Не зви чайна• 30 января 2024

Бісять мама та бабуся

Бісять мама та бабуся. Я знаю, мене тут закидають кросівками, але це так. Моя мама ніколи не працювала, родину забезпечував батько, побудував будинок, зробив ремонт. Але декілька років тому захворів на рак та помер. Колеги батька влаштували маму на роботу секретарем, але там вона працювала всього по декілька годин на тиждень. Зараз компанія розпалась та працівників скоротили, знайома запропонувала мамі допомогти їй на базі відпочинку. Бабуся та мама тепер жаліються, яка бідна мама, що вона змушена піти працювати, що нема кому їй заробити гроші. Хоча я працювала з першого курсу навчання, бували випадки, коли спала максимум три години. Та навіть зараз працюю на роботі та ще маю підробіток, так як орендую житло. Мамі часто допомагаю, купляю їй одяг, нещодавно подарувала телефон. Але у розумінні мами та бабусі, бідна лише мама та важко тільки їй. Це нормально, що мене нервує така їх поведінка?
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Вообще не обязана, мама вообще просила телефон или вы сами хотели?
Не просила. Просто її вже дуже погано працював.
Асталависта бэйби• 30 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Там жилье целое, только окон нет, брезентом затянули..то есть, технически там жить возможно.
Вы не поняли суть.... Суть не в степени погрома жилья, а в том, что она туда не уедет, потому что это манипуляция. А даже если и уедет, это будет ЕЕ решением
миссДавеча• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Мне муж каждый год новый айфон покупает, свой я старшей отдаю, она свой младшей, там и племяннице потом достается и маме своей потом отдаю, она не просит я сама, но оно ей не особо то нужно
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Це різні випадки. Мама часто жалілась, що не може нормально подзвонити чи зайти в інтернет, тому я купила.
Небоброїдка• 30 января 2024
Авторе, дитино, скільки вам років?
миссДавеча• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ну это же ваш выбор, если б она просила вас действительно что- то дорогое для вас , вы бы отказали, так и тут могли бы отказать
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Авторе, дитино, скільки вам років?
миссДавеча• 30 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Авторе, дитино, скільки вам років?
Чего дитино, мама из села , автору и 30 лет может быть
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ длямиссДавеча
миссДавеча• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Значит ведетесь на все мамины манипуляции, мне 44 , дочери 20 мы и контракт в универе платим и одежду покупаем и на маникюр даем)
Небоброїдка• 30 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Господи, як ви дістали своїм селом! вас це хвилює? Ви хочете про це поговорити?
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Я купила тому, що через декілька місяців він перестав би працювати. Та і тут справа не в допомозі, якщо в мене є вільні гроші, то мені приємно допомогти. А в тому, що мама і бабуся жаліються через те, що мамі доведеться трохи попрацювати, а я не юачу тут нічого поганого.
миссДавеча• 30 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Ну например мне 44 , я в городе, не работаю, но я чп , пенсия будет и недвижимость под сдачу тоже есть на старость
Ищу-брожу• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
От осинки не рождаются апельсинки. Ныть - это у вас семейное развлечение)))
Те ноют, как маме тяжело
Вы ноете на то, что они ноют и жалеют только маму
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
меньше слушайте этих дурных советов, людям лишь бы ляпнуть что-то. рискну предположить, что человек себя в описании Вашей мамы увидел и обиделся)
Дякую за підтримку)
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ваша мама моя ровесница )
Я сама в юности спокойно ездила через весь город на работу, как-то привыкла и даже не помню чтобы было тяжело. Но с 30 лет, даже раньше, безвылазно сижу дома. Т.е. подрабатываю, но через интернет, фрилансер на минималках. И это жутко расслабило. Если бы меня сейчас выгнали на работу, не уверена, что смогла бы снова привыкнуть. Сейчас устаю просто от поездки куда-то, просто на такси туда-обратно, а если маршруткой- вообще устану. А ещё и работать???
Может, если все годы работаешь, то выносливость остаётся. Но просто длмохозяйке в 50 лет выперетьчя на работу - это и правда может быть трагедией и физически очень, очень тяжело. Совсем не так как в 20, 25 лет. Если же кого-то в 55+, в 60+ выпирают на работу - то вообще за гранью моего понимания.
Та можливо)
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ длязабиякина
Конечно нормально, не слушайте и не берите близко к сердцу, человек не привык работать, вот и все
Дякую)
Бабуся Бетман• 30 января 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
А вы?
Если бы автор хотела, то давно поехала бы домой, не?
Не все в жизни получается, как хочешь.
язззззь!!!• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
А яка у вашої мами зарплата?
+ бабці пенсія
Оренду вони не платять. Субсидія є ?
У вас , схоже, нормальна зарплата , якщо такі розходи дозволяєте.
Насправді вона вас добре запрограмувала забезпечувати її замість батька. Знімайте з шиї. Купили б новий собі, їй ваш. Хоче дорожче - хай заробляє. В селі 2 нестарі жінки і не мають города? То вони обидві добре влаштувалися.
Куколка-мяуколка• 30 января 2024
Ответ дляТрільчиха
кто выпирает?)
Жизнь выпирает.
Я сама постаралась все сделать что могу, чтобы не работать. И жалею всех людей старше 40, 45 лет, кто вынужден еще работать.
Трільчиха• 30 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Жизнь выпирает.
Бубочка вы моя :) Спасибо, что жалеете :)
Море Щастя• 30 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну зїздить і повернеться. Перевірено досвідом) Одна тут знайома доманіпулювалася дочкою, довелося повернутися в прифронтове місто, бо у дочки вже сил не було реагувати на капризи мами, робота, діти, розлучення з чоловіком. Два місяці витримала, приїхала і вже пів року бусічка. Да, з нюансами, але не порівняти.
Позитивна• 30 января 2024
Вона молода жінка, мама ваша туніядка. ви молодець але ви не повинні іі утримувати на собі як іі чоловік. Пропускайте мимо вух все. Ви маєте будувати своє життя.
Уравнобешенная• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ну не работамши конечно устанешь в 47 )))
Если что, мне 50. И подрабатывать я тоже начала еще во время учёбы в ВУЗе.
Уравнобешенная• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не знаю. Вони просто так говорять, що я себе відчуваю винною.
В чём именно? Это такой тип людей - захребетницы. Не будет Вас - будет плакаться брату, куму, свату, чтоб денег давали.
Планида у них такая
автор Не зви чайна • 30 января 2024
Ответ дляУравнобешенная
Планида у них такая
Скоріш за все
Уравнобешенная• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Скоріш за все
ну так ссаживайте с шеи, говорите я не могу работать за себя и за маму.
а мама не хочет за всю жизнь даже за себя поработать. это её проблемы, а не мои.
Викупана• 31 января 2024
Звичайно нормально, мама паразит по життю, залізла з тата і хоче на вас залізти. Навіть не починайте забезпечувати, бо це буде на все життя. А так посидить без грошей і піде працювати аж бігом.