вимикачі ок, питань нема до них. Сантехніка кошмар. Мені всі казали, але я не думала що НАСТІЛЬКИ все буде пагано. Вона мене вже до психозу довела.
Вероятненько• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Дякую!
Чорні? Також пилюка буде.
Дуб береза• 30 января 2024
Ответ дляВероятненько
Мабуть у вас дууууже великий)
У меня даже в небольшой двушке есть отдельная кладовка, где стоят стиралка и сушилка. Реально, странный вариант, если не надо экономить место.