ОйЙой• 30 января 2024
Токсикоз беременность
С какого срока у вас начался/ закончился токсикоз ?
Как спасались ?
Wild raccoon• 30 января 2024
не помню когда
может недели 3
кола без сахара если прям тошнило и я в людном месте
и с утра прям очень жареный хлеб
Мясо и рыбу до конца беременности не могла есть - воняло все
может недели 3
и с утра прям очень жареный хлеб
ОйЙой
• 30 января 2024
Ответ дляWild raccoon
не помню когда
может недели 3
и с утра прям очень жареный хлеб
может недели 3
и с утра прям очень жареный хлеб
С 3 х недели и до родов ?
ХвостПистолетом• 30 января 2024
Ніяк. Почалося десь з другого тижня затримки і до 8 - жорстко, потім легше, потім взагалі пропало (до 14 тижня). Я тоді худенька була, а під час токсикозу схудла ще на 5 кг. При зрості 168 важила 50. Їсти могла лише свіжозварену картоплю пюре з великою кількістю води (ріденьку) та солі. Були дні, коли взагалі нічого не їла - тоді добре так попускало. Мені тоді мій гінеколог дала лікарняний, пам´ятаю, приходжу до неї у відділення, вона : як самопочуття? Я: три дні нічого не їла і вже стало нормально, навіть не тошнить.
Неправдиша• 30 января 2024
Почався десь з 6-го тижня і по 20. А чим тут спасешся, пила поляну квасову прямо не могла напитись
Усатая полосатая• 30 января 2024
Ничего не помогало , токсикоз был до 16 недели сильный , потом до 20 неделе не такой сильный, сейчас у меня 20 неделя и наконец то чувствую себя хорошо , а то были такие мучения